Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mindhunter

1
  • #1
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 27.9.2019. 14:29

    https://www.imdb.com/title/tt5290382/

    Dali ovo itko gleda? Pošto ovdje nije uvrštena zanima me dali ju je tko uopće pratio. Sinoć sam odgledao drugu sezonu. Načelno sam zadovoljan, mada mi je prva ipak bila mrvicu bolja, u ovoj mi malo previše ima praznog hoda. Prije nego što sam počeo gledati prvu sezonu imao sam neka malo drugačija očekivanja, odnosno mislio sam da će serija biti bazirana na jednom događaju, jednom serijskom ubojici kojega će istraživati. Sezona je na kraju ispala da se poseban tim FBI - a bavi proučavanjem serijskih ubojica tako što ih intervjuira u zatvorima diljem SAD - a. Zbog te spoznaje serija mi je u prve dvije - tri epizode izgledala malo dosadnjikavo, no kasnije mi se baš dopala. Nema tu nekog velikog uzbuđenja, napetosti i nestrpljivog isčekivanja slijedećih epizoda kako bi se za seriju ovakvoga karaktera očekivalo, ali to ovdje nije očito ni bio cilj. Ovu seriju krase odlični dijalozi, vrhunski razrađeni likovi i to ne samo psihopati nego i tim koji ih istražuje. Treba pohvaliti i odličnu glumu, te također i šminku kojom su stvarni likovi u seriji napravljeni da izgledaju autentično. Iako serija općenito gledano nije nešto presadržajna, u drugoj sezoni, a posebno u prvih par epizoda ga baš dosta fali. Kasnije kada istražuju slučaj ubojstva djece u Atlanti sezona se počela poboljšavati. Ne znam hoće li biti još sezona, volio bih da bude, jer isplati je se pogledati.

  • #2
    2 1

    postova:20
    regularjohn @ 27.9.2019. 16:39

    Tragično je što nije ubačena na portal jer se radi o odličnoj seriji u Fincherovom stilu. Maksimalno pojednostavljeno - tko je uživao u Zodiacu https://mojtv.hr/film/2790/zodijak.aspx, uživat će i u ovoj seriji.

  • #3
    0 0

    postova:27
    jurica93 @ 28.9.2019. 21:53

    Odlična serija!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala