Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Dora 2010 - Finale
Grupa Feminem sa svojom pjesmom "Lako je sve" pobijedila je u izboru za pjesmu koja će Hrvatsku predstavljati na Eurosongu u Oslu

Dora 2010 - Finale

1
  • #1
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 6.3.2010. 22:59
    Ma katastrofa...Sve su pjesme na isti kalup!! A nadam se da će se ove bar lijepše obući, i izmisliti drugačiju koerografiju u Oslu, ako bar ne mogu s ničim oboriti s nogu....Cry
  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.3.2010. 23:04

    Još od jučer mi se vrti po glavi tonus (iliti glavni sound) Feminnemskog hita i svaki put poželim zavrištati Don't let go...

    Btw - Dora je zbilja, al zbilja sirota... niš novog, puno starog. Sve u svemu - odgeldala (po dužnosti) i polu i finale, i zasuzila. Jednostavno - stvarno mi je dosta nekih Ninčevića, Mihaljevića, Huljića i Suljića... dajte dečki malo novih ritmova!

    A tek publika (boldano s razlogom)...

    ... apsolutna euforija u tzv. Kristalnoj dvorani (ak niste znali, to je zbog kakvih? - paa.. kristalnih lustera, kojih imamo u svakom 3. kadru). Tko su ti ljudi srednjih (pristojnost - čista) godina, u prigodnim opravicama, koji uredno odsjede par stotina minuta mirno, staloženo i nadasve dostojanstveno te tu, i tamo zaplješću (lagano) nekom izvođaču, kojeg pere trema, i koji pjeva iz petnih žila, a jedini mu je bounce feeling - publika.

    Sve u svemu, od svega odgledanog i doživljenog, zaključak - tu infiniti end bijond...

  • #3
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 6.3.2010. 23:10
    Hahahah, dobar Laughing....
  • #4
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.3.2010. 23:32

    Katastrofa! U pičku materinu, nemam riječi za opisati tu prestrašnu debilanu...

    Kome sve to treba?

    Mislim da su kvalitetniji izbori za osobu kantine kakve psihijatrijske ustanove zatvorenog tipa.

    Feminem!?

    Ajoooooooj!   Cry

  • #5
    0 0

    postova:1
    jjjelena @ 6.3.2010. 23:46
    bolje niste mogli izabrati Feminnemke su super cure ,a i stvarno su se potrudile i oko pjesme o oko scenskog nastupa....mislim da je Hrvatska napokon dobila(nakon niza loših)jednog dobrog predstavnika i znam da će cure učiniti sve kako bi nas što bolje predstavile.....Pamela,Neda,Nika,(i Branimir) velike čestitke i puno uspjeha u Oslu.....Laughing
  • #6
    0 0

    postova:711
    gordan @ 6.3.2010. 23:56

    Općenito ekipa iz skupine "najbolji hrvatski autori" napisala je najgore pjesme. Ne znam jel im to HRT plaća ili što.

     

    Meni osobno ovo je bilo dno... Alibi ili tako nešto. Produced by Boris Đurđević, Colonia majstor. Ostalo mu kao otpadak materijala za Coloniu. A to mora biti strašno.

    Od svega ponuđenog Feminnemke su i bile među najboljima, uz Valungare, a čak mi je i Žiga zvučao kao osvježenje za uši među ponuđenim.

  • #7
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.3.2010. 6:14

    bolje niste mogli izabrati Feminnemke su super cure ,a i stvarno su se potrudile i oko pjesme o oko scenskog nastupa....mislim da je Hrvatska napokon dobila(nakon niza loših)jednog dobrog predstavnika i znam da će cure učiniti sve kako bi nas što bolje predstavile.....Pamela,Neda,Nika,(i Branimir) velike čestitke i puno uspjeha u Oslu.....
    jjjelena

    "...učinit će sve..."!?

    Jebote, ko' da se idu šorat u Oslo! No, barem ćemo pokupit puno glasova od Bosanaca širom Europe...

  • #8
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 7.3.2010. 14:52

    "...učinit će sve..."!?

    Jebote, ko' da se idu šorat u Oslo! No, barem ćemo pokupit puno glasova od Bosanaca širom Europe...


    buzdovan
    hahahaha nik titanik je zakooon!!!
  • #9
    0 0

    postova:4
    prittpen @ 7.3.2010. 18:49
    mali ispravak :D feminem je BiH predstavljao davne 2005. a ne prošle godine :)
  • #10
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 8.3.2010. 18:28
    bolje niste mogli izabrati.....
    ....mislim da je Hrvatska napokon dobila(nakon niza loših)jednog dobrog predstavnika... jjjelena
    Kako god, moram se složit sa jelenom, barem nas neće sramotit. Nije baš da se imalo između čega birat.... Cry
    Jedna stvar (od mnogih) koja mi se ne sviđa je bila "klapa" Iskon, mislim, nije loša pjesma, ali to nije klapa, bolje da su se nazvali grupa Iskon, nego klapa, to je previše komercijalizirano da bi bila klapa...ako se netko ne slaže - žao mi je - i sama pjevam u klapi i znam kako to izgleda... ono nije bilo ni blizu... ali ajde - pjesma im je bar ok...
    Vidila sam da se Franka kao nešto izdvajala kao neki favorit. Ja ju iskreno ne preferiram previše jer mi izgleda malo prepotentno, a i, istini za volju, nije ni da je baš nešto otpjevala ovu pjesmu na Dori (inače pjeva puno bolje) - bit će da je to od treme.

  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 8.3.2010. 19:14

    Vidila sam da se Franka kao nešto izdvajala kao neki favorit. Ja ju iskreno ne preferiram previše jer mi izgleda malo prepotentno, a i, istini za volju, nije ni da je baš nešto otpjevala ovu pjesmu na Dori (inače pjeva puno bolje) - bit će da je to od treme.


    Mala_Vila

    joooooj pa kaj nisi čula, brižnu su sabotirali =)

    trebala je kao imat neki vatromet kojim je kanila "pomesti" sve ostale

    svašta O.o =) 

  • #12
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 9.3.2010. 16:55

    joooooj pa kaj nisi čula, brižnu su sabotirali =)

    trebala je kao imat neki vatromet kojim je kanila "pomesti" sve ostale

    svašta O.o =) 


    jua


    hahahahaha.....Laughing jooooooj da, pa to sam zaboravila, sabotirali su ju. I mene svaki dan facebook sabotira u učenju, ali neću zato past 4. razred i okolo srat kako mi je fejs kriv (dobro, neću past 4. raz) Wink
  • #13
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 9.3.2010. 20:27

    Meni su sve pjesme bile bullshit a kad sam čuo onu grupu neznam kako se zove neka dva "repera" i neka cura u crvenom gore je navedeno, pjevaju isto amateri neki, a ona jobrni je jobrni ahahahahah umal zaplako nisam !

    (Ne budi kompleksan, nisam ti ja za toga )

  • #14
    0 0

    postova:534
    jua @ 9.3.2010. 20:50

    Meni su sve pjesme bile bullshit a kad sam čuo onu grupu neznam kako se zove neka dva "repera" i neka cura u crvenom gore je navedeno, pjevaju isto amateri neki, a ona jobrni je jobrni ahahahahah umal zaplako nisam !


    Pametnjakovic

    ajme ona dva, ne da su bili neusklađeni nego ovaj drugi kao da je voki-tokijem iz marsa dovršavao ovom stih

    a najtužnije mi je bilo što jobni je jobrni pokupili većinu glasova od žirija i dosta od "publike", wtf. ljudi, jel imate uši

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala