Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spašavanje vojnika Ryana

1 2 ... 6 7 8 9
  • #106
    1 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 12:25
    "Teorija zavjere je smišljena da bi se korisne budale mogle boriti protiv onih koji govore istinu".
     
    P.S. Pored Auschwitza u kojem je ubijeno 6 miliona Židova nemoj zaboravit Jasenovac u kojem je ubijeno 700.000 - 1,5 mil. Srba i Židova.
  • #107
    0 3

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 12:51
    Hugs, samo da znaš. Nisam kako veliš dio ovog čopora, dopada mi se kako razmisljas i fakat ne kuzim kaj je ekipa toliko skocila na tebe. Samo jer ne dijele tvoje stavove ili što? Jedino sam osjetljiv kada netko stavlja znak jednakosti izmedju antifa i nacija.
  • #108
    0 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 12:55

    Ti si neobrazovan i isprana mozga jer znam da nikad u životu nisi pročitao niti jednu knjigu neovisni znanstveni rad ili publikaciju o zločinima u WWII jer bi tada vidio dokaze koji govore mojim tvrdnjama u prilog.

    Hajde reci ovdje pred svima nama koliko si knjiga, neovisnih znanstvenih radova, publikacija, istraživanja ili razgovora s renomiranim neovisnim znanstvenicima na temu antifašističkih zločina u WWII i poraću pročitao u životu?

  • #109
    1 1

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 13:03
    Hugs ljube, nisam inženjer povijesti ili nešto slično. Tehničke sam struke. Inače, puno ime mi je Mario Bunić i živim u Zaprešiću. Imam svoju tvrtku koja radi ozbiljan promet i proputovao sam cijeli svijet. Pričam tečno engleski njemački talijanski i francuski. Hoću ti reći da sam vidio svijeta, nisam zatucan, obrazovan jesam, naivan nisam. Ne znam koliko imaš godina, mozda si još dosta mlad. Ja imam 38 god, od svoje 18 se brinem sam za sebe i za cijelu obitelj. I've been around, znam svašta o svemu. Upoznao sam i naci huggera dosta. Zelim vjerovati da ti nisi naci :)
  • #110
    1 3

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 13:08

    Meni je tako nebitno što jedan povijesno i politički nepismeni trol isprana mozga, koji nikad u životu nije pročitao niti jednu knjigu neovisni znanstveni rad, misli o meni.

    Dok si ti za vrijeme radnog vremena gledao filmove na poslu ja sam čitao knjige za koje ti nikad nisi ni čuo. Niti jedan od autora koje sam čitao nikada nije sudski tužen, a kamoli da ima pravomoćnu presudu. I svi redom tvrde suprotno od onoga što ti ovdje spamaš.

    Pitanje: da li da vjerujem njima iza kojih stoje stotine pa čak i tisuće sati istraživanja po arhivama, nebrojene znanstvene povijesne i forenzičke knjige ili tebi koji imaš svoju firmu, radiš od 18. godine i govoriš četiri jezika?

  • #111
    4 1

    postova:1964
    aya @ 25.3.2019. 13:12

    Lijepo molim admina da konačno intervenira.

    Ovo bi trebao biti portal o filmu, gdje ljudi razmjenjuju utiske, diskutiraju o filmovima, ocjenjuju. Možemo se slagati ili ne, ali čim se pojavi sviznamotko, nastane rusvaj, jer lik ubije svaku normalnu raspravu.

    Neka svoje probleme i komplekse više vrijednosti liječi u za to odgovarajućoj ustanovi, a ne na portalu.

  • #112
    0 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 13:14

    Imam pravo braniti se od objeda. To reci povijesno nepismenim antifa trolovima isprana mozga koji me zbog iznešene istine o antifašističkim zločinima etiketiraju da sam nacist i fašist.

  • #113
    1 2

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 13:16
    Jebi ga brate...ja sam se razotkrio pred ovim forumom da ti dam do znanja da nisam neobrazovan i nepismen ali ti ideš pregrubo... Povlačim se iz daljnje prepiske s tobom, dao sam se navući na tvoj teren i pobijedio si :)
  • #114
    1 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 13:18

    Meni govoriš da idem pregrubo, a etiketirao si me kao nacista, fašista i ustašu?

    Kad sam rekao neobrazovan i (povijesno) nepismen mislio sam na materiju o kojoj razgovaramo (zločini u WWII i poraću), a ne o tehničkim fakultetima koje ovdje nitko nije spominjao. Što se mene tiče mogao si doktorirat i primjenjenu umjetnost bio bi za ovu diskusiju jednako koristan.

    Povlačiš se, ali ne zbog mene nego zato što ne poznaš materiju. Umjesto da za vrijeme radnog vremena na poslu gledaš filmove, uzmi neku korisnu knjigu kao što je npr. neovisni znanstveni rad Igora Vukića, prof. Gorana Jurišića, mr. sc. Blanke Matković, Stjepana Razuma, prof. Stjepana Loze, prof. Stipa Pilića, prof. Mladena Ivezića, akademika Josipa Pečarića i sl. pa je pročitaj. Tada nećeš morati bježati od diskusije nakon što si ad hominem napadom na mene potakao off topic.

  • #115
    5 2

    postova:27
    jurica93 @ 25.3.2019. 13:37

    Pa dajte što vam je ljudi. Zar nevidite da čovjeku nije dobro i da je puko ko kokica. Kad počini samoubojstvo vi ćete ga nosit na duši.

  • #116
    1 2

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 13:44
    Ponavljam, vidim crveno kada osjetim nazi propagandu. Ti mozda mislis na zlocine pocinjene u komunistickim rezimima. Ja sam antifašist a ne komunist. A ti budi muško i priznaj da simpatiziraš nacizam i sve ok.
  • #117
    1 3

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 13:49

    Antifašisti su za tvoju informaciju bili i komunisti i zapadni liberalni demokrati koji su počinili neke od najgnusnijih masovnih ratnih zločina nad civilima i ranjenicima u povijesti čovječanstva: Hirošima i Nagasaki oko 200.000 ubijenih nevinih civila, dok Dresden 1944.g. drži rekord u pojedinačnom masovnom ratnom zločinu s oko 300.000 ubijenih nevinih civila i ranjenika koji su živi izgorjeli u namjerno izazvanoj vatrenoj stihiji savezničkih zračnih bombardiranja kako bi se ubilo što više civila i ranjenika jer grad nije imao značajne vojne ciljeve, pa Katyn sa 22.000 ubijenih poljskih ratnih zarobljenika od strane sovjetskih antifašista, bombardiranje Hamburga 1943. g. u kojem je smrtno stradalo oko 40.000 mahom civila, itd.

    Isti ti antifašisti ili zapadni liberalni demokrati kolaborirali s komunistima s kojima su dogovarali poratne masovne zločine nad pobjeđenima, nevinim civilima i ratnim zarobljenicima (Bleiburg 538.000 ubijenih nevinih civila i ratnih zarobljenika uključujući i djecu pa čak i nedonošćad, Operacija Keelhaul 2-5 milijuna nevinih civila i ratnih zarobljenika).

    U pravu si jedino ako te, bez suda i bez ikakvih dokaza, milijune nevinih koje su antifašisti likvidirali ne smatraš nacističkim zločincima..

  • #118
    5 2

    postova:27
    jurica93 @ 25.3.2019. 14:08

    Tako je hugs nemaju oni pojma. Ti samo duboko udahni i misli na nešto lijepo i vidićeš da će sve biti u redu.

  • #119
    0 2

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 14:38
    Zločin je zločin, bez obzira u čije ime je učinjen. Da li je nacizam zla ideologija? Da li postoji znak jednakosti izmedju antifašizma i nacizma? Da li je nacizam bilo zlo koje je prijetilo porobljavanjem i ubijanjem zapadnog demokratskog svijeta? Da li je demokratski liberalni poredak nešto najbolje sto postoji bez alternative? Ne trebam biti povjesničar da bi odgovorio s lakocom tocno na sva pitanja.
  • #120
    1 2

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 14:47

    Zapadni demokratski svijet je izmislio, utemeljio i održavao na životu komunizam koji je najgenocidnija ideologija u povijesti čovječanstva sa 100-120 milijuna pobijenih, dok su nacizam i fašizam zajedno odgovorni za smrt 20-25 milijuna nevinih.

    Zapadni liberalni demokrati su nakon pobjede 1945.g. za svoj interes po čitavom svijetu vodili na stotine manjih ili većih ratova i državnih udara, pučeva, instaliranja korumpiranih vlada putem namještenih izbora, a sve u svrhu pljačke, porobljavanja i otimačine nacionalnih prirodnih resursa i samih naroda u kojima je život izgubilo oko 19 milijuna ljudi (Vijetnam, Irak, Afganistan, itd).

    Zapadni su demokrati osim toga financirali i podupirali razne zločinačke režime (Saddam Huseinov u ratu s Iranom, Pinochettovu diktaturu kada su pomogli srušiti Allendea te Miloševićevu agresiju na Hrvatsku i BiH) koristeći se njima za ostvarivanje svojih geostrateških i geopolitičkih ciljeva kroz diktature (Pinochettovi eskadroni smrti) i ratove uključujući i masovne zločine pa sve do genocida nad pojedinim narodima ili etničkim zajednicama (Muslimani, Hrvati).

    U sve ove žrtve nisu ubrojane žrtve globalizma koje tek treba pobrojati jer je globalizam opasniji od bilo koje ideologije, a upravljan je isključivo od Zapadnog liberalnog demokratskog svijeta čiji se proces odvija uz pomoć korumpiranih i od Zapada kupljenih vlada koje rade na istrebljenju vlastitih naroda.

1 2 ... 6 7 8 9
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala