Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Podmornica

1
  • #1
    8 2

    postova:24
    kokoshin @ 10.12.2018. 19:17

    Skrnavljenje kultnih djela se nastavlja, baš sam se pitao što će nam prirediti u nastavku Das Boota i evo dobih odgovor. U glavnoj ulozi dvije feminističke heroine, obje lezbejke u službi pokreta otpora, pretpostavljam da će se do kraja serije ispostaviti da su bile ključna prevaga za pobjedu nad nacizmom. U sporednoj ulozi posada podmornice sastavljena od psihopata i umobolnih nasilnika na teškim drogama ( takav se utisak stječe). Idioti koji su pisali scenarij vjerovatno svjesno su zanemarili činjenicu da njemačku vojsku, pa tako i "Kriegsmarine", disciplina nije napuštala praktično do zadnjeg dana. Porediti Petersenov Das Boot i ovo smeće je krivično djelo.

  • #2
    3 2

    postova:1091
    yuma @ 10.12.2018. 19:30

    Nisam gledala al vjerujem da je tako. Degutantno mi je kad se netko pokušava okititi tuđim perjem i k tome glupo pomišlja da u tome može i uspjeti! 

  • #3
    3 10

    postova:11
    dack @ 1.1.2019. 23:16

    Film iz 81. nije mi se dopao, čak ga zbog razvučenosti i silne dosade nisam mogao ni pogledati do kraja (prekinuo sam negdje nakon polovice), ali početak ove serije se ćini puno bolji. Barem za sada jer sam tek na prvoj epizodi, no mogu se zamjetiti veoma uspješni napori producenta da izbjegne razvučenost koja je u originalnom filmu generirala dosadu.

    Kada gledam seriju kako vrijeme odmiče imam osjećaj da gledam jednu dobru, čak na momente i vrlo dobru da ne kažem odličnu dramsku seriju i mislim si u sebi, pa ovo je barem deset puta bolje od zadnje sezone Narcos. Baš mi je prva epizoda počela ličit na ono najbolje što njemačka produkcija ima (Generation War), a to je ulaznica za sam svjetski vrh.

  • #4
    0 1

    postova:96
    zoroaster @ 12.2.2021. 21:57

    Iako ima danas već obaveznih (i nepotrebnih) "woke" zapleta, ovo je vrlo kvalitetna serija. Dobro očarava zivot Francuza pod nacističkom okupacijom i nezamislivo stresan zivot podmorničara.

    Ne uspoređivati previše sa filmom iz 80-ih.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala