Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Rapidshare u panici
Zbog čestih tužbi tvrtka Rapidshare AG je, u namjeri da malo odobrovolji vlasnike autorskih prava, odlučila demoralizirati pirate - nije im baš uspjelo

Rapidshare u panici

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    shiboleth @ 18.7.2010. 23:25
    A sto ima lose u tome da glazbena i filmska industrija doista propadnu? Naime, problem s njima i je u tome sto su industrija, industrija zabave koja se igra s ukusom i psihom svojih musterija. Stvarno mi pocinju nedostajati svi oni nasmijeseni i dragi ljudi koji se hoce zabaviti a nece mi to naplatiti. Mozda i nije lose da nam zabava vise ne bude teledirigirana vec da je dirigiramo mi koji se hocemo zabaviti. A radna mjesta ce se lako i drugdje otvoriti. Internet pruza velike mogucnosti, a i vrijeme da ljudi pocnu naplacivati paznju filmovima i glazbi koje vec dugo vremena postaje sramota placati.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala