Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Dave Bautista u Dune
Dave Bautista pridružio se rebootu "Dunea", Denisa Villeneuvea

Dave Bautista u "Dune"

1
  • #1
    0 1

    postova:1130
    mario @ 8.1.2019. 12:59

    Čim sam vidio ovu vijest odmah mi je "Beast" Rabban pao na pamet,  jednostavno savršen izbor, Bautista je kao stvoren za tu ulogu, a očito je Villeneuve zadovoljan sa onim što je Bautista napravio u Blade Runneru i kratkom prequelu. 

    Neki su ga zamišljali kao Gurneyja ali eto ja tu više vidim nekog poput Hardyja.  Sad me zanima tko će biti Baron Harkonnen, navijam za Johna Goodmana a mislim da i  Toby Jones ima ono nešto za takvu ulogu.

  • #2
    2 0

    postova:8
    qunst @ 8.1.2019. 19:34

    Ne znam, ja nisam bas zadovoljan sa Timothee Chalametom. Nekak mi prebalavo izgleda za velikog vođu Paula. A kaj se tice Barona, ne moras dalje gledati od svoje profilne slike. :D

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 8.1.2019. 20:49

    Hahaahahah joooj sad da mi je vidjet Dannyja kao Barona XD 


    O Chalametu sam čuo samo super stvari, još uvijek nisam gledao Call Me By Your Name ali lik samo hitove niže. Paul je isto mlad kad krene priča a fizički nije neki badass kao ostatak njegove ekipe tako da ni to nije problem.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala