Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Sin Michaela Douglasa ide u zatvor zbog dilanja droge
Cameron Douglas dobit će najmanje deset godina zatvorske kazne zbog raspačavanja heroina i kokaina

Sin Michaela Douglasa ide u zatvor zbog dilanja droge

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 29.1.2010. 21:23

    Ološ,ima sve pa još prodaje drogu,smrad nezahvalni.

    Da Bog dobio 20 godina,da si u Hr vjerojatno bi potplatio pa nikom ništa,al tamo..lezi sine ko te jebe. 

  • #2
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 29.1.2010. 21:28
    Ajd da je maloljetni debil bez mozga, ali ovaj tip ima 31 i k tome je debil bez mozga. Fino nek odleži kaj ga ide, pa ako mu to ne pomogne, nek ode na još jednu rundu u ćuzu!
  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 30.1.2010. 1:35

    Baš sam večeras pogledala mu djeda u "Zadnjem vlaku iz Gun Hilla" - on je bio faca, tata mu Michael bio ovisnik o seksu (jel' ga Zeta Jones malo smirila?), a unučić dila.....

    Zaključak - obitelj Douglas pada sve niže Innocent

  • #4
    0 0

    postova:11
    dinamoprvak @ 30.1.2010. 8:50
     Kirk je u svoje vrijeme bio sjajan glumac, Michael vjerojatno još karizmatičniji i kvalitetniji i nikako čudo da se karijerom zapostavi odgoj, to je svuda tako jedino je pitanje dali bi i kod nas ovako završilo ?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala