Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ovo je kraj

1
  • #1
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 14.9.2013. 19:51

    teška debilana od filma...zabavna pizdarija na kraju samo naglašava forsirane gluposti tijekom filma....

  • #2
    0 1

    postova:256
    karter @ 30.9.2013. 21:07

    U pravom smislu riječi zabavna pizdarija, zbilja zabavan film za izgubiti poslijepodne. Iza filma stoji i glumačka i scenaristička ekipa iz superbada i pineapple expressa, knocked up tako da kome su se svidili navedeni filmovi teško će ostati razoačaran ovime i obrnuto. Jedna luđačka mješavina nekorektnog humora, vulgarizama svake vrste, nasilja, droge međutim ono što je zanimljivo kako se ti egotriperi šale na vlastiti račun, poogtovo franco na račun glasina o njegovoj homoseksualnosti. Jedino šteta što cera nije dulje ostao u filmu.

  • #3
    1 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 30.11.2013. 18:13

    najavljivana kao najotkačenija komedija godine na kraju je ispala samo jedna prosječna komedija sa par izvrsnih trenutaka!u jednom dijelu ovaj film hoda po crti između komedije i parodije i to je uglavnom to!pogledati

  • #4
    0 1

    postova:108
    lukas abramović @ 5.1.2018. 19:51

    Komedija ko komedija, ništa posebno u odnosu na današnje komedije, osim što se glumci služe pravim imenima, i mogu reći da mi se taj detalj naručito svidio... Od ostalog bi samo rekao da mi je Emma Watson bila najbolji dio filma u onoj bad-ass sceni sa sjekirom...Emma je kraljica, sve ostalo...goli prosjek...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala