Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gianna poručila Novoj TV: Napušite mi se kurca!
Nova TV je usred vjenčanja sa seoskog imanja potjerala desetke svatova i navukla Giannin bijes

Gianna poručila Novoj TV: Napušite mi se kurca!

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 31.5.2009. 21:53

    Mogli su ih potjerati sve prije svadbe. Zapravo trebali su to sve skupa prekinuti prije par mjeseci :)

    Nije mi jasno zašto su odlučili prirediti svadbu, i onda ih na pola svega dok su svi pjevali "I nikom nije lepše nek je nam" potjerali ko zadnje cigane.  Bravo Svilan i Nova TV. Spektakl za pamćenje.

    "Dragi mladenci, get the fuck out of here".

  • #2
    0 0

    postova:220
    gor @ 31.5.2009. 23:57
    Bez obzira što nisu zaslužili da mi ih bude žao, fakat mi ih je žao. Ljudi će imati prekrasno sjećanje na vjenčanje. Nema opravdanja za Novu za ovo što je napravila. Znam da neće, ali bilo bi mi drago da im ovo bude antireklama. Grozan postupak Cry
  • #3
    0 0

    postova:18
    boong @ 1.6.2009. 3:27

    eto mozda sad shvate da su totalni idioti....i da se samo blamiraju na TV-u....stvarno je nevjerovatno kolika je ljudska glupost i pohlepa....

    a oni i rade ovakve reality sranja...tako da bi mogli pokazat sve gluposti koje "normalni" ljudi rade...te time omogucit onih 80%+ hrvata koji spajaju kraj skrajem da se osjecaju bolje u svojoj koži.....tako da se nemoramo hegbat oko politike i svih lazi koje tamo cujemo...jadno je koliko su ljudi sljepi...te koliko im mediji sa ispiranjem mozga mogu kontrolirat zivot..

  • #4
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 1.6.2009. 15:48

    pitam se koga to treba u ovoj situaciji žalit?

    nas gledatelje sigurno ne jer se imamo ćemu smijat.

    sudionike ove emisije sigurno ne jer su svi pristali na pravila.

    uostalom svi ti narkići, alkići, peškići i radodajke su tu zbog samopromocije te zarade vezane uz nju.

  • #5
    0 0

    postova:25
    banjaluka @ 2.6.2009. 22:39
    NovaTv se uspostavila kao glavna trash Tv u regiji. Stvara "zvijezde" da bi se u svojim degutantim show-biz & reality emisijama sprdala sa njima, a ovi(zvijezde, tj) to, u SM stilu i zele, jer je to jedini nacin da dospiju na TV. Kao da je neko postavio istureno psihijatrijsko odjeljenje na TV, i to nazvao zabavom :p
  • #6
    0 0

    postova:3
    andromeda7 @ 3.6.2009. 3:10
    nova je stvarno ocajna, da su ih mislili izbaciti jer je to posteno ,izbacili bi ih dan prije.. a ne slati sminkere,svirace,uzvanike i onda ko fol mi imamo strogo pravilo.... al dobro, mi to gledamo.. tako da im je uspjelo!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala