Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Putnici

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.3.2022. 9:31

    Zanimljiva priča u kojoj se vjerujem nitko od nas ne bi htio naći. 

    No, unatočoj dobroj priči film je prosječan, neuvjerljiv, nedovoljno razrađeni likovi da bi se mogli poistovjetiti s njima u takvoj situaciji.. 

  • #2
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 13.3.2022. 13:06

    ...kažu "na mladima ostaje svijet" ,kretenizam ovog podneblja, neko nešto tako tresne, i uhvati se, pola ti poštapalica vode u propast. ...na mladima ostaje svijet, ali tek kad ostare, fala Bogu na tome.

  • #3
    1 0

    postova:2528
    bearfoot @ 13.3.2022. 20:38

    još jedan novokomponirani besmisleni i negledljivi sf-ić

  • #4
    0 0

    postova:74
    sahalin @ 18.12.2022. 13:02

    Film je moderna verzija Gospodara muha, za one koji to ne prepoznaju. I uvijek je aktualan. Borba dobra i zla je vječna, postoji i postojati će dok je svijeta i vijeka. Ovdje su ljudi potomci najinteligentnijih na Zemlji, a ipak je toliko nerazumnog i glupog u njima. Film pokazuje kako nije bitna samo inteligencija, kako je za dobro i uspjeh bitan moral. Još ga nisam odgledala do kraja, ali odmah sam prepoznala 'Gospodara muha', tj. - SOTONU! Ovako će biti sve dok ljudi ne shvate da je samo dobro i moral pametno, tj. pozitivno. Zlo i pokvarenost, moralna iznakaženost je jednaka gluposti. Sebičnost je glupost. Pametan čovjek iz ovog filma može zaključiti jedino to. I nikako ne smije misliti da je film glup, da je tema glupa, da je ovo i ono.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala