Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

KOJI JE OVO FILM

1 2 3
  • #1
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 20.4.2010. 20:36

    Davno je bilo kad sam gledao ovaj film, Paul Newman u glavnoj ulozi, ne mogu se sjetiti niti radnje, a ostao mi je u magli sjećanja..........

    Tražio sam neke stvari po youtube-u i naletio na ovaj clip koji su inače Guns n  Roses iskoristili za potrebe svoje pjesme Civil War, točno ovaj clip. 

    Ali koji je film ne mogu se sjetiti. 

    Ako netko zna molim Vas pomoć, rado bi se prisjetio ovog filma.

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 20.4.2010. 20:42

    Cool Hand Luke  -  https://www.imdb.com/title/tt0061512/

    Kako se toga nisi mogao sjetiti, be ashamed Laughing

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.4.2010. 18:12

    Cool Hand Luke  -  https://www.imdb.com/title/tt0061512/

    Kako se toga nisi mogao sjetiti, be ashamed Laughing


    mario

    HVALA Mario
  • #4
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.4.2010. 22:35

    gorlock a koji je ovo film!

    išla dva balona ulicom kad veli jedan onom drugom: ej pazi kaktussssss ssss sss ss s !!

    :)

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.4.2010. 20:55

    gorlock a koji je ovo film!

    išla dva balona ulicom kad veli jedan onom drugom: ej pazi kaktussssss ssss sss ss s !!

    :)


    franz

    franz, pa nisi još prerastao pubertet Laughing

  • #6
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.4.2010. 21:19

    ... 

     koja si ti žaba !!!

  • #7
    0 0

    postova:311
    auran @ 3.8.2010. 22:24
    Na hrvatskom ti naslov ovog filma glasi "Hladnokrvni kažnjenik".
  • #8
    0 0

    postova:494
    beno @ 4.8.2010. 9:32
    Na hrvatskom ti naslov ovog filma glasi "Hladnokrvni kažnjenik".
    Auran
    Mislim da je bilo prevedeno za vrijeme Juge sa "Hladnoruki kaznjenik". Ne znam da li su mijenjali.
  • #9
    0 0

    postova:311
    auran @ 14.9.2010. 11:06
    Pozdrav društvo! Već duže vremena razmišljam no nikako da se sjetim naslova crtanog serijala u kojem su glavni likovi bile životinje koje su pokušavale da se dokopaju parka prirode u kojem bi bile sigurne od pogibli koje su im prijetile od ljudi! Prilikom svoje odiseje susretale su se s raznoraznim opasnostima, a pokoje i pogibale! Sjeća li se itko naslova? I još nešto, sjećam se da sam kao dijete bio gledao jednu seriju u kojoj se neki lik imenom Hunter, ako se dobro sjećam, morao skrivati u špilji ispod nekog vodopada gdje mu je žena svakodnevno donosila hranu! I opet ne mogu da se sjetim naslova! Uzgred rečeno ta je serija bila prikazivana jako davno, mislim krajem osamdesetih godina! Ako se itko sjeća naslova jedne ili druge serije neka napiše! Bit ću vam zahvalan! Smile
  • #10
    0 0

    postova:494
    beno @ 14.9.2010. 11:40
    Pozdrav društvo! Već duže vremena razmišljam no nikako da se sjetim naslova crtanog serijala u kojem su glavni likovi bile životinje koje su pokušavale da se dokopaju parka prirode u kojem bi bile sigurne od pogibli koje su im prijetile od ljudi! Prilikom svoje odiseje susretale su se s raznoraznim opasnostima, a pokoje i pogibale! Sjeća li se itko naslova?

    Auran

    Hmmm, ovo me sad podsjetilo na jedan stari crtic koji pase tom opisu. Glavni u toj "druzini" je bio jedan stari jazavac ako se ne varam. Razmislit cu malo, mozda se sjetim...
  • #11
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.9.2010. 11:59
    Dammit, sad si mu ubacio to u glavu i cijeli dan ću razmišljat koji je. Sjećam se scene kad životinje prelaze cestu i onda bude nezgoda sa parom ježeva. Hmmm..
  • #12
    0 0

    postova:193
    akasha @ 14.9.2010. 14:32
    Pozdrav društvo! Već duže vremena razmišljam no nikako da se sjetim naslova crtanog serijala u kojem su glavni likovi bile životinje koje su pokušavale da se dokopaju parka prirode u kojem bi bile sigurne od pogibli koje su im prijetile od ljudi! Prilikom svoje odiseje susretale su se s raznoraznim opasnostima, a pokoje i pogibale! Sjeća li se itko naslova?
    Auran


    Jel možda misliš na The Animals of the Farthing Wood

    U svakom slučaju, meni je ovo super crtić sa životinjama.

  • #13
    0 0

    postova:494
    beno @ 14.9.2010. 15:10

    BRAVO AKASHA, TO JE TO!!!!

    Kod nas je bilo prevedeno sa "Pustolovine sumske druzine"!!!

  • #14
    0 0

    postova:311
    auran @ 14.9.2010. 16:55
    Bravo ljudi! To je taj crtani serijal na koji sam mislio! Hvala vam puno, super ste! Smile
  • #15
    0 0

    postova:311
    auran @ 30.9.2010. 1:21
    Pozdrav društvo! Evo imam još jednu mozgalicu za vas! Zna li itko kako se zvala serija u kojoj se jedan dječak pretvarao u psa? Bila je prikazivana jako, jako davno... Sjećate li je se? : )
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala