Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spašavanje vojnika Ryana

1 2 ... 7 8 9
  • #121
    0 2

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 14:56
    Ti bi radije živio radio postojao u nacističkom režimu nego u demokratskom? Uz sve mane to je nešto najbolje sto postoji i mi u Hr mozemo samo plakati sto nismo dio tog svijeta.
  • #122
    1 1

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 15:02

    Molim da navedeš gdje ja to na bilo koji način zagovaram nacizam ili fašizam bilo kao ideologije bilo kao društvena uređenja?

    Zapadni svijet dobro živi jer se za to brine njihova vojska koja vrši invazije po svijetu na države čije prirodne resurse žele oteti (Irak najveće svjetske zalihe od oko 22% najčišće nafte, Vijetnam Golden Triangle opijum, Afganistan najveći svjetski proizvođač heroina, Sirija i plinovod, Afrika i njeno rudno bogatstvo itd), preko korumpiranih vlada izaziva ratove po svijetu kako bi održavala na životu svoju ogromnu ratnu industriju i preko nje brala enorman profit zarađujući na krvi nevinih, itd

    To naravno ne daje pravu sliku Zapadne liberalne demokracije koja otimačni putem vojne sile pribjegava samo onda kada mitom ne može korumpirati vlade da im predaju monopol nad printanjem novca (Irak i njegov prelazak s petrodolara na petroeuro presudio je Sadamu i donio mu američku invaziju i rušenje s vlasti za razliku od kuvajtskog rata gdje se išlo samo ograničeno jer Saddam nije dirao u petrodolar). Kada to ostvare kamatare te narode u većoj ili manjoj mjeri i neke od njih vode u bijedu i siromaštvo, a samim time u istrebljenje vršeći nad njima tihi genocid. Jedini koji osim Zapadnih liberalnih demokrata imaju koristi od korupcije jesu domicilne političke elite.

    Ne moram valjda posebno naglašavati da će izvoznica demokracije Amerika u svojim osvajačkim pohodima uvijek biti antifašistička dok će zemlje čije resurse ista planira oteti biti etiketirane kao fašističke.

  • #123
    1 1

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 16:24
    Prepoznam nazi huggera na kilometar. A koja je alternativa? Fašizam, kalifat? Sve je to ok, ali ti danas ako se prezivaš Bauer otvoriš firmu i radiš normalno na trzistu. Samo o tome se radi.
  • #124
    1 2

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 16:30

    Pojedinac danas zbog isprana mozga nije sposoban prepoznati očiglednu istinu pa čak i da se spotakne o nju, a kamoli što drugo. Ovako povijesno i politički nepismena nacija te kronično nenačitan puk po pitanju geostrategije i geopolitike, a kao posljedica toga i ideološki indoktriniran, narod nije sposoban prepoznati bilo što zahtjevnije od globalističkih floskula o fašizmu čime postaje idealan za manipulaciju globalističke elite čija se propaganda provodi preko obrazovnog sustava i preko režimskih mass medija. Narod u biti služi kako bi se pretvorio u globalističke janjičare koji će se pod izgovorom borbe protiv fašizma i rasizma u stvari boriti protiv onih koji govore istinu. A dokle god je narodu ispran mozak, alternativa ne postoji.

  • #125
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 25.3.2019. 23:12

    vidim da ste se ispucali djeco,makar mi nije jasno gdje je nestala ona simpa forumasica Firestorm,no nema veze Jurica93 me bar dobro nasmijao,da vam objasnim neke stvari:nasuprot teorije zavjere uvijek stoji teorija kaosa,a ljudi ce se uvijek prikloniti teoriji zavjere jer naprosto ne mogu prihvatiti da im stvari izmicu kontroli na osobnom i kolektivnom planu,pa ce shodno tome vjerovati i u najluđe teorije zavjere tko god stoji iza njih(masoni,zidovi,iluminati,bankari,zmajevi,golf klubovi,vatikan itd...)
    kao sto ce uostalom vjerovati u najvecu teoriju zavjere a to je religija,jer sta im drugo preostaje? besmisao i kaos? nema sanse da to prihvate..

  • #126
    2 1

    postova:28
    firestorm @ 25.3.2019. 23:41

    Uuu čitav dan nam je netko izgleda koristio obje moždane čelije pa je uspio sklepati nekakav "zajedljivi" odgovor, hahaha Lol..no dobro, treba uzeti u obzir olakotne okolnosti, sav svoj profi habitus je morao upotrijebiti da sinoć utješi svog partnera, zapjenjenog portalskog šarlatana aleksu jer opetovano gledanje hićinog konačnog pada jednostavno nije bilo dovoljno. To se zove ljubav-rešpekt dečki Namiguje

  • #127
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 25.3.2019. 23:45

    hvala na komplimentu,a di si ti bila cijeli dan lutko?

  • #128
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 26.3.2019. 8:44

    i dajte administratori obrisite ovu nasu hrpu nebuloza jednim klikom

  • #129
    1 1

    postova:128
    mario1505 @ 26.3.2019. 14:52
    Tu na forumu je takav trust mozgova, svi načitani pametni proniknuli su u sam smisao života. Nama drugima ne preostaje drugo nego popunit listić u kladari, zaokružit hdz/sdp i na pivo
  • #130
    0 4

    postova:46
    hugs @ 26.3.2019. 15:07

    A čuj, da si za vrijeme radnog vremena manje gledao filmove pa da si umjesto toga pročitao neku pametnu knjigu ne bi se ovako brutalno sramotio.

  • #131
    3 1

    postova:128
    mario1505 @ 26.3.2019. 15:19
    Sve ce biti dobro. Budes si i ti nasao curu/decka jednog dana. Svatko nadje svog para. Keep the faith!
  • #132
    0 3

    postova:46
    hugs @ 26.3.2019. 15:23

    Tipična mantra "obrazovanih": kada nemaš argumenata ide etiketiranje. Sada ti je jedina šansa da admin što prije pobriše tvoje umotvorine kako bi ti ublažio osjećaj srama.

  • #133
    3 1

    postova:128
    mario1505 @ 26.3.2019. 15:37
    Bit ce bolje, svakome svane jednom i tebi će.
  • #134
    1 1

    postova:28
    firestorm @ 26.3.2019. 16:05

    Ispravak netočnog navoda, moliču lijepo. Naime,omiljeni forumski lakrdijaš aleksa" the sumanuti" je već u sretnoj, umirovljeničkoj vezi sa habitus "d besposličar" billjem i radi se o "najnačitanijem" paru majmuna u kategoriji IQjužno od 40 Nevinašce

1 2 ... 7 8 9
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala