Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mentalist

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:92
    ichglotztv @ 14.12.2018. 1:11
    Patrick Jane mi je jedan od najzanimljivijih likova tv serija. Imam osjećaj, da se Simon Baker ludo zabavlja dok ga glumi. Zaista, on nosi seriju. Ne znam tko je odabrao kako oblikovati lik Terese Lisbon, jesu li ju scenaristi takvu napisali ili je Tunney samo loša glumica - baš mi ide na živce. Ponaša se kao tinejdžerica, puči usne, prigovara, mrgodi se, a Jane joj odradi skoro cijeli posao jer ona nije sigurna što da radi. Cho mi je super, a Kang ga je odlično oblikovao. Treba znati odglumiti takav cool, a istodobno biti simpatičan. Van Pelt i Rigsby, baš su mi slatki, a Righetti i Yeoman odlični. Serija nije loša, ali nije ni brilijantna. Solidna. S posebnim likom Patrick Janeom.
  • #32
    0 0

    postova:6
    stlady @ 17.2.2020. 16:24
    Patrik je zakon,tu njegovu flegmu obožavam.Super serija ,također gledam reprizu repriza😍nije problem😉
  • #33
    0 0

    postova:17
    derle @ 19.10.2021. 19:30
    Simon B. je nosio seriju kroz sve sezone, da već 10 godina gledam reprize repriza i još mi nisu dosadile. Šteta što nisu nastavili još koju sezonu. Valjda dođe do zasićenja...
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala