Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Subjektizacija i predikatizacija
Uskoro počinje označavanje televizijskog programa po dobnim skupinama

Subjektizacija i predikatizacija

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 6.5.2008. 21:46

    Eh, što veći broj to zabavniji film. Iskreno, mislim da te oznake neće ništa promjenit, oni roditelji koji djetetu dopuštaju gledati poslijeponoćno klanje, puštat će i dalje. Sigurno ih neće "18" zaustaviti. Možda su te oznaka nekakve zaštita od budući tužbi, nikad se ne zna kad ce neki roditelj ubojstvo/samoubojstvo djetata okriviti na filmove/medije/igre/loše vrijeme...

    Inače, u americi već dugi niz godina jaše osvetnik i zaštitnik mladih umova Jack Thompson, meni vrlo smješan lik, koji sve nedaće koje pogađaju američku mladež okrivljuje na igre, i cijeli taj njegov show tužbi i protužbi se može gledati kako kakva sapunica. 

    Ja iskreno sumnjam da televizija može na nekoga utjecat u to je mjeri da od njega napravi nasilnika, naravno, ne treba klincima dati sada dati da gledaju Hostel ili Cannibal Holocaust ili nesto trece, ali ako vec pogledaju takve filmove rješenje je jednostavno, porazgovarajte sa njima. Ja od mladih nogu gledam i uživam u horror filmova i mislim da nisu od mene napravili psihopata....eh, da...glasovi se slažu sa mnom. 

  • #2
    0 0

    postova:5
    daywalker @ 8.5.2008. 17:04
    Mi, na sreću, još uvijek nemamo udruge poput " Parent's Television Council" i "The American Family Association". Da se njih pita, zabave, humora i zdravog razuma na tv više ne bi bilo. Napadali su do sada gotovo svaku seriju koja je meni draga Family Guy, The Simpsons, House, Two and a half men, My name is Earl itd. Kaj moze znacit samo dvije stvari.  Ili sam ja bezbozni prevertit. ili samo znam kaj je dobra zabava.,

    Glasam za mogucnost broj 2.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala