Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Papu Benedikta XVI dočekat će i anticrkveni Pope Film Festival
U sklopu festivala koji se održava od 3. do 5. lipnja organiziran je i okrugli stol te završni party "Pope Go To Hell"

Papu Benedikta XVI dočekat će i anticrkveni "Pope Film Festival&q

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 3.6.2011. 22:53

    Kad se ovakova vijest objavi na ovom portalu onda javnost treba izvještavati i dalje.

    Stoga nemojte zamjeriti na slijedećem linku. 

    Dakle evo današnjeg naslova teksta:

    SUTRA BEZ AKCIJAAntipapin prosvjed okupio pedesetak građana

    https://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/131608/Antipapin-prosvjed-okupio-pedesetak-gradana.html 

    Uznemiravati se zbog ovolike količine komaraca, besmisleno je, kao i pridavati im pažnju. 

    Ukoliko bi se razmnožili u rojeve, zasigurno postoji sprej ili nešto adekvatno za suzbijanje istih. 

    Što se pak tiče, trošenja novaca, nitko od nas ništa nije izvadio iz svog džepa i dao za ovaj doček, niti će. 

    A što se pak tiče trošenja novaca iz državnog proračuna, nitko od nas nije mjerodavan određivati za što će se trošiti.

    Prisjetimo se kako je to bilo ne tako davno, dolaskom PAPE IVANA PAVLA II.

  • #17
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.6.2011. 23:26
    Uf Laughing
  • #18
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.6.2011. 23:53
    Ko dva brata blizanca Laughing.
  • #19
    1 0

    postova:1962
    aya @ 4.6.2011. 11:38
    Btw, ja sam praktični katolik Smile
    niA

    Zato me baš ovo i čudi od tebe niA! Cry


  • #20
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 4.6.2011. 12:07

    https://2.bp.blogspot.com/_0dLtbgfbVj0/TSIziLyWMVI/AAAAAAAAADk/ccqazXjWdF0/s1600/0.jpg Prije svega ja sam vjernik koji  vjeruje u Bog ali svecenike i crkvu nemogu organski podnesti....

    Crkva je jedna od ako ne i najbogatija institucija na svijetu, da sve to svoje vlasnistvo rasprodaju nahranili  bi na miljune gladne dijece i zbrinuli na tisuce i tisuce nezbrinutih familija koje nemaju ni krov nad glavom ,a znamo  da se oni jako bore protiv toga,u biti i krscanstvo se i temelji na dobroti i davanju hmmmm ,sta oni rade!???!salju ljude tj misionare   u zabacene dijelove da na nijhov racun rade crkve itd...

    Crkva je je jedna od najvecih zlocinackih organizacija ako ne i najveca,kroz svoju dugu povijest koliko su ljudi pobili u ime boga,krizarski ratovi,spaljivanje tkz vijestica ,ogromni cehovi koji su osiromasivali narod i jos puno toga  A NIKAD NISU ODGOVARALI ZA TO!!

    Kad vidim te kardinale,svecenike itd kak propovjedaju da mi moramo istrijebiti glad i pomoci siromasnima ,a oni nosi zlatne lance u vrijednosti par tisuca eura i prstene od par tisuca kuna  a ja moram raditi za minimalac wtf ljudi,i jos im dajemo novac na svakoj misi,pa nihovo uplitanje u politiku za vrijeme mise,pa pedofilija,pa krade i preprodaje od humanitarnih organizacija,itd itd!!

    I PITAM JA VAS DAL DA MI BUDE CRKVA I SVECENICI ZVIJEZDE VODILJE U POSTEN I ZDRAVI ZIVOT BEZ GRIJEHA ITD!?

    https://www.sekularizam.org/x/jajnici.jpg 

  • #21
    0 0

    postova:541
    franz @ 4.6.2011. 14:23

    SPREMNI!

    von franz

  • #22
    0 1

    postova:599
    lordadamko @ 4.6.2011. 16:08

    danas sam mal skicnio u taj docek ili sta vec za papu na TVu dok sam jeo a moji to gledali...

    sta drugo rec vec da je PAPA jedan obicni brend poput ine, terorista, nikea, us armya, audia, barcelone itd itd...

    vec prije mj dana u posti sam vidio "rekvizite" za docek i ostalo...vise vrsta neg sto mozes kupit za neku utakmicu nase repkeLaughing

  • #23
    1 0

    postova:541
    franz @ 4.6.2011. 22:19

    danas sam mal skicnio u taj docek ili sta vec za papu na TVu dok sam jeo a moji to gledali...

    sta drugo rec vec da je PAPA jedan obicni brend poput ine, terorista, nikea, us armya, audia, barcelone itd itd...

    vec prije mj dana u posti sam vidio "rekvizite" za docek i ostalo...vise vrsta neg sto mozes kupit za neku utakmicu nase repkeLaughing


    LordAdamko

    .. sto reci! bolestan si kad Svetog Oca nazivas teroristom ili "samo" uspoređujes!

    Komentari tvoji mi se gade, pokusaj u nekim od ustanova - institucija, pronaci pomoc za sebe, treba ti!

    Laughing 

  • #24
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 4.6.2011. 23:02
  • #25
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.6.2011. 12:12

    ok, kak je ovo filmski portal, evo nešt prikladno:

    Btw, ja sam praktični katolik Smile


    niA


    Zasigurno postoji logično objašnjenje za ovaj tvoj čin - usporedbe slika.

    evo još jedan video......... 

  • #26
    1 0

    postova:711
    gordan @ 5.6.2011. 12:50

    Evo i od mene jedan video. Ispričavam se što Thompson ne pjeva u njemu.

  • #27
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.6.2011. 13:34

    Evo i od mene jedan video. Ispričavam se što Thompson ne pjeva u njemu.


    gordan


    Hmmm, bit će nije slučajno da se dotična zove Sarah Silvermann......smo Židovki može past ovak nekaj na pamet!

    Mislim, nije joj palo napamet prodat svoju kolko-ono-inčnu plazmu za početak...ma neeee...pa ipak je ona Židovka! Innocent

  • #28
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 5.6.2011. 13:37

    lol franz ala si ti skrenio s puta...

    nisam reko da je papa terorist vec da je brend...ko sto su i teroristi, coca cola itd...

    nije isto rec da cola osvjezava ko voda i da je cola voda...bar ne meni...

    a ti si kako mi se cini preinstitucionaliziran...

  • #29
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 5.6.2011. 14:04


    Hmmm, bit će nije slučajno da se dotična zove Sarah Silvermann......smo Židovki može past ovak nekaj na pamet!

    Mislim, nije joj palo napamet prodat svoju kolko-ono-inčnu plazmu za početak...ma neeee...pa ipak je ona Židovka! Innocent


    aya


    Pa i Isus je bio "samo" Židov...

    Smile

  • #30
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.6.2011. 14:04

    Evo i od mene jedan video. Ispričavam se što Thompson ne pjeva u njemu.


    gordan

    Baš si našao primjer čedne djevojke koja bi mogla tako nešto pričati.

    Ovo na slici je ista ta osoba.

    Što se pak tiče isprike, bolje se ispričaj zbog videa koji si stavio. Wink    

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala