Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
MojTV dobio novi dizajn
Sve o filmu i televiziji slogan je novog, redizajniranog portala MojTv u čijem je fokusu sada još opširniji sadržaj o filmu i televiziji te bolje pretraživanje sadržaja

MojTV dobio novi dizajn

1 2 3 4 5 6 7 8
  • #61
    1 0

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 17:13

    Globalni shoutbox nije isto što i chat !!!!
    Ako već mora shoutbox, zašto ne bi imali i chat uz njega???
    Ili da idemo chatat na neki drugi portal.....Plač

    Nia je već napisala (ili Bozoli, heh) da nije lijepo prijetiti Šuti. Nia, pliz, baniraj Ayu, ona te predložila za moderatora Namiguje

  • #62
    0 1

    postova:1962
    aya @ 23.5.2012. 18:42

    Pih - kakva je to prijetnja? Da ćemo chatat negdje drugdje? Pa morat ćemo, ako tu ne bude chata! Plazi jezik

  • #63
    1 0

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 20:15

    Strpljenja, draga, ne ljutiti šefa. Ima puno briga, a još ga žena davi i dijete traži novce

    Prestani iznositi privatne podatke o forumašima, jer to je ozbiljan prijestup Smije se.
    A nickovi... jbg... šlampav sam.Izlanuo se Bit će bolje.

  • #64
    0 1

    postova:1962
    aya @ 23.5.2012. 20:20

    @ niA - nemam ja kaj ljutit šefa...on je tu zbog nas, a ne mi zbog njega! Jel' da šefe? Namiguje

    @ gordan - možeš se ti sprdat, ali dobro ti je Solarys rekao.....neki članovi očito imaju privilegiju nekažnjenog kršenja forumskih pravila, a koja su - to ti najbolje znaš, ti si ih objavio!

  • #65
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 20:29

    Šefe, ljudi vole reality shows Namiguje

    Jel? Može se zaraditi na tome? Mislio sam zatočit par muha u čašu s ventilacijom i da to streamamo na mojtv. Seks scene će bit cenzurirane da mogu i djeca gledat. Preko prostih riječi ići će bzzzkanje. Vat ju sej?

    Tužit će nas Društvo za zaštitu insekata ali na toj tužbi i temeljim žestoku medijsku promociju (jel se to kaže "viralno"). Baš ćemo ići đonom.

  • #66
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 20:46

    neki članovi očito imaju privilegiju nekažnjenog kršenja forumskih pravila, a koja su - to ti najbolje znaš, ti si ih objavio!

    Ah da... dugačak generički tekst sitnih slova. Je, sjećam se.

    A prije bih rekao da neki članovi imaju privilegiju da ne čitam njihove postove. Zato sam i napisao - izaberite moderatore, i oslobodite me muke.

  • #67
    2 1

    postova:1962
    aya @ 23.5.2012. 20:49

    Šefe, prestani visit na forumu i primi se posla! Pritužbi ko u priči! Cool

  • #68
    1 1

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 21:02

    Šefe, prestani visit na forumu i primi se posla! Pritužbi ko u priči! Cool

    partybreaker

  • #69
    0 1

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 22:15

    U IE9 radi, samo se indikator ne miče. IE8 me uopće ne interesira Plazi jezik.

  • #70
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.5.2012. 22:51

    Nisam još napravio sučelje za to... Ali hoću.

  • #71
    1 1

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 9:58

    imam windows 7, browser google chrome, ali ikonica mi je i dalje crna, a ne crvena kao prije. odem kod frenda jučer (windows 7 pro, google chrome) njemu prikazuje crvenu ikonicu. jel može za sve chrome browsere univerzalna crvena please? Plač

    pisat se u chrome može, ne upali uvijek iz prve, al treba više puta kliknut na prostor za post i nema problema Cool

    chrome:

    IE9:

    chrome

    btw, kad želim otvoriti prozor za emotikone i umetanje slike po drugi puta sažme se u malu kockicu bez ičega. kad kliknem na maximize onda se otvori preko cijelog ekrana

    mali prozor

  • #72
    0 0

    postova:10
    ameba @ 24.5.2012. 10:12

    Prikaz programa
    1) Navigacija (Fitts' law) - osim broja klikova, važna je i udaljenost koju mouse treba  prijeći. Moglo bi se staviti strelice << ^ v >> na jednom mjestu (npr. dolje lijevo) da budu na okupu. Umjesto dva polja (Down/Left) staviti 4 polja:
    LLUURR
    LLDDRR
    ili nešto grafički, kao na daljinskom.

    2) Prikaz vremena - ponekad nije odmah jasno na koju crticu se vrijeme odnosi, lijevu ili desnu. Na satovima nije duža crtica svakih deset minuta, već su istaknute svaka peta ili 15-a minuta. Moglo bi se staviti duga crta svakih 15 min, a kratka svakih 5. Ili nekako istaknuti vrijeme i pripadajuću crticu drugom nijansom, ako to ne bi bilo prešareno.
    Inače vidim (4?) promjene na novom starom prikazu programa, je, bolje je. Osmijeh

    Edit: 1b) ili 3 polja, kad se postavi vrijeme, bitnije je vertikalno skrolanje po kanalima
    gore lijevo i dole lijevo: ^  v  <<

  • #73
    2 0

    postova:405
    karakteran @ 24.5.2012. 10:22

    evo još jedne zamolbe, čisto zbog praktičnosti volio bih da kad kliknem na program "moji kanali" budu odmah ispod da ne idem mišem (tj. prstom) skroz dijagonalno dole ako želim vidjet što me najviše zanima. prvo naravno gledam njega i zato mi je bitno da mi bude što bliže.

    moji kanali

  • #74
    0 1

    postova:15
    moshing @ 24.5.2012. 13:17

    daj ne cjepidlačite, veliku gresku ste napravili sto ste vratili ovaj time line grid, bolje je bilo ono horizontalno, mnogo mnogo preglednije. predlažem adminu fino da razmisli prije nego poslusa nekog tamo forumasa....

  • #75
    1 0

    postova:1962
    aya @ 24.5.2012. 14:17

    Nije da je bitno...ali, malo mi je čudno da baš svi novi članovi portala imaju 30 ili 32 godine! Cool

1 2 3 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala