Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Pali anđeo u svom najboljem izdanju!
Paklena jesen zagarantirana je s trećom sezonom hit serije "Lucifer" od 3. rujna na Doma TV-u

Pali anđeo u svom najboljem izdanju!

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.9.2018. 13:48

    Ne mogu si pomoći, ali ja sam se nekako navukla na Lucifera Srami se!

    Tom Ellis izvrstan u glavnoj ulozi, Lauren German prilično ameboidna i najslabija karika serije, ali moj favorit je definitivno Mazikeen (Lesley-Ann Brandt).

  • #2
    0 0

    postova:1
    thot @ 3.9.2018. 2:14

    Da, Tom Ellis je izvrstan, Mazikeen vatrena kao i njena narav. Lauren German, ne bih se slozio da je ameboidna i najslabija karika serije, ali su mi njena osecanja nekako neubedljiva.

    Nekako su scenarista i reditelj odveli ovu seriju u komicne vode, te je u njoj ostalo malo drame, previse neiskrenih osecanja. Najslabija karika serije je Tom Welling, inace moj omiljeni lik supermena, ali ovde  glumi kao neki pocetnik.

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 3.9.2018. 17:04

    Za Wellinga ne bih znala, on se pojavljuje tek sada, u 3. sezoni, a za Lauren German stojim iza onog što sam već rekla, žena ima dvije facijalne ekspresije, a obje su namrgođene.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala