Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
RTL potukao konkurente na lokalnim izborima
Brojke kažu da je najviše Hrvata rezultate lokalnih izbora pratilo u programu RTL-a

RTL potukao konkurente na lokalnim izborima

1
  • #1
    0 0

    postova:116
    olio @ 19.5.2009. 9:31
    ja sam gledao discovery channel
  • #2
    0 0

    postova:43
    masni @ 19.5.2009. 13:04

    Da, interesantno je da se općenito ta istraživanja o gledanosti provode na 1000 mulaca koji imaju 4 programa na daljinskom i prisiljeni su ih gledati. Zanimljivo bi bilo vidjeti rezultate gledanosti naših televizija kad bi "mulci" uz njih imali i par kvalitetnih stranih programa na daljinskom. Onda ne bi bilo toliko kur... sa gledanošću, a prihodi od marketinga bi se rapidno strmopizdili.

      

  • #3
    0 0

    postova:541
    franz @ 20.5.2009. 14:02

    Da, interesantno je da se općenito ta istraživanja o gledanosti provode na 1000 mulaca koji imaju 4 programa na daljinskom i prisiljeni su ih gledati. Zanimljivo bi bilo vidjeti rezultate gledanosti naših televizija kad bi "mulci" uz njih imali i par kvalitetnih stranih programa na daljinskom. Onda ne bi bilo toliko kur... sa gledanošću, a prihodi od marketinga bi se rapidno strmopizdili.

      


    masni


    .. maščobo nemaju svi ni novaca za milion programa, a ni vremena za sjediti i gledati 24 sata svaki dan tolike različite programe kao ti jel, a neke jednostavno to sve nezanima pa im je zaista dovoljno imati 4 programa na daljinskom! ili im je i to previše, i nisu citiram " mulci" kao što ti veliš! no očito je da si podeblje ograničen da bi to shvatio!

    ....zato samo ti neizlazi van iz kuće i dalje gledaj svoje programe 24 sata svaki dan! Laughing

    von franz

  • #4
    0 0

    postova:43
    masni @ 20.5.2009. 16:07

    Francek, negacija se u pravilu piše odvojeno od glagola.

    Ne zanima, ne izlazi....

    Poanta komentara je u metodi istraživanja gledanosti, a ne u broju kanala na daljincu. Ali to će shvatiti samo ograničeni poput mene. Ti ne buš, prijaaatelj.

  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 21.5.2009. 23:10

    Francek, negacija se u pravilu piše odvojeno od glagola.

    Ne zanima, ne izlazi....

    Poanta komentara je u metodi istraživanja gledanosti, a ne u broju kanala na daljincu. Ali to će shvatiti samo ograničeni poput mene. Ti ne buš, prijaaatelj.


    masni


    .. veni - vidi - vici!!

    .. maščobo to ti se zove u prijevodu - bacim lopticu i gledam na koji način ćeš poskočit!

    .. znao sam da ćeš se pozvati na one stvari i jako je smiješno gledati kako si nasjeo na tu foru Laughing  

     ... "Nisam znao da si ograničen",  ali ako ti veliš ne ću ti kvarit euforiju i doživljajWink

    von franz

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala