Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Spielbergova znanstveno fantastična serija 'Falling Skies'
Serija u maniri izvanzemaljske invazije filma 'War of the Worlds' + energija za preživljavanje iz 'Red Dawn'

Video: Spielbergova znanstveno fantastična serija 'Falling Skies'

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    etnolog @ 1.1.2011. 18:42
    Spielberg i holivudska bratija proizveli su novu video artiljeriju kojom će kontaminirati javnost i izrabljivati stare obrasce sukoba, rata i nasilja te ih sad projicirati u epsku borbu s izvanzemaljcima. Fuj. Kad bi poluge moći ove planete bile u rukama pozitivaca, ta serija imala bi pozitivan karakter i projicirala bi susret s izvanzemaljskim civilizacijama koje bi nam se objavile te bi razrađivala mnogostruke i nesagledive pozitivne aspekte tog međuvrsnog susreta, oplemenjivanje tehnologija, razvoj novih društvenih odnosa itd. Ovako, očito je da lobiji koji vladaju svijetom vladaju i holivudskim studijima i nastavljaju sa zastrašivanjem čovječanstva jer je tako lakše vladati i prodavati laži koje prodaju. Nadam se jedino da će europska i publika ostatka svijeta biti inteligentnija od američkih zombija kojima se to smeće može servirati bez ikakvih problema.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala