Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
U planu i remake filma Das Boot
Kultni njemački film iz 1981. godine "Das Boot" će možda dobiti svoj suvremeni remake

U planu i remake filma "Das Boot"

1 2
  • #16
    6 3

    postova:711
    gordan @ 28.6.2015. 16:59

    U rodu mi je, neću lagati. Primijeti se odmah sličnost plavih uvojaka i zajednička ljubav prema ženskoj odjeći, grožđu, biserima i Svemiru. Kad smo već kod trolanja, teško mi se prisjetiti tvog zadnjeg posta koji ne spada u tu kategoriju. 

    To što ti se ne sviđa njegovo mišljenje nije razlog za baniranje. Ponavljam stoti put, ignoriraj njegove postove (jednostavno je, probaj, iznenadit ćeš se) ili mu argumentirano odgovori bez vrijeđanja. Ili mi pošalji link na temu gdje on vrijeđa druge članove a da oni prethodno ne vrijeđaju njega.

  • #17
    5 4

    postova:2916
    gorlock @ 28.6.2015. 19:07

    Čini mi se stvar percepcije pojedinca - pojedinaca.

    Zahvaljujući @aya i @gordan pročitao sam sve napisano na ovu temu i moram priznati da nisam gledao ovaj film, a sad imam u planu i original i remake kad izađe.

    Tako da hvala svima koji su sudjelovali u ovoj raspravi Osmijeh

  • #18
    5 5

    postova:1962
    aya @ 28.6.2015. 20:08

    Nemam se namjeru prepucavati, previše (kvalitetnih) ljudi je već napustilo portal upravo zbog ovakvog vođenja. Komentirati filmove među spamerima - ne, hvala. Dođem pogledati program, ponekad svratim na chat i to je to. A portalu je očito najbitnije držati izmišljen broj prijava i članova, na uštrb kvailtete. Šteta, nekada je ovo bilo dobro mjesto. PS: Kao čovjek koji živi od interneta, ipak bi trebao znati razliku između trola i spamera, pri čemu se ja ne ubrajam niti ujedne. Ali čemu trošiti vrijeme na pričanje sa zidom.

  • #19
    5 4

    postova:2916
    gorlock @ 28.6.2015. 22:38

    To si 100 % u pravu.

    To ja već dugo pričam/pišem.

  • #20
    5 5

    postova:2527
    bearfoot @ 29.6.2015. 9:15

    žao mi je, ali alexije ex karamkera alias ko zna što još, mi budi najniže medvjeđe strasti...ignoriranje takve osobe jednostavno nije u mojoj prirodi, treba ga staviti u nišu predviđenu za takve prirodne pojave...

    aleksije, sad kad si tako lijepo editirao svoj post sa 20 na 60 redova i potrudio se objasniti svoju stranu svijeta, što je jako lijepo od tebe jer nisam očekivao da ćeš udobrovoljiti baš meni, idi molim te pospremi sobu...

  • #21
    3 1

    postova:197
    silkycoco @ 30.6.2015. 9:07

    I eto jesam rekla! Nova CineLady projekcija: Čarobni Mike XXL. Zašt ne osmisle neku CineCouple večer kad će prikazivat filmove s kojima se možeš zabaviti i/ili zafrkavati sa svojim partnerom (dakle ne cmoljići) tipa novi Terminator! E na to bih iz fore išla, kad mi već neće stavit Terminatora da se zezam s frendicama. 

  • #22
    0 1

    postova:271
    sebulba @ 30.6.2015. 12:23
    E silky ne mozes ovce i novce.netko mora izvisiti, nema projekcije gdje ti dobijes kremice s lik neki magazin.a tko kaze da nemozes na terminatora ili obratno na majka.
  • #23
    2 0

    postova:197
    silkycoco @ 30.6.2015. 13:01

    Kakve te kremice spopale. Šta će mi kremica. Nek CineCouple večer ima akciju na kokice ili nekaj takvog, nit meni treba kozmetika, nit njemu časopisi.

    I normalno da ću ić u kino neovisno o tome, slikat se s kartonskim Švarcikom ispred IMAX-a i glupirat se s mužem prije, tijekom i nakon filma.

  • #24
    3 6

    postova:1091
    yuma @ 30.6.2015. 13:02

    Sad vidim da su pravi ljudi skužili pravo značenje mog kratkog i jasnog posta... Al evo objašnjenja za svađalice... Krhka sam i emotivna ženskica pa mi nije lako gledati teške ratne filmove, takvu bol i patnju i slično, jel... Mislim da nikad ne bih mogla služiti vojni rok, a vjerojatno postoji i razlog zašto ga žene ni ne služe (osim u rijetkim zemljama)... Ovaj ratni (ali prije svega možda ipak akcijski) film sam pogledala, do kraja (kojeg nisam iščekivala, naprotiv, htjela sam da film traje još i još...) odličan je, patila sam dosta Osmijeh, ali moj konačan sud je takav kakav je Poljubac

    A sad, jel sam luda, jel sam mazohistica i ostale psiho-procjene... samo izvolite ako vas to zabavlja... Namiguje

    I ne, uglavnom ne volim cinelady, ali ni cineman odabire, ili kak se to već zove... Općenito trpanje stvari u ladice nije moj stil i nisam slala takvu poruku, al dobro... To je marketinški trik na koji ne nasjedam, ne treba mi takav paket da bi odabrala film, platila kartu i ušla u kino... Definitivno nisam tipična ženska (MRZIM šoping, npr.), ali nježna i emotivna generalno jesam. Još nešto Alexije? ...

  • #25
    0 3

    postova:271
    sebulba @ 30.6.2015. 15:56
    Silky a kako ustanoviti tko je couple (opet bi se netko slepo).lakse je ustanoviti tko je lady ili men.:-)
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala