Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Anđeli i demoni

1
  • #1
    2 0

    postova:158
    sever69 @ 25.1.2010. 14:44
    Da Vincijev kod je puno bolji i napetiji film od ovog, pogledao sam ga u kinu, ja sam skoro zaspal, ali cura je bila oduševljena. Na svakog djeluje drugačije.Laughing
  • #2
    2 2

    postova:256
    seljankica @ 6.2.2010. 12:56
    meni je film skroz dobar mozda samim tim sto glumi jedan odmojih omiljenih Tom H.Embarassed
  • #3
    2 1

    postova:44
    carol @ 12.4.2010. 2:13
    I Da Vincijev kod  i nastavak Anđeli i demoni su meni osobno jedni od najdražih filmova tog žanra. Anđele i demone mogu gledati i ljudi koji nisu gledali prethodnika pošto radnjama nisu povezani. Da Vincijev kod mi više vuće u pod žanru na pustolovni film,dok Anđeli i demoni ima više akcijskih scena i jurnjave. Uglavnom,oba su napeti i zanimljivi filmovi i svakako vrijedni gledanja.
  • #4
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 13.6.2010. 22:23

    Upravo sad pogledao, nisam prije, a nisam niti znao da ima svojevrsni nastavak Da Vincijevog koda.

    Nisam pogledao cijeli ali ću svakako za 3 dana kada je opet na rasporedu. 

    Ovaj film definitivno vrijedi gledati više puta. 

  • #5
    0 0

    postova:1
    jecamladjo @ 9.3.2012. 16:35
    Da li mi moze neko reci gdje na internetu mogu pogledat film anđeli i demoni? 
  • #6
    1 0

    postova:23
    prometej @ 25.3.2012. 16:16
    sto puta bolji od da vincijevog koda
  • #7
    5 1

    postova:6
    evolve @ 8.8.2013. 12:18
    Primjetio sam da mnogi "pametnjakovići" melju o tome kako Da Vinciev Kod i Anđeli i Demoni ne valjaju jer su navodno netočni. Mislim koji vrag je njima, ti filmovi i knjige su FIKCIJA, samo pokazuju što bi bilo kad bi se saznalo da su temelji vjere netočni, sam Dan Brown je rekao da su knjige potpuni plod mašte kombiniran sa stvarnim ustanovama i obredima. Zato bi bilo lijepo kad bi ti pretenciozni pojedinci koji očito misle da su prepametni već jednom zašute o toj temi, Da Vincijev Kod i Anđeli i Demoni su čisti trileri koji se mogu više puta gledati i ja uživam svaki put.
  • #8
    3 0

    postova:72
    lizistrata @ 8.8.2013. 19:24

    @evolve: "no s**t"  Sherlock... Sad si rekao stvar koju svi znamo od kad su knjige izašle..

    Inače film ko film meni i nije nešto ektra... Čisto zabavan za jednom pogledati, kao i prethodnik.. Mada što se tiče žanra ipak iznad prosjeka; a druga stvar je što općenito imamo deficit sličnih filmova..

  • #9
    1 1

    postova:6
    evolve @ 9.8.2013. 10:06
    @liz znam da je očito, no većina "hejtera" upravo je navela netočnost kao glavnu manu filmova/knjiga, i toje iritantno, mislim ima boljih razloga da se pljuje po njima od toga
  • #10
    0 0

    postova:13
    mia_xxx @ 9.8.2013. 20:08

    ...follows comment@evolveCool

  • #11
    4 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 17.10.2013. 7:45

    film koji je nepravedno zapostavljen!nije se mnogo govorilo o njemu kao o "da vincievom kodu", no po meni ovaj film ima puno bolju priču.čitajući i knjige prije samih filmova primjetio sam su  "anđeli i demoni" puno kvalitetniji uradak...nikako nemogu progutati tezu da je Tom Hanks najbolji izbor za ulogu Robrt Langdona,no uz dobru priču kao što je ova i to se može progutati.....

  • #12
    2 0

    postova:603
    robertini @ 14.3.2014. 14:32

    Meni je sama ova knjiga bila GENIJALNAAAA, kao da čitam fu.king scenarij, ono još mi je u glavi.

    Priča je MILJAMA uzbudljivija i bolja od Da Vincijevog koda, pa mogu zamisliti kakav je tek film!

    McGregor će vas fakat iznenaditi, ali on always ostaje zapamćen kao lik iz Trainspottinga

    NE PROPUŠTAM!!! Namiguje

  • #13
    0 2

    postova:422
    jana_banana @ 7.9.2014. 19:11

    jednostavno - jadničko - čak mi je i Tom bezveze - - - šteta -  (volim takve filmove 100 na sat, no očekivanja su ipak bila prevelika)

    Izlanuo se

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala