Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

KOJI JE OVO FILM

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:494
    beno @ 30.9.2010. 9:48

    Sjecam se te serije. Malog je zasvrbio nos prije nego se pretvorio u psa i tako je znao da je vrijeme za pobjec nekud.  

    Kad smo vec kod zaboravljenih fimova. Mislim da sam vec spomenuo ovo na nekom forumu, mozda cak i ovom.

    Nisam siguran uopce da li je to neko lazno sjecanje, film ili serija, ali znam da sam bio klinac (prije nekih max 20 god) i da me bilo prilicno strah kad bi se toga sjetio.
    Ono cega se sjecam (a to nije puno):
    Neki ljudi traze neke dijamante (dijamant). Problem je u tome sto je dijamant(i) uklet i onog tko ga uzme pretvori polako u panteru (ili nesto takvo). U sjecanju mi je ostala scena u kojoj liku skidaju poveze kojima mu je bilo omotano lice i vide da je transformacija pocela.

    Vjerojatno je rijec o nekom tezem smecu (ako moj mozak nije to sve izmislio i sad me zaje...), ali m bas zanima koji je to film. Sjecam se da me je bilo frka kad god bi se sjetio te scene sa povezom ko klinac. 

  • #17
    0 0

    postova:311
    auran @ 30.9.2010. 11:27

    Nadam se da misliš na ovo: Ako se ne varam, kod nas je prevedena kao "Vau, vau"

     https://en.wikipedia.org/wiki/Woof!

     


    niA

    Daaaa, "Woof!" je to! Tako se zvala ta serija koju sam obožavao gledati kao klinac i uvijek se nadao da ću se i sam naučiti pretvarati u psa! ; ) Bravo Nia, hvala ti! 
  • #18
    0 0

    postova:311
    auran @ 30.9.2010. 12:33

                Evo originalne uvodne špice serije "Woof! za nostalgičare!"

  • #19
    0 0

    postova:666
    doom @ 30.9.2010. 19:31
    ovak kao djecak gledal sam jednu seriju i nemogu se nikako sjetiti kako se zove.....kad je pocetak serije pjevali su "ak si sam predaj se k nam" ili tak nekak sad ja mislim da je to slovacka serija bila ili ne...da bilo je neko drustvo klinca koji su imali nesto..eto valjda mozda se ko sjeti pa nek javi!!!
  • #20
    0 0

    postova:494
    beno @ 30.9.2010. 20:22
    ovak kao djecak gledal sam jednu seriju i nemogu se nikako sjetiti kako se zove.....kad je pocetak serije pjevali su "ak si sam predaj se k nam" ili tak nekak sad ja mislim da je to slovacka serija bila ili ne...da bilo je neko drustvo klinca koji su imali nesto..eto valjda mozda se ko sjeti pa nek javi!!!
    doom


    Hehe! Da, da, da... Tajanstveni otok! Zakon je bila ta serija, odrasli smo na njoj

    A sjeca li se tko Automana?!? :D :D
    Uvijek sam htio i ja imati "kursor" koji ce mi nacrtat sta pozelim

  • #21
    0 0

    postova:666
    doom @ 30.9.2010. 20:33

    AAAAAAAAAAAAAAAA fakat tajanstven otok jbt najezil sam se sad kad sam cul pjesmu isuse ....hvala beno!!!!Surprised

    a sjecam se automan sjecam ga se iz magle ali sjecam!!

  • #22
    0 0

    postova:311
    auran @ 1.10.2010. 2:44

    Ej bok Doom i Beno! Vi ćete se možda sjećati naslova serije o nekom liku imenom Hunter koji se bio skrivao u špilji iza vodopada kako ga njegovi sumještani ne bi otkrili? Znam samo da su na kraju saznali gdje se skriva i pokušali ga uloviti u toj špilji, a spasio ga je potres zbog kojeg se špilja urušila i zatrpala one zbog kojih se tu morao dugo vremena skrivati!

    Nikako se ne mogu sjetiti niti naslova jedne dječje serije u kojoj se radilo o nekakvoj podvodnoj špilji s blagom koju su otkrila djeca iz obližnjeg svjetionika u kojem su živjela! Mislim, ali nisam siguran da je naslov imao nekakve veze sa galebovima, ali to je sve! : )

  • #23
    0 0

    postova:1962
    aya @ 1.10.2010. 9:52

    Ovo drugo ti je The Goonies!

                   

  • #24
    0 0

    postova:311
    auran @ 1.10.2010. 10:09
    Pozdrav Aya! Znam za Gooniese, ali ovo je baš bila serija u kojoj su ta djeca tragala za zakopanim gusarskim blagom na obali i obližnjem otoku! Ta se serija bila prikazivala negdje ranih devedesetih nakon ciklusa Narnijskih kronika i Djevojčice iz budućnosti! Hvala na pokušaju Aya!  
  • #25
    0 0

    postova:1130
    mario @ 1.10.2010. 11:52
    Pozdrav Aya! Znam za Gooniese, ali ovo je baš bila serija u kojoj su ta djeca tragala za zakopanim gusarskim blagom na obali i obližnjem otoku! Ta se serija bila prikazivala negdje ranih devedesetih nakon ciklusa Narnijskih kronika i Djevojčice iz budućnosti! Hvala na pokušaju Aya!  
    Auran


    Da nije ovo? Australska serija, Round The Twist, nemam pojma kako su preveli.

    https://www.imdb.com/title/tt0103529/

  • #26
    0 0

    postova:311
    auran @ 1.10.2010. 17:23
    Jeeee! Mario, legendo, to je ta serija! Round the Twist, čovječe, to je to! Dosta se australskih serija nekoć prikazivalo na našoj televiziji! Uz Round the Twist, bila je tu Djevojčica iz budućnosti, pa Povratak u Eden... Bila su to dobra stara vremena! Mario, hvala ti!
  • #27
    0 0

    postova:494
    beno @ 1.10.2010. 20:32
    Cudno, sjecam se puno serija, od Superbake do Djevojcice iz buducnosti, ali ne sjecam se Round the twista
  • #28
    0 0

    postova:311
    auran @ 1.10.2010. 22:26
    Ne sekiraj se Beno! Dešava se i najboljima, a možda i nisi gledao tu seriju! Ipak, neka te tješi to što se sjećaš većine serija koje su ostali zaboravili! : )
  • #29
    0 0

    postova:1962
    aya @ 1.10.2010. 22:41

    @ Auran

    Ah, Povratak u Eden, to je bila dobra serija, barem prvi dio, onda je krenula putem svih ostalih sapunjara...

    Ali prvi dio i oni krokodilčići i naum zločestog muža da bogatu ženicu riješi na tipično australski način....

  • #30
    0 0

    postova:666
    doom @ 1.10.2010. 22:52
    a ko se sjeca one serije daktari... o veterinaru u africi koji je imal lava koji je stalno spal i cimpanzu itd...
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala