Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Papu Benedikta XVI dočekat će i anticrkveni Pope Film Festival
U sklopu festivala koji se održava od 3. do 5. lipnja organiziran je i okrugli stol te završni party "Pope Go To Hell"

Papu Benedikta XVI dočekat će i anticrkveni "Pope Film Festival&q

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 5.6.2011. 14:08

    Baš si našao primjer čedne djevojke koja bi mogla tako nešto pričati.

    Ovo na slici je ista ta osoba.

    Što se pak tiče isprike, bolje se ispričaj zbog videa koji si stavio. Wink    


    gorlock
    neka vrlo pristojna Židovka... Smile
  • #32
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.6.2011. 14:10


    Pa i Isus je bio "samo" Židov...

    Smile


    interceptor87


    Ovolika količina zatupljenosti i međusobne netrepeljivosti.......

    "Isus se utjelovio, da ljude pomiri s Bogom." 

  • #33
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 5.6.2011. 14:21


    Ovolika količina zatupljenosti i međusobne netrepeljivosti.......

    "Isus se utjelovio, da ljude pomiri s Bogom." 


    gorlock


    hehe..to bi moglo prije vrijedit,za ayin komentar....

    prije njezin komentar,prikazuje neku medjusobnu netrepljivost... Smile

    al sve ok..ionako nisam upucen u ovu temu (zatupljenost)....

  • #34
    0 0

    postova:711
    gordan @ 5.6.2011. 15:02


    Hmmm, bit će nije slučajno da se dotična zove Sarah Silvermann......smo Židovki može past ovak nekaj na pamet!

    Mislim, nije joj palo napamet prodat svoju kolko-ono-inčnu plazmu za početak...ma neeee...pa ipak je ona Židovka! Innocent


    aya

    Meni je isto palo na pamet. A nisam židov. Čak sam i Prvu pričest odradio. Tako da tvoja "poanta" sa židovima ne drži vodu, a i pomalo je rasistička.

    Religija općenito ima moćan marketing. Kod katoličke crkve si kriv čim se rodiš. Istočni grijeh. I već se moraš nekome opravdavati  iako još apsolutno ništa nisi učinio i tek pokušavaš ispljunuti dudu iz usta. Tu je i strašan protivnik - Vrag. Sve što ti se loše dešava pripisat će se tom liku na konto. Jer bez protivnika teško je ratovati. Puno je lakše opravdati zatiranje čitavih civilizacija ako imaš nekog protivnika.

    Nema veze što je jedna od deset zapovijedi - ne ubij. Ako je za prosperitet Crkve - onda možeš ubiti. Jer to je Sveti rat.

    Da ne spominjem Bibliju, knjigu na kojoj bi trebalo pisati 18+, punoj krvi i nasilja - u čemu prednjači famozni Vrag i njegovi "pomagači", ali bome i Bog voli tu i tamo pobit sve živo i mrtvo. Super knjiga, lagano štivo sa više rupa u scenariju nego što ga imaju lošije meksičke telenovele.

    Djeca se također od rođenja trebaju "odgajati u božjem duhu" da ne bi slučajno počela razmišljati svojim mozgom. Istu taktiku je imao Tito u bivšoj Jugoslaviji. Od rođenja si imao dojam da je Tito neko božansko biće i kupovao pozlaćene značke s njegovim potpisom. Nije Joža Zagorec bio glup, pa išao izmišljati svoju strategiju, nego se ugledao na najbolje odrađeni marketing do tada. Zadoji od malih nogu.

    Za pedofiliju u Crvi isto je sigurno kriv Vrag, koji je zaveo te divne duše koje su svoje pimpeke gurali u djecu. Kazna za pedofiliju u Crkvi je strašna. Prebacivanje u drugu Župu gdje smrada nitko ne pozna tako da može dalje obavljati svoju svetu rabotu. Ne daj Bože da bi ga predali civilnom sudu. Jer bi mogao završiti u zatvoru.

    Uglavnom - budi skroman, slušaj što ti se kaže, daj novaca Crkvi, glasaj za HDZ, jedi govna, ne talasaj - i završit ćeš u Raju (hotel s pet zvjezdica, free hookers, playstation 3). Izvrstan način za smirivanje robova, kmetova, siromašnih...
  • #35
    1 0

    postova:540
    zubak @ 5.6.2011. 16:22

    Gorlock,nemas pojm tko sta placa.

    Porezni robovi,placaju dolazaki pape, a to bi trebala crkva.

    Ne da mi se to sad objasnjavat,nemam zivaca,a nije ni bitno jer nece nista promjeniti.

    Ne zaboravi da je  crkva  d.d.o ,dionicko drustvo,i profitabilna organizacija.

    Osobno imam prijatelja svecenika,u crkvi,tj u Vatikanu.....ne zezam se.

    Izuzetno mudar i pametan cova,i ako sam ja ateist a on vjernik,zasluzuje svu paznju.

    Kad bi svecenici bili kao on,mislim svi svecenici,e onda bi stvarno svijet bio bolji

    Inace,evo ti jedan podatak koji se nadam da nece nitko nikad saznat da sam ja rekao,pa presudi

    Crkva na Trsatu za vijeme V.G u jedan dan uzme milodara oko 500000 kn,normalno ne prisilom.

    Dal znas kako se taj novac raspoređuje ???????? mozda ti jednom otkrijem.

    Zasto se placa vjeronauk ????? a  teolozi  ga drze honorano,moja frendica 

    Treba da se crkva priblizi malom covi i da spozna njegove muke,da mu pruzi utjehu i mir,a ne da se svecenici kurce u Mercedesu i Audiu.

  • #36
    0 1

    postova:540
    zubak @ 5.6.2011. 16:24

    Vidim Aya je vjernik,a rasizam joj nije stran.

  • #37
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.6.2011. 16:40

    @gordan,

    Ti si rođeni lider, nema šta ? 

    U kojoj si ti partiji ?

    Reci mi je li se možda tvoja stranka zove: "GORDAN"

    tj. GORDAN = Gledajte Ovamo Robovi, Danas Amo 'Namo"   Laughing  

    ili "Govnajte Ovamo Radije Da Ako Ne" Laughing   

    ili "Glave Otrovne Ratne Doma Abortiraju Natren"  Laughing

    Znanost koja se bavi tim fenomenom je vjerovatno Gordaonologija ? 

    Vjerujem da i za sve navedeno postoji neki sprej, iz ranije napisanog mog posta Laughing  

    Nemoj se ljutiti negdje sam pronašao ovu tvoju sliku našeg spasitelja svemira, izbavitelja od svega i svačega, ali ne i od samog sebe. Laughing  

    Evo dakle te sličice Laughing   

     

  • #38
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 5.6.2011. 17:09

    gledao sam danas ujutro sažetak jučerašnjeg dana.

    papu je na oltaru ( ne znam sad gdje je to bilo točno) čekalo paralizirano dijete i papa dolazi do njega i pruža mu ruku, a on počne plakati od sreće. ako je to i bio jedini takav slučaj u hrvatskoj u protekla 2 dana, a vjerujem da nije i ako je još koje takvo dijete pronašlo sreću, utjehu i nadu u pružanju ruke onda se apsolutno svaka potrošena kuna isplatila.

  • #39
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 5.6.2011. 18:01

    Horus

    rodeni je 25.prosinca,od dijevice Isis ,njegovo rodenje je oznaceno pojavom zvijezde na istoku,koja su pratila tri kralja da mu se poklone i darivaju novorodenog spasioca,sa 12 god vec je bio ucitelj,sa 30 god krstio ga je Anap i tako zapoceo svoju sluzbu,Horus je putovao sa 12 ucenika cineci cuda kao sto su ljecenje bolesnih i hodanje po vodi.

    Horus je bio poznati pod imenima istina,svijetlost, bozji pastir itd.

    Horusa izdaje Tifon,biva razapet,sahranjenj i uskrsnuo je nakon 3 dana.

     Atis

    roden 25 prosinca od dijevice Nane, razapet polozen u grob i za tri dana uskrsnuo!

     Indijski Krisna

     roden od dijevice Devaki pod zvijezdom na istoku koja je oznacila njegov dolazak,cinio je cuda sa svojim ucenicima i poslje je uskrsnuo.

    Grcki Dionis

    roden od majke djevice 25 prosinca , bio je putujuci ucitelj koji je cinio cuda tipa pretvaranje vode u vino,zvali su ga kralj svih kraljeva,bozji sin jedini,alfa i omega...i on je takoder uskrsnuo!

    Mitra iz Persije

    roden 25.prosinca od majke dijevice, imao je 12 ucenika i cinio je cuda,nakon smrti  3 dana kasnije je uskrsnuo,zanimljivo je da je sveti dan obozavanja Mitre bila nedjelja,

    Dali vam zvuci poznato ,podudarnost,slucajnost....

    covijek u nesto mora vijerovati jer tako lakse prebrodi sve nedace koje mu zivot donosi,covijek mora i nekoga okriviti za nedace zato tu postoji vrag..

    Dali covijek treba ista u zivotu vjerovati sljepo!?!?MISLIM DA NE! Izmedu crne i bijele (nazovimo boje) postoje na stotine drugih boja!

  • #40
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 6.6.2011. 0:50

    Horus

    rodeni je 25.prosinca,od dijevice Isis ,njegovo rodenje je oznaceno pojavom zvijezde na istoku,koja su pratila tri kralja da mu se poklone i darivaju novorodenog spasioca,sa 12 god vec je bio ucitelj,sa 30 god krstio ga je Anap i tako zapoceo svoju sluzbu,Horus je putovao sa 12 ucenika cineci cuda kao sto su ljecenje bolesnih i hodanje po vodi.

    Horus je bio poznati pod imenima istina,svijetlost, bozji pastir itd.

    Horusa izdaje Tifon,biva razapet,sahranjenj i uskrsnuo je nakon 3 dana.

     Atis

    roden 25 prosinca od dijevice Nane, razapet polozen u grob i za tri dana uskrsnuo!

     Indijski Krisna

     roden od dijevice Devaki pod zvijezdom na istoku koja je oznacila njegov dolazak,cinio je cuda sa svojim ucenicima i poslje je uskrsnuo.

    Grcki Dionis

    roden od majke djevice 25 prosinca , bio je putujuci ucitelj koji je cinio cuda tipa pretvaranje vode u vino,zvali su ga kralj svih kraljeva,bozji sin jedini,alfa i omega...i on je takoder uskrsnuo!

    Mitra iz Persije

    roden 25.prosinca od majke dijevice, imao je 12 ucenika i cinio je cuda,nakon smrti  3 dana kasnije je uskrsnuo,zanimljivo je da je sveti dan obozavanja Mitre bila nedjelja,

    Dali vam zvuci poznato ,podudarnost,slucajnost....

    covijek u nesto mora vijerovati jer tako lakse prebrodi sve nedace koje mu zivot donosi,covijek mora i nekoga okriviti za nedace zato tu postoji vrag..

    Dali covijek treba ista u zivotu vjerovati sljepo!?!?MISLIM DA NE! Izmedu crne i bijele (nazovimo boje) postoje na stotine drugih boja!


    gestapo

    Tako je to. Izmišljanje bajki za malu decu kod jednih, nedostatak inspiracije kod drugih, krađa ideje kod trećih, a svi skupa kenjaju u istu jamu i iz tog dreka propovedaju drugima o skromnom životu, o moralu, i o ostalim duhovnim idejama koje, prema njima, samo Crkva može da usadi u naša srca. Sve zajedno da se stvori jedna poslušna mašinerija koja će nedeljom za nedeljom da mantra, dok se zadnji neuron ne odluči na skok s litice. Ako ćemo baš da budemo iskreni, Isusu nikad nije trebala institucija... jedno brdašce mu je bilo dovoljno da okupi one koji su željeli da čuju njegove reči. A i Mojsije je zlatno tele rastopio. Zato ću lepo da pitam, otkud ova opsjednutost zlatom koju možemo da vidimo u svakoj crkvi? Svi vi znate odgovor, pa čak i oni koji ga svim silama poriču - BIZNIS!

    Sećam se i danas tog mučnog vjeronauka, na kojem si MORAO da slušaš sveku reč, MORAO da ideš u crkvu i MORAO stalno iznova da ponavljaš iste molitve i slušaš istog čoveka kako priča iste gluposti. Ne trebaju nikome te bijedne paralele tipa "Adam i Eva" - oni sjebali, a mi ćemo da patimo... kakav prvi greh???, "Kain i Abel" - očito priča o nedostatku roditeljske brige i preteranoj posvećenosti jednom detetu, te "Noa i njegov trajekt" - priča koja je dokaz da je Bog, ako stvarno postoji, jedan veliki seronja... "Abraham - dan kad sam čuo neki glas (božji valjda) i odlučio da zakoljem svog sina na brdu". Pa to nije biblijska priča, to je medicinski dokaz da je demencija oduvek postojala, samo šta se netko pametan setio da ju nazove "verovanjem u Boga".

    Naravno, svaki veroučitelj koji drži do sebe, kazat će kako su to paralele, moralne nauke itd. Ma molim lepo, šta mogu iz toga da naučim? Bog će da potopi čitav svet ako otiđem u Amsterdam na kurve? Kad mi se pričine glasovi u glavi, da im verujem i zakoljem člana obitelji umesto da otiđem doktoru? Kakve jebene paralele?

    A uz sve ovo, mi bi, kao, trebali da živimo u sekularnoj državi? Pa nema minute da se crkvenjaci ne petljaju tamo gde im nije mesto, a o našim strankama da i ne govorim. HDZ se odavno uhvatio za dupe, raširio ga što jače može i okrenuo se prema Evropi i Crkvi... tako da i u na tom političkom nivou možemo da vidimo kako Crkva opet zlostavlja, samo šta smo u ovom slučaju zlostavljani svi mi - GRAĐANI!!! Otkud državi pravo da svim školama i njihovim zaposlenicima koje vodi Crkva, kaže kako će plaće primati iz državnog proračuna? Prljave političke igre... i to tako očigledne! Nisu ni trebali da mu ljube prsten, kad su mu već zažvalili čmar! Tko god od stranih moćnika poželi samo na dan-dva da kroči u ovu državu, HDZ je tu da ga primi u dupe i strpa u grlo, i sa smješkom proguta, ALI NA NAŠ RAČUN!!!

    Ni SDP nije ništa bolji. Neodlučni, bahati i neverovatno pasivni. Kažu:"Kada osvojimo vlast, mi ćemo da budemo aktivni kao što smo bili i dok smo imali ulogu oporbe!". Ispada da je SDP prva stranka ikada koja će da održi svoje obećanje, jer ako dođu na vlast, neće da naprave apsolutno ništa - baš kao i dok su bili oporba. Radi se o stranci koja, poput HDZ-a, nema nikakvih ideja, već čeka nemar onog drugog, pa onda dijeli verbalne šamare preko novinskih članaka. Jedini način da se isprave greške beskralježnjaka koji nam siluju državu jest da pričekamo dok zadnji od njih ne crkne ili ih se spremi iza rešetaka. Mladi ljudi su jedina nada u bolju budućnost ove zemlje, a ne ove harpije šta crpe svaku lipu, a onda sednu u auto i kažu vozaču:"Pravac Evropa, idemo po pare!". Nema lakše državne zarade od zaduženja koje će nama, s jednakom lakoćom kojom su naši hrabri političari sednuli u auto, da nama sedne za vrat s novim financijskim nametima. Ni dan danas mi nije jasno kako jedan ministar poput našeg bivšeg ministra financija (Šukera, za one koji ne znaju), može da šeće kao slobodan čovek. Taj isti nas je doveo do samog ruba, a zatim se povukao sa svoje funkcije uz reči:"Ponosim se svim svojim radom kojeg sam napravio kao ministar financija!". O čemu taj priča? Kakav rad? Radio je jedino ako je pojeo sav taj novac s kojim nas je zadužio! S druge pak strane, ona mutava Kosorka koja bi stvarno trebala da ide na tečaj šutnje, jer ta ne može a da ne izlane glupost. Veće sramote kao građanin ove države u životu nisam doživeo nego kad je pitala Obamu za autogram. A engleske bisere neću ni da spominjem.

    Uza sve ovo, kako netko može da poveruje u nekakva obećanja i savjete "bogataša iz Vatikana". Radi se o neverovatnom licemjerju i bahatosti. Netko je već spomenuo bogatstvo na kojem sede, a dragi ljudi, da samo znate koliko nekretnina je tu u priči. Religijom vam mažu oči, a u pozadini vode najveću koorporaciju. Coca-Cola, McDonalds, British Petrol... ma oni su prema Vatikanu deca. Mogu da mu puše. A najgore od svega je šta se ova kvazireligiozna predstava nalik boleštini proširila na tako pasivan način... crkva ovde, crkva onde, pa iz dana u dan MANTRANJE, i eto za desetljeće, dva, generacije koja će pratiti bez preispitivanja. Koja će da radi u tuđem dreku bez pritužbe. Koja će da trpi bez otpora. Ono o čemu vam pričam je život u Hrvatskoj. Kažite mi da sam u krivu. Budite kao Jaca, pa me ubedite da nam je standard iz dana u dan sve bolji! Kako nema krize! Kažite mi s onim bolesno iskrivljenim HDZ-ovskim smješkom i praznim pogledom kako smo "još malo u EU!!!", iako nemate pojma šta to znači ni šta nam donosi. Pala je Grčka, pala je Irska, past će Španjolska, a tu smo i mi. Uskoro će da nas stave na MMF-ovu infuziju pa ćemo da živimo na evropskoj milosti i nemilosti. Kad taj dan dođe, zapitajte se gde je vaša Crkva, čiji će zaposlenici, zahvaljujući našem divnom HDZ-u i dalje primati plaće dok ćete vi čekati na birou, gde je Sveti Otac i koliko ga boli kurac za vaše probleme, za vašu decu, za vaše plaće i za vaš život općenito? A do tada, izvolite, živite u zabludi. Mašite zastavicama Vatikana. Kupite svome detetu balon s likom Svetog Oca (to će sigurno da ga učini religioznom osobom kad odraste). I nemojte da zaboravite da pustite suzu na Lijepa Li Si... jer ćemo jednog dana zasigurno svi skupa da plačemo nad sudbinom za koju smo si sami krivi.
  • #41
    0 0

    postova:541
    franz @ 6.6.2011. 9:05

    -... flash gordone stid te da vide tvoji partijasi kako si se odrekao druga Tita pa si obrisao?!!

     .. opet tvoje gumice imaju posla... stvarno si slabic?!! umjesto razgovora sluzis se svojim maloumnim metodama!

    .. druga strana moze i smije svakake gadosti i zakljucke pisati (koje i ti podrzavas) a opet druga strana nemoze na svoj nacin odgovoriti! jer su postovi obrisani.... 

    SLABICU SLABICU SLABICU SLABICU

  • #42
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 6.6.2011. 11:34

    franz ti nisi vodio nikakvu raspravu...

    bilo ko je ko je napsio post ovdje ti si ga ili vrijedo ili radio sasvim nepotrebne asocijacije i usporedbe njegovog nicka...

    zbog cega...nemam pojma...vjerovatno ti ponestalo argumenata...

  • #43
    1 0

    postova:711
    gordan @ 6.6.2011. 12:06

    Franz, svaki tvoj sljedeći maloumni post ću izbrisati. Ili još bolje, blokirati te.

    Čemu to nevezano laprdanje od kilometar teksta bez glave i repa s tri "smiješne" slike? Ajde probaj na forum.hr pisati takva sranja. Dobit ćeš ban u roku odmah. Izgleda da su te već potjerali sa svih foruma u Svemiru, i samo te ja još trpim.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala