Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
MojTV dobio novi dizajn
Sve o filmu i televiziji slogan je novog, redizajniranog portala MojTv u čijem je fokusu sada još opširniji sadržaj o filmu i televiziji te bolje pretraživanje sadržaja

MojTV dobio novi dizajn

1 2 3 4 ... 6 7 8
  • #16
    1 0

    postova:711
    gordan @ 21.5.2012. 18:46

    Raspored se na naslovnici može "skrolati" pomoću linkova iznad (trenutno, ujutro, popodne, navečer, ponoć).

    Isto tako ako kliknete na naziv kanala otvorit će se kompletan raspored za taj kanal preko cijele stranice.

  • #17
    1 1

    postova:2
    istokblues @ 21.5.2012. 19:48

    moram priznati da sam se prijavijo samo da iskažem na nezadovoljstvo ovog nepreglednog programskog TV vodića - HORIZONTALNO !!!!!!!! kao što je i bilo i ne pravite neke glupe novotarije tamo di ne treba jer je bilo dobro i puno bolje nego sad jer sad nemam pojima što se sad u ovo vrijeme događa nego moram gledati svaki stupac da skužim u koliko je sati i što - moram priznati da ste me skroz razočarali - a di su ostali programi kao Discovery , Nacional Geographic ...... Ajme dajte ne pravite gluposti !!!!! Dizajn je sranje ako nema funkciju -JEDNOSTAVNIJE -BRŽE -PREGLEDNIJE - to je što se traži !!!!! - lipi pozdrav i sve najbolje vam želim !

     
  • #18
    1 0

    postova:711
    gordan @ 21.5.2012. 20:09

    @nia: ne kužim u čemu je problem s Firefoxom. Ja tipkam u firefoxu. Ako može malo detaljnije objašnjenje bio bih zahvalan. Tražilica radi, izbacuje rezultate dok tipkaš. Kad lupiš enter ne radi. To je bug...

    @istokblues: evo, barem smo te natjerali da se prijaviš :). Horizontalni program ćemo vratiti.

    Gdje su ostali programi? Poslagani su po grupama da ih se lakše nađe. Klik na "dokumentarni kanali" i dobit ćete pregled trenutnog programa na svim dokumentarnim kanalima.

    Zelena traka na programu označava emisiju koja je u tijeku (i pokazuje progress) - trenutna emisija i one koje slijede bi se trebale vidjeti iz aviona.

  • #19
    0 0

    postova:55
    ekran @ 21.5.2012. 20:12

    Meni se baš sviđa Kino i Dvd. Sve ste stavili na jednu stranicu.

    Ostalo sve plus pet!

  • #20
    2 0

    postova:1
    nenad25 @ 21.5.2012. 20:19

    Horizontalni prikaz je bio ono pravo. Pogledao sam TVprofil.net, ali sam od njega odmah odustao, jer takav prikaz imamo i u novinama - nepregledno. Horizontalni prikaz gdje odmah vidimo koliko koja emisija traje i što se istovremeno prikazuje bilo je iznimno korisno. Kad sam se malo prije logirao doživio sam totalno razočarenje i pomislio: ode dobra realizacija u povijest, neću se više ovamo vraćati. No u forumu sam srećom pročitao da ćete vratiti horizontalni prikaz. Ako ga ne vratite - bye-bye od mene!

    Uspješno ste isprogramirali složeni problem horizontalnog prikaza i to odbacili u korist jednostavnog vertikalnog - koja šteta.

    Pridružujem se jednom ranijem mišeljnju da je animacija dolaska do tekućeg vremena potpuno nepotrebna i iritantna.

  • #21
    2 0

    postova:10
    baraba @ 21.5.2012. 20:28

    Novi dizajn za svaku pohvalu.

  • #22
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 21.5.2012. 21:05

    bilo bi lijepo kad bi stavili nekakav zeleni indikator iznad/ispod ikonice u listi s prijateljima,da znamo tko je onlineOsmijeh sad mogu upisivati komentar preko firefoxa(verzija 12),samo je problem što se mogu ulogirati tek nakon 3.- 4. puta.stranica profila djeluje siromašno,možda fale još neke informacije o korisniku,a i raspored je dosta neorganiziran.svakako je pohvalna lista filmova/serija te prikaz aktivnosti na forumu.sustav ocjenjivanja ne radi,više mi se sviđao stari.(radi,skužihCool)

  • #23
    5 0

    postova:1
    ttco @ 21.5.2012. 21:05

    Koji biser je odlučio maknuti scroll gdje se moglo jako lijepo vidjeti u jednoj "liniji" što je na kojem programu u točno to vrijeme... Ovo što ste sad stavili ima na desetke stranica, a onaj prijašnji scroll je bio jedina stvar zbog kojeg sam posjećivao stranicu. Al ajd vidim da je netko najavio povratak toga, ako ništa bar se slušaju komenari korisnika.

    Također, mogli ste barem ispeglati ovo prije puštanja u produkcijsku okolinu... Recimo na FF13 mi ne uspijeva login, a nakon upisivanja usernamea i passworda, pritiska entera i auto. refresha stranice u login boxu mogu vidjeti password kao plain text! Evo print screena (ne ovo mi nije pravi pass, samo sam stavio kao primjer, ali između ostalog tako sam mogao vidjeti da sam ranije stavio ispravan pass i login nije uspio na Firefoxu): https://i47.tinypic.com/11gowup.jpg

  • #24
    1 0

    postova:5
    mjestopodsuncem @ 21.5.2012. 22:11

    vec sam se javljao, ali evo da ilustriram ono sto nam ocito svima fali, ukoliko vam nije jasno sto ste to tako dobro imali.
    posljednja (sesta) stavka u vertikalnom pregledu svih kanala sad pokriva vrijeme (od. pocetke emisija) od 23:47 pa do 2:40 (!). Trenutno radim, zavrsit cu oko 23 h, i da bih sad vidio sta tad ima na TV, moram proci sljedecu proceduru:
    na HTV1 vidim emisiju koja pocinje u 23:40. To je sesta i posljednja stavka. Na HTV2 isto vrijeme pokriva treca stavka, koju moram prvo vizualno pronaci (u guzvi slicnih elemenata u jednolicnom gridu), pa naci onu nakon nje da bih oduzeo jedno vrijeme od drugog te vidio da li se poklapa s onim iz HTV1. Na RTL-u taj isti period pokrvaju stavke 2 -4. I opet moram pregledavati vremena pocetka, traziti, oduzimati, zbrajati, itd. I tako redom, za sve programe.
    Prije je to sve bilo jasno JEDNIM POGLEDOM :)

  • #25
    1 0

    postova:711
    gordan @ 21.5.2012. 22:20

     @mjestopodsuncem: hvala :), jasno mi je kako funkcionira i čemu služi horizontalna grid lista. Upravo sam je zato i napravio, prvenstveno sebi za gušt. Stekao sam dojam, međutim, da se većini ne sviđa takav prikaz programa, a i kad smo pustili betu prije više od 6 mjeseci, nitko nije rekao da mu ta lista fali.

    U svakom slučaju horizontalna lista će biti vraćena i još malo dotjerana.

  • #26
    0 0

    postova:711
    gordan @ 21.5.2012. 22:46

    Također, mogli ste barem ispeglati ovo prije puštanja u produkcijsku okolinu... Recimo na FF13 mi ne uspijeva login, a nakon upisivanja usernamea i passworda, pritiska entera i auto. refresha stranice u login boxu mogu vidjeti password kao plain text!

    Treba stisnuti gumb "login" ili ga fokusirati s tabom pa onda enter. Ovako uopće ne okine event za logiranje. Dodat ćemo na popis.

  • #27
    1 0

    postova:5
    mjestopodsuncem @ 21.5.2012. 23:15

    @gordan: nisam kanio implicirati da vam nije jasno :) htio sam samo ilustrirati novonastale tegobe detaljnim opisom cijele procedure, ali cak je i to bilo pre tegobno pa sam odustao nakon treceg stupca i napisao "itd" :)
    inace, interesantno da u testiranju nitko nije ovo spominjao, a mi sad svi navalili ;)
    Mozda su vam beta-testeri bili skoncentrirani na tehnicku ispravnost novog koda, bugove, itd, a ne na usporedbu upotrebljivosti starog i novog dizajna...

  • #28
    1 0

    postova:9
    juraaaa @ 22.5.2012. 12:40

    gdje je nestala mogućnost uređivanja grupe "moji kanali"?

    ovaj način skrolanja sa varijantama "ujutro-popodne-navečer" je čista katastrofa... zašto nema kontinuiranog skrolanja po satima od 0-24???

    što to znači "popodne"???

    za nekoga je to do 18, za nekoga do 20 sati...

  • #29
    1 0

    postova:3
    panther @ 22.5.2012. 13:02

    vratite na staro.ovo ne vrijedi.nepregledno.sad se nezna na kojem kanalu je koji film.ne vrijedi i .

  • #30
    0 0

    postova:3
    igizdic @ 22.5.2012. 19:37

    Zasto ste makli najbolju stvar sa sajta? Stari prikaz programa je bio odlican!

1 2 3 4 ... 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala