Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
MojTV dobio novi dizajn
Sve o filmu i televiziji slogan je novog, redizajniranog portala MojTv u čijem je fokusu sada još opširniji sadržaj o filmu i televiziji te bolje pretraživanje sadržaja

MojTV dobio novi dizajn

1 2 ... 4 5 6 7 8
  • #76
    1 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 14:41

    daj ne cjepidlačite, veliku gresku ste napravili sto ste vratili ovaj time line grid, bolje je bilo ono horizontalno, mnogo mnogo preglednije. predlažem adminu fino da razmisli prije nego poslusa nekog tamo forumasa....

    Moći će se odabrati - timeline ili vertikalni - za par dana. I nismo poslušali tamo nekog forumaša... javila se masa ljudi, na forum, mail...

    Osim toga kad se pisalo o tome, nisam vidio da se itko javio i rekao da mu se sviđa vertikalni pregled. Ali to valjda tako ide. Sad očekujem kukanje za vertikalnim rasporedom.

  • #77
    1 1

    postova:2
    cokoladna @ 24.5.2012. 15:16

    meni je ovaj stari horizontalni pregdled nepregledan :) nekako mi je presiv, treba mi sto godina da se snađem. Ja bih malo boje u rasporedu imitiranja, bar ovo sto traje da je u nekoj boji...

  • #78
    1 0

    postova:2
    cokoladna @ 24.5.2012. 15:20

    i da, novi mi je bio bolji jer je ono sto traje pocinjalo od iste visine a ovako jedno lijevo, jedno desno, tamo, ovamo, sve u istom tonu nista ne razlikujem na prvu!

  • #79
    0 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 15:22

    hahahahaha... predobro...

  • #80
    0 0

    postova:10
    ameba @ 24.5.2012. 15:33

    U novom prikazu programa, se moglo uočiti i pročitati koje su kratke emisije.
    U starom (timeline) prikazu se bolje vidi cjelokupna slika, rekao bih da je za vizualne tipove (to je većina muških).
    Prvi bi onda bio Verbalni tip (tip zvan Wanda?) Namiguje

    > Moći će se odabrati - timeline ili vertikalni

  • #81
    1 0

    postova:1
    gochille @ 24.5.2012. 15:57

    meni smeta sto nemogu pogledati sedmicu u naprijed sta ima na programu .. a prije sam to mogao mijenjanjem datuma u url-u

    inace je super osvjezenje

    pozdrav

  • #82
    0 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 16:49

    @gordane, ajd' stavi program dijagonalno (isto da se može skrolat'), a svi programi neka budu dijelovi tijela siluete kakve bolje striptizete.

    Genijalno. Pih, što nisam tebe angažirao za dizajn? Gdje mi je pamet bila? Ako je korisnik žensko onda se prikazuju muške siluete ili podržavaš mišljenje da su sve žene ionako biseksualne?

  • #83
    0 0

    postova:15
    moshing @ 24.5.2012. 17:12
      da, novi mi je bio bolji jer je ono sto traje pocinjalo od iste visine a ovako jedno lijevo, jedno desno, tamo, ovamo, sve u istom tonu nista ne razlikujem na prvu

    da, bila je bolja ova novija varijanta, sve se redom može fino pregledati. Na koncu, meni i nije toliko bitno...

    PS: zašto nema preview komentara?

  • #84
    0 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 18:07

    Edit: nego kako postigneš da ti citat bude tako izdvojen i u sjeni? Uzmem dio koji želim citirati, kliknem na "citiraj", ali mi samo odmakne rečenicu (kao i tab tipka, recimo)? Neč krivo tu radim, garant... LOL, ne ide ni s ovim naredbama :P

    Možda moraš obrisati cache u browseru, s obzirom da su kontrole ostale na istom url-u. Vidim da ti izbacuje [quote] tag.. trebao bi biti <blockquote>.

  • #85
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 18:07

    kako se može obrisati video u "moj tv"? 

  • #86
    1 0

    postova:26
    potlim23 @ 24.5.2012. 18:15

    Alo vi jazavci koji se ne snalazite u horizontalnom pregledu - kako je to j***** moguće?!?! Taj horizontalni pregled je nešto genijalno i skroz lagano za korištenje. U gornjoj traci lijepo imate vrijeme, a s lijeve strane TV Kanal, tako da vam u pregledu izađu sve emisije koje počinju npr. u 20h i lijepo se mogu vidjeti preklapanja emisija sa svim programima. JEDNOSTAVNO I GENIJALNO!

    P.S. Hvala adminu što je poslušao naše želje i vratio nam već spominjani horizontalni pregled! Smije se

  • #87
    0 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 18:17

    kako se može obrisati video u "moj tv"?

    Eeeee.. ne može se još :)...

  • #88
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 18:23

    forum je dobro zamišljen ali ga nije trebalo puštati u funkciju u beta fazi.

    a kako mogu citirati post iznad?

  • #89
    2 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 18:48

    Iskopiraš tekst koji želiš citirati u tekst editor, označiš ga i stisneš navodnike.

  • #90
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 18:52

    Iskopiraš tekst koji želiš citirati u tekst editor, označiš ga i stisneš navodnike.

    da vidimo radi li

    edit: radi. Plazi jezik

    thx.

    edit 2: zašto mi se ne vidi slika u opciji članovi? u profilu sve 5.

    link

1 2 ... 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala