Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Janko Strižić film

1
  • #1
    0 1

    postova:2916
    gorlock @ 3.4.2015. 20:07

    Za klince do 7 godina idealan, za tate i mame za zaspati u kinu Smije se

  • #2
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 8.10.2019. 20:11

    „Aardman“ je studio koji je odgovoran za "Wallace & Gromita", "Chicken Run", "Pirates" i mnogo drugih glinenih animacija. Njihova animacija je uvijek bila vrhunska, no ono što u njihovim filmovima najviše volim su razni detalji i šale koje se nalaze u pozadini likova i radnje i čini mi se da je "Shaun the Sheep" u tom pogledu prvak među Aardmanovom kinematografijom.

    Pregršt šala i referenci na kultne filmove (kao npr „Silence of the Lambs“, „Terminator“ itd) je lukavo skriveno i teško je iz prve pohvatati sve te detalje. Mnogo njih neće biti jasno djeci koliko starijoj publici, a šale (koje su prije svega slapstick gegovi) su smiješni ali i često i na rubu onoga što bi se uvrstalo pod dječji humor zbog čega može biti zanimljiv i odraslima koliko je pristupačan i djeci. 

    S obzirom da je animirani, neće biti film koji će imati široku publiku odraslih, ali što se mene tiče mogao bih ga gledati još puno puta i vjerojatno otkriti po nešto novog. U današnje vrijeme su rijetki filmovi (bilo animirani ili ne) bez dijaloga a koji ovako dobro uspiju uključiti gledatelja i posvećuju ovakvu pažnju i ljubav prema detaljima.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala