Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Willem Dafoe i pas Togo jedini su spas od epidemije
Stigao je trailer za film "Togo", koji se temelji na istinitoj priči, a smješten je u snijegom prekrivenu Aljasku

Willem Dafoe i pas Togo jedini su spas od epidemije

1 2 3 4
  • #46
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 25.12.2019. 23:45
    Konfekcijski disney film, bezvrijedan kao pokusaj ode zbivanjima koja su spasila živote djece...svi akcijski prizori naglašeno su i relativno loše animirani, naročito silazak niz padinu i prelazak zaledenog jezera gdje led od pola metra puca kao staklo, a drame, osim straha za život psa, u stvari nema, nivo tv filma kojeg nećete gledati dvaput...
  • #47
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 26.12.2019. 0:32

    da to s ledom je cudo,a kad Togo privuce k obali santu od pedeset tona?

  • #48
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.12.2019. 8:19

    ....kako mislite flashbackovi u kumu 2, pa nisu li oni okosnica tog filma? bez njih to bi bio jako drugačiji film. To bi bilo ko da kažem da bi "....Liberty Valance" bio bolji bez nespretno zaljubljenog John Waynea ili da se beskrajan dan događa u jednom danu, to nebi bio uopće taj film .Dakle flashbackovi u Kumu 2 su onoliko film koliko i djelovi koji čine sadašnjost, 2 filma u 1.Bez tih flashbackova mogao se snimit Kum the beginning koji bi ispričao početak sage.  

  • #49
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 26.12.2019. 8:27

    Kum je saga i kao takva film sporog tempa i fashbackovi su u funkciji toga,Togo je drama o jednom dramaticnom događaju i flashevi prekidaju tu dinamicnost radnje,fail

  • #50
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 26.12.2019. 9:03
    Ki da, koliko ja znam, ti radni psi se ne drže na toplom jer bi "poludjeli" od topline, ne ulaze u kuće i kolibe za odmor, sve preko 0 stupnjeva za njih je problematično jer se preko jezika ne mogu ohladiti dovoljno...ima jedan kratki period, mislim mjesec i pol kad mijenjaju dlaku, u stvari samo poddlaku...ali nevjerojatno mi je da vuku i preživljavaju na šaki smrznutog mesa..u svakom slučaju mislim da su Togo i gonić zaslužili bolji film
  • #51
    0 3

    postova:128
    key @ 26.12.2019. 13:05
    Pa i ja mislim da je ovaj forum zasluzio bolje forumase, ali ocigledno nije jer i dalje zaudara na neznanje i netoleranciju zahvaljujuci coporu koji bez imalo stida i srama vec godinama ovaj forum tretira kao svoj klozet. Kaze tako coporas cudno mu je sto led debel pola metra puca kao staklo, ne vidi da je taj led na moru s valovima od nekoliko metara pri brzini vjetra od 110 km/h, gdje se pucanje podrazumijeva, a nije mu ni cudno sto, za usporedbu pukne ledena planina od kilometar, dva debelog leda pri mirnom moru, ali led od pola metra pri jakom vjetru i valovima, e to mu je vec neshvatljivo. Kao da lumenu to nije bilo dosta pa je tako na hrpu verbalnog izmeta coporas na vrh kao ukras istovario jos verbalne diareje tipa kako je to bezvrijedan film bez drame, konfekcijski u rangu tv filma koji se nece gledat dvaput, lose animacije (ta izjava najvise zaudara jer je Disney studio u tome najbolji na trzistu) bla, bla, bla pa se pitam da li bi prije postanja za coporase trebalo uvesti obavezan test inteligencije. Naravno, nitko ne vidi kada se akcija prekida svakom etapom koja zavrsava malim nocnim razgovorima Sepale s kuce domacinima i to vam ne 'prekida dinamiku'? Uhvatili ste se flasbackova ko pijan plota, a ne smeta vas sama akcija koja 'gubi dinamiku' jer je ispresjecana dijalozima od nekoliko minuta na usputnim postajama. Kum 2 je upropasten flashbackovima jer su manageri raznih glumaca nakon uspjeha prvog dijela, kako bi i oni uboli lovu, navalili gurat svoje igrace pa su iz tog razloga izmislili flashbackove kako bi njihovi puleni (prvenstveno Deniro) dobili priliku glumiti i masno zaraditi, a s njima i njihovi mocni mentori. Flashbackovi ne pristaju ni u jedinicu gdje bi im po logici trebalo biti mjesto, a kamoli u duju za koju, kada bi izrezao te kadrove, mogao reci da si dobio dobar film, no ovako su ga zbog osobne pohlepe upropastili.
  • #52
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 26.12.2019. 13:39

    a zasto se i ti ne pridruzis tom coporu kojeg stalno spominjes? znas kak je rekao Krleža : "u coporu smrdi,ali je toplo" i onda lijepo raspravljamo o filmovima uvazavajuci svakome pravo na svoje misljenje

  • #53
    0 2

    postova:128
    key @ 26.12.2019. 13:43
    Mozda zato sto ne zelim zaudarati na neznanje i netoleranciju kao vi? Konkurencija je dobra stvar jer potice sudionike da budu bolji kako bi opstali na trzistu. Na ovom forumu nema konkurencije jer ovdje vlada copor. Kad si pripadnik copora nedodirljiv si i znas da koliko god glup ili los bio nema sanse da zbog svojih upisa budes marginaliziran, sikaniran, a najmanje baniran i zato se nemas potrebu razvijati (duhovno, intelektualno...) pa i dalje bezobzirno zagadjujes ovaj forum i gazis svakog tko se ne uklapa u tvoj profil primitivne neznalice.
  • #54
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 26.12.2019. 14:23

    ma salim se ,ali reci da je Togo film godine i jos k tome da je bolji od Kuma 2 je stvarno neozbiljno,ko neka provokacija
    * makar istina je da ima visoke ocjene svuda

  • #55
    0 0

    postova:16
    keyjegay @ 26.12.2019. 15:25

    Ajme koja dosada i patetika od filma. 1/10.

  • #56
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 1.1.2020. 23:30

    Prosječan film. Zanimljivo meni su flashbackovi bili čak i najbolji dio filma koji ga je spasio da ne potone ispod prosjeka. Glavna priča me ničim nije fascinirala, niti sam osjetio zabavu, niti napetost. Vizualno film je dobar do nekih djelova kada fotografija više vuče na film fantastike.

  • #57
    0 1

    postova:128
    key @ 2.1.2020. 8:40
    Ako zelis pogledati fantastiku gledaj Messiah, jos jedno Netflixovo bolesno manipulativno zatupljujuce smece, ja do pocetka 4. ep. nisam znao dal je serija nekakav pseudo religiozni SF ili nije. Sad kad gledam 5. ep. jos uvijek drhtim od straha da glavni negativac ne nestane iz imigracijskog centra tako sto ce se teleportirat iz Texasa u Jordan ili negdje drugdje na bliski istok i opet ostavit Mossad i CIA u cudu kako im je misteriozno nestao pred nosem. Producentima i scenaristima treba odmah uruciti otkaz, zaposliti normalne,realne ljude koji nisu izgubili osjecaj za stvarnost jer je Netflix zbog inflacije prosjecnih i losih serija vec dobio etiketu Hallmark kvalitete. Sto vrijeme vise odmice oni su sve gori (Narcos, The Crown...).
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala