Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Dolores Lambaša poručila Fashion Guruu: Objesi se!
"Svaka cica dođe na kolica", odgovara Boris Banović u novom medijskom prepucavanju

Dolores Lambaša poručila Fashion Guruu: Objesi se!

1
  • #1
    0 0

    postova:42
    abaris28 @ 1.9.2009. 23:26
    ah te šibenke,skoro sve droce...
  • #2
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 4.9.2009. 14:46
    Nisam baš ni na njezinoj strani a ni na njegovoj, ali istina je da taj fashion guruić nekad malo serka...
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 4.9.2009. 17:20

    Skroz se slažem, naoružat ih sve i pripremit neki "Running Man" show. Hahahaha, ali pogledaj šta je sviralo dok sam čitao post. :D Skroz slučajno...

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 4.9.2009. 21:26

    Eeeee, ovo je prebolesno... iz te pjesme sam se citata i sjetio Laughing. Sweet god damn pretty motherfuckin' country acid house music all night long. Navuko sam se na njih pred nekoliko godina. Fenomenalan bend. Obični smrtnici ih znaju samo po uvodnoj pjesmi od Sopranosa, hehe, al' da poslusaju Exile on the Coldharbour Lane ili Power In the Blood... eeee, onda bi skuzili o cemu se radi. A uživo su još jači - frendica bila na par koncerata - The Very Reverend Dr. D. Wayne Love & Larry Love - briljiraju  Cool
    senilno_magare

    Moraju biti zakon uživo, to sam čuo da svi hvale. A niš, valjda jednog dana Cool Ja sam ih i preko Sopranosa otkrio, istina da im je ono najpoznatija stvar ali imaju toliko boljih. Trenuto mi je "Hello... I'm Johnny Cash" jedna od najdražih...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala