Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

21

1
  • #1
    2 1

    postova:14
    carlito15 @ 11.2.2013. 23:31

    odličan

  • #2
    3 2

    postova:2528
    bearfoot @ 12.2.2013. 9:22

    fascinantan je taj svijet kockarnica, i vrhunskih igrača, moj domet je bela, a i tu nisam baš, jer sam lijen pratit karte...ali nije mi jasno, po logici filma, svaki malo inteligentniji čovjek, ne mora biti matematičar, onda bi se začas obogatio i kockarnice bi propale jer bi mnoštvo ljudi naučilo sistem, ok, u filmu je prikazan timski rad, ali bilo je filmova i gdje su pojedinci rasturali...ili to kockarnice stvarno zabranjuju ulazak ljudima koji dobivaju????....

  • #3
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 25.3.2016. 21:47

    Kaaako je ovaj film loš. Početak je obećavajući, djeluje kao dobra dramica s dobrom razradom priče. Međutim, kad on upozna društvance i zgodnu kolegicu sve naglo krene nizbrdo. Ništa me nije uvjerilo niti u njegovu priču, niti u metodologiju, niti osjećam rizik igre, K. Spacey glumi neuhvatljivog varalicu kojeg godinama traže iako je svaki vikend, cijeli vikend, u kockarnici u kojoj čak ne igra već promatra. I šef osiguranja ga ne primjećuje?! A šef osiguranja koji čitav dan prati kamere u jednom trenu kaže "premotaj mi vrpcu", da bi mu ovaj odgovorio da odavno ne koriste traku već digitalni zapis. OMG. Mogla bih nabrajati nebuloze do prekosutra... 5,5/10 samo zbog jednog dobrog prevrata koji na kraju ipak biva zasran lošim krajem. Jako lošim.  

  • #4
    1 1

    postova:19
    max69 @ 8.12.2018. 0:09
    najobičnija glupost koja se redovito plasira u filmovima i serijama da kockarnice vode mafijaši koji svakog koji dobije odvlače u mračne sobice i mlate ih vezane za stolac. brojanje karata nije zabranjeno. ako kuća misli da brojiš karte pokušati će te dekoncetrirati, doći će ti dekoltirana konobarica sa besplatnim pićem i slično
  • #5
    0 0

    postova:1
    depp500 @ 8.11.2019. 20:33
    Subjektivni doživljaj filma je ineteresantan onome tko ga je takvim doživio, ne publici. Apriori odbacujem takve komentare i čitam one koji po matematičkoj formuli spadaju u objektivne😉
  • #6
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 10.11.2019. 14:19

    de matere ti napiši formulu...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala