Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Oskari 2021: Zemlja nomada osvojila glavne nagrade
"Nomadland" proglašen najboljim filmom, Chloé Zhao najboljom redateljicom, a Frances McDormand najboljom glavnom glumicom

Oskari 2021: "Zemlja nomada" osvojila glavne nagrade

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 26.4.2021. 23:57

    Nema komentara na dodjelu Oscara? Ozbiljno? Nitko nije ništa već pogledao?

  • #2
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 27.4.2021. 17:48

    Pogledao sam taj famozni "Nomadland". Meni iskreno užasno dosadan film. Nisam puno gledao, od onoga što jesam najbolji mi je "The Father" i ne mogu opisati koliko mi je drago što je Hopkins dobio oscara, jer ako ga je netko zadnjih godina zbilja zaslužio to je onda on. Koja uloga... Posramio je konkurenciju.

  • #3
    1 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 27.4.2021. 19:14

    ...oscar je doživio ono što  je i davnojoš MTV, ....pocrnio je. Političke koreknosti mi je prekoglave, prijenos počinje s "prijetnjom" voditeljice da bi ona , da je suđenje za ubojstvo onog nesretnika pošlo po zlu, ona bi sad nosila čizme, iliti bi možda marširala na vojsku i policiju, moš si mislit. A onda slijedi dugačak slijed svih nacija i rasa, nebili svi bili zahvaćeni u mrežu političke koreknosti. Crnci naravno prednjače u svim kategorijama se guraju i čovjek bi pomislio da je u.s.a. večinski crni kontinent, ali ne , ni blizu. Da li su njihovi ,crnjački , uradci kvalitetni, apsolutno nije važno, važno je da su bijeli bogataši rekli da se njma, crncima, sad napravi mjesta, jer će im pravit probleme na golf terenima. Ukratko Oscar je od lani ispod zlata, crn.

  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2021. 23:37

    daj se saberi i ne piši budalaštine, toliko gluposti nisam vidio u jednom postu još od doba @karamkera, koji jebeni mtv ima veze s političkom korektnošću oskara, i još pocrnio, i još usa kontinet...

    jes ti rasist??

  • #5
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 28.4.2021. 0:51

    gledao sam The Father i pola Nomadlanda,ovaj drugi necu ni komentirati, Father je blijeda kopija Ljubavi od Hanekea,znaci jos uvijek dobar

    * i da gledao sam Another Round,nista posebno

  • #6
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 28.4.2021. 21:25

    ....ne možeš ne bit rasist, makar umjereno , kao i sa nacionalizmom , ako neko kaže da nije nimalo rasist, laže, ili je jako mala beba.

  • #7
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 28.4.2021. 21:29

    ....da je bar Husavik dobio oscara za najbolju pjesmu, ali ne ,opet neka mambo đambo figura, hahaha (neko tamo neđe piz*i).

  • #8
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 28.4.2021. 22:50

    zanimljivo je kako si kategoričan i sudiš druge po sebi...svatko je malo rasist??? normalan čovjek nije nimalo rasist, on se osjeća neugodno okružen drugom rasom, drugačijom kulturom, drugačijim običajima, ima osjećaj nepripadnosti i neshvaćanja, ali to ga ne čini rasistom...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala