Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Papu Benedikta XVI dočekat će i anticrkveni Pope Film Festival
U sklopu festivala koji se održava od 3. do 5. lipnja organiziran je i okrugli stol te završni party "Pope Go To Hell"

Papu Benedikta XVI dočekat će i anticrkveni "Pope Film Festival&q

1 2 3
  • #1
    1 0

    postova:5
    pantelija @ 31.5.2011. 11:11

    Jednom sam slučajno uletio na queer festival, ili kako se to već zove u prostorima SC-a u Zagrebu, a tamo fotografija...bilo mi je mučno i skoro povratih. Evidentno je iz prve da su autori većine izloženih djela bili duboko bolesni umovi.

    Druga stvar - istospolna zajednica je jednostavno "zajednica" - nije brak. Brak je po definiciji zajednica žene i muškarca. Tako da je smiješno izjednačavati jedno i drugo. A morat ću upotrijebiti i riječ "izopačeno".

    Takvi su i umovi koji bolesno napadaju na Papu. Ja, nevjernik, odn. ateist, mogu reći samo kako ovu u članku spomenutu smijuriju organiziraju da bi izazvali nekakav kakti škandal, i privukli pogled javnosti na svoje mižerijasto postojanje. Uglavnom - degutantno, tj.  neukusno.

    Pitam se kako bi reagirali kada bi netko organizirao (recimo neki desničarski romantičari npr :) sličnu manifestaciju, samo oštro uperenu protiv LGTBJHGHTFJDHW i queer osoba...
     
    Pave
  • #2
    0 0

    postova:1
    bald @ 2.6.2011. 4:41

    "Pitam se kako bi reagirali kada bi netko organizirao (recimo neki desničarski romantičari npr :) sličnu manifestaciju, samo oštro uperenu protiv LGTBJHGHTFJDHW i queer osoba..."

    Takve se hajke organiziraju svako malo od strane desničarskih "romantičara" i crkvenjaka. Papu bar nitko neće pretući jer je Papa, a ovo je "atentat" istinom i kulturom, ništa tu nije izmišljeno. Crkva je puna pedofila, nacista, gnjusnih persona koje doduše ne stavljaju gnjusne slike koje vrijeđaju ćudoredne ateiste, ali rade gnjusna djela koja bi trebala vrijeđati svakog iole pristojnog čovjeka. Čudi me taj prijetvorni ateizam, daleko su iskreniji i najzagriženiji katolici. 

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 2.6.2011. 21:47

    @ gordane, ajde pliz zaključaj ovu temu, je da ima veze sa filmom, ali malo je teška tema, oprat ću nekoga u svom stilu...

    Laughing

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 2.6.2011. 22:38

    Autocenzura prijatelji moji...

    btw. Religija i politika su bas super teme za internet :D

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.6.2011. 23:03

    Autocenzura prijatelji moji...

    Beno
    A zakaj bih ja sama sebe cenzurirala? Ako hrpa pedera koristi Papin dolazak radi samopromocije, jer više ne znaju kako bi privukli pažnju na sebe...sad bi ja, kao, trebala šutit' da se nježne dušice ne uvrijede! Moš' si mislit! Pa nek si organiziraju kaj god hoće, samo nek nas obične (da ne kažem normalne) puste na miru. Nisu zanimljivi!
  • #6
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.6.2011. 0:50

    nit me papa nit skupina pedera zanima...

    zanima me jedino ko placa i jedno i drugo...

  • #7
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 3.6.2011. 9:36

    nit me papa nit skupina pedera zanima...

    zanima me jedino ko placa i jedno i drugo...


    LordAdamko

    ti, i ja, i mi svi sisavci nadojeni...
  • #8
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.6.2011. 9:55

    ti, i ja, i mi svi sisavci nadojeni...
    bearfoot


    e vis to meni dize tlak u cijeloj ovoj prici...

    nek si sami to ljepo plate i jedni i drugi pa se mogu pokazat, slikat i pozirat koliko oce...i jedni i drugi...

  • #9
    0 0

    postova:494
    beno @ 3.6.2011. 13:37
    A zakaj bih ja sama sebe cenzurirala? Ako hrpa pedera koristi Papin dolazak radi samopromocije, jer više ne znaju kako bi privukli pažnju na sebe...sad bi ja, kao, trebala šutit' da se nježne dušice ne uvrijede! Moš' si mislit! Pa nek si organiziraju kaj god hoće, samo nek nas obične (da ne kažem normalne) puste na miru. Nisu zanimljivi!

    aya

    Ne mislim ja da trebas sutit, nikako. Slazem se ja s tobom. Moja recenica io autocenzuri je samo bio pokusaj da na politicki korektan i pomalo diplomatski nacin kazem:
    Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
  • #10
    0 0

    postova:541
    franz @ 3.6.2011. 18:04

    .. kako mi to ide na zivce kao "on" ili "oni" nesto placa!! adamko pa ti ne bi dao zednom vode!

     

    ostalo no comment - akcija reakcija

  • #11
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 3.6.2011. 18:18

    pa ak sam i ja zedan nebi dao drugom vode...bar sam iskren i nezavaravam se...

    tako i s lovom...zast bi moje i nase pare koje su mogle bit ulozene u stipendije, mirovine, ceste itd biti potrosene na docek jednog od religiskih ikona...nek to ljepo crkva financira iz svog dzepa...

    isto vazi i za ovaj "festival"...

  • #12
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 3.6.2011. 19:39

    Moja lektorica pita: "Idete li na Papu?"

    Ja: "Ma išla bi možda, ali ..."

    Lektorica: "... ma možemo se posvetit i na daljinu!"

    (a mislila sam reć da moram učit jer me čeka pakleni tjedan - a nije da će mi Papa dat prolaz iz ispita)

    A i ne idem jer ne volim ovog Papu - ne sviđa mi se niti malo, antipatičan mi je užasno!! 

  • #13
    0 0

    postova:540
    zubak @ 3.6.2011. 20:35

    nit me papa nit skupina pedera zanima...

    zanima me jedino ko placa i jedno i drugo...


    LordAdamko
    Bravo majstore,svaka cast.Na zalost mi placamo i sugave pedere i starog prdonju.
     

  • #14
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 3.6.2011. 22:32
    A baš to, da! eh, kuda idu ti novci.......
  • #15
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 3.6.2011. 22:41
    Za lemozinu....
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala