Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tomb Raider

1
  • #1
    4 4

    postova:108
    lukas abramović @ 15.3.2018. 23:40

    Pristojan film...ništa spektakularno, ništa katastrofalno...

    Opće je poznata činjenica da je prerada video igre u film nešto s čime se filmaši baš i nisu mogli podičiti...Stoga mogu reći da je čak i prosječan film kao ovaj jedan od boljih takvih prerada. I da, definitivno je najbolji Tomb Raider film, iako, napraviti gori film od ona prva dva bi bio poduhvat ravan filmskom samoubojstvu...

    Alicia u ovoj ulozi jednostavno blista, i to je definitivno najjači adut ovog filma...Ostala glumačka postava je tako...odradila svoj posao tek toliko da ga odradi.

    Radnja ima podosta nelogičnosti, ali dobro, ipak je to film, a i kad je ikad nešto što je Lara Croft istraživala bilo logično? Dijalozi su djelovali nekako previše službeni, a i malo više humora je nedostajalo.

    I da, bez spoilera, kraj je bio takav da se nastavak osjeti u zraku...E tu je bolje autorima da pripaze jer postoji jako puno načina da eventualni nastavak bude bolji od ovog, ali i još više da bude gori...U svakom slučaju, obožavateljima Lare Croft neće nedostajati strepnje.

    Ocjena: solidnih 7/10

  • #2
    1 6

    postova:24
    prema @ 2.6.2018. 13:23

    Glavna uloga je formalno Vikanderica, ali okosnicu u takvim filmovima uvijek čine specijalni efekti iznenadnih kataklizmičkih opasnosti, koje našu junakinju uvijek snađu na nekakvim visinama iznad provalija, vodopada, šuma i sl, a ne njena gluma. Ova ženska verzija Indiana Jonesa može zadovoljiti max. srednjoškolsku publiku ili one koji nisu evoluirali dalje od toga.

  • #3
    0 3

    postova:216
    bureq @ 3.6.2018. 2:29

    Ok film i nista vise od toga ali u svakom slucaju puno bolje odradeno nego onaj cirkus s Angelinom Jolie.

  • #4
    2 0

    postova:1130
    mario @ 4.6.2018. 20:28

    Istovremeno najbolji film po video igrama kojeg trenutno imamo i osrednja akcijska avantura koju spašavaju Vikander i uvijek odlični Goggins. Imam osjećaj da sam gledao neki tutorial level gdje mi govore "samo još malo, sad će dobar dio".

  • #5
    0 0

    postova:1
    don_pingu @ 29.7.2018. 4:10

    Obzirom o kojem je filmu riječ,odnosno da se radi o obradi istoimene igre,mogu reć da sam oduševljen načinom na koji je film predstavljen.

    Osobno mišljenje da bolju glumicu su teško mogli nać za navedenu ulogu,i svakako je osvježenje za gledat. Bolje predstavlja ulogu Lare Croft nego Angelina Jolie (koja je po meni više neka cosplay verzija u filmu nego donekle realna).

  • #6
    0 0

    postova:11
    vjekoslav brkić @ 17.10.2020. 19:38

    Potpuni nedostatak misterija i čuđenja za film o nekom tko istražuje prastare grobnice pune tajni. Glumica je isto bezveze - Lara Croft bi trebala biti turbo komad i junakinja, a ova cura je nekako neupečatljiva. I akcija je dosadna, niti u jednom trenutku nisam strepio za junakinju. Znamo da će preživjeti, znamo da će preskočiti tu rupu, znamo da će isplivati iz vode... A sidekickova se ni ne sjećam.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala