Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
MojTV dobio novi dizajn
Sve o filmu i televiziji slogan je novog, redizajniranog portala MojTv u čijem je fokusu sada još opširniji sadržaj o filmu i televiziji te bolje pretraživanje sadržaja

MojTV dobio novi dizajn

1 2 3 ... 6 7 8
  • #1
    7 1

    postova:1
    željko tudjman @ 21.5.2012. 11:25

    novi izgled je bezveze,pretrazivanje je komplicirano i veoma sporo jer ukoliko ujutro pretrazujemo program za navece to scrollanje traje predugo... velikim minus za novi dizajn

  • #2
    5 0

    postova:26
    potlim23 @ 21.5.2012. 11:36

    Sve super, jedino mi je kod starog dizajna ipak bilo lakše pretraživanje TV programa u horizontalnoj liniji i zbog onog 'fičera' sam maltene svakodnevno i posjećivo vašu stranicu, a ovako ću još razmislit hoće li to biti slučaj.

  • #3
    8 0

    postova:1
    nea_nemesis @ 21.5.2012. 12:01

    Da, definitivno je bio bolji horizontalni klizac programa, posebno jer su se tako najbolje vidjela vremenska preklapanja emisija, ovako je to potpuno izgubljeno. IznenađenMršti se

    Ostale stvari - kako tako, ali gasenje horizontalnog scrolla je veeeliki minus.

  • #4
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 21.5.2012. 13:08

    meni se bas svidja novi dizajn,mozda bas zato sto je novi pa ga treba malo "istrazivati" Namiguje

  • #5
    3 0

    postova:5
    mjestopodsuncem @ 21.5.2012. 14:31

    pridruzujem se kuknjavi zbog gubitka preglednog horizontalnog scrolla, kakvog nema ni na jednom drugom sajtu, kao i dvojbama hocu li zbog toga vise koristiti ovaj sajt. Ovo sto sad imate ima i na drugim sajtovima. Ono je bilo nesto sto nema nitko. Cija je to glupa odluka? Otpustite ga.

    Jedina mana onoga je bio animirano skrolanje pri loudanju, koje je nepotrebno jelo resurse, i (npr.) na netbookobvima s manje memorije usporavalo loudanje stranice. Moglo se je jednostavno staticno pojaviti na trenutnom danu i satu. Animacija nije pridonosila bas nista.
    Sam layout, medjutim jest, kao sto rekoh (ja i drugi).
    Vratite ono ili cete izgubiti dio dosad vjernih posjetitelja, GARANTIRANO.
    pozdrav.

  • #6
    1 1

    postova:341
    hitman_4 @ 21.5.2012. 15:18

    meni se sviđa novi dizajn.svaka promjena je dobra i pozitivna.sviđa mi se top lista članova,prikaz svih filmova i serija,koje smo ocijenili.malo još stabilizirajte stranicu npr. na firefoxu je nemoguće poslati komentar,mogućnost lajkanja komentara,...stari dizajn je ipak bio pregledniji i jednostavniji,to je valjda zato što sam još uvik u fazi privikavanja na novi izgled

  • #7
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 21.5.2012. 15:29

    nešto je bolje, a nešto lošije. mislim da je promjena ipak pozitivna, lakše nađem natgeo wild i lakše se uredi profil. volim kad se ide na novo što češće to bolje, estetski je prihvatljiviji od prošlog.

  • #8
    2 0

    postova:6
    natasa74 @ 21.5.2012. 15:56

    I ja se pridružujem kuknjavi za starim dizajnom, bio je pregledniji i jednostavniji u svakom pogledu 

  • #9
    3 0

    postova:1962
    aya @ 21.5.2012. 16:24

    Kao i kod svega novoga, trebat će vremena da se priviknemo. Mhhh...ako baš moramo Neodlučan!

    No - neke stvari ne mogu pronaći:

    1.nema chata (ili ga ja ne vidim)

    2. osim jednog videa, nestade glazba sa profila

    3. jel se ocjenjuje sa onim malim kalkulatorom i kako?

    4. gdje su preporuke? 

    5. pri ulasku vidim da ima poznatih online, ali se ne vidi koga?

  • #10
    6 0

    postova:711
    gordan @ 21.5.2012. 17:08

    Nije još sve dovršeno.

    Chat će biti dodan... zapravo, zajednički shoutbox, isto tako i pregled online korisnika.

    Horizontalni pregled programa ćemo vratiti kao opciju kroz par dana.

    Ocjenjuje se malim kalkulatorom. Upiše se ocjena i stisneš gumb "=".

    Ovo s preporukama ne razumijem?

  • #11
    2 0

    postova:26
    potlim23 @ 21.5.2012. 17:27

    Lijepo od Vas što uzimate u obzir mišljenje korisnika. Palac gore za to! Juhuuu dobit ćemo horizontalni pregled programa Smije se

  • #12
    1 0

    postova:1
    bposavec @ 21.5.2012. 17:45

    Malo mi je sve čudno. Uz to, pokušavam na dnevni pregled kanala dobiti ono kaj sm odabral pod mojim kanalima - ali i dalje mi prikazuje redom HTV1 pa nadalje?

    Je li to neka nedorađenost?

  • #13
    1 0

    postova:711
    gordan @ 21.5.2012. 17:49

    @bposavec: na naslovnici postoji bug koji ćemo riješiti, ali klikom na "moji kanali" trebali bi se prikazati kanali koje ste odabrali.

  • #14
    0 4

    postova:4
    marusijo @ 21.5.2012. 18:35

    Svaka čast da radite na novitetima ali ovaj je za posrati!!!!!!!!!!!!

  • #15
    1 0

    postova:6
    djagic @ 21.5.2012. 18:41

    Moze li i vertikalni skrol na TV rasporedu?

1 2 3 ... 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala