Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Objesila se mlada britanska glumica Lucy Gordon
Zvijezda "Spidermana 3" pronađena je u svom pariškom stanu, a ne zna se što ju je na to natjeralo

Objesila se mlada britanska glumica Lucy Gordon

1
  • #1
    0 0

    postova:14
    bonzi @ 16.5.2010. 22:47
    Mislite na film "Gainsbourg (Vie Héroïque)"?Gainsbourg iz naslova je (bio) muškarac. Valjda ste ga pobrkali s Jane Birkin, koja je izvodila njegovu danas vjerojatno najpoznatiju stvar "Je t'aime... moi non plus" (i koju je Lucy Gordon glumila, u ne baš  sporednoj ulozi). Nije stamota ne znati takve stvari (hm, za novinara na ovakvom portalu možda i jest), ali Google i Wikipedia ne grizu.
  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 16.5.2010. 23:33
    Ne slažem se s Tobom da nije sramota znati, naravno da je sramota i to velika sramota i arogancija, neznanje i bahatost - ići pisati članak, a ne znati osnovne stvari (da ne kažemo "opću kulturu"). Na stranu što novinarčić ne za da je Serge Gainsbourg bio muškarac, da se u općoj populaciji proslavio pjesmom "Je t'aime... moi non plus", koju je izvodila njegova tadašnja supruga Jane Birkin, nego sirotu Lucy gurne i u sporednu ulogu! Cry
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala