Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spašavanje vojnika Ryana

1 2 ... 5 6 7 8 9
  • #91
    0 3

    postova:46
    hugs @ 24.3.2019. 23:13

    karter @

    Shvati da me ekipa mrzi jer imam dijametralno oprečne političke stavove od prekaljenih antifa što se najbolje vidi kroz lik i djelo vodećeg svjetskog propagandista. Nije bila moja volja da do ovog dođe, na to me je svojom drskošću natjerao kokoshin @ i otvorio pandorinu kutiju.

  • #92
    0 4

    postova:46
    hugs @ 24.3.2019. 23:19

    samuraj @ tako nekako, no baš da je bila uljudna diskusija i nije ;). Da se nije umiješala ona antifa i prinudio me da se obranim tj obrazlažem za svakog iole educiranog opće poznate istine nikad ne bih spomenuo politiku. Bio sam primoran kako bih mu rekao istinu koju on nikako nije htio čuti, a osobno se nadao da je neću izreći jer je bio siguran da nemam pojma o čemu pričam. Kad je istinu čuo, etiketirao me fašistom.

  • #93
    1 2

    postova:392
    samuraj @ 24.3.2019. 23:31

    Uljudna je hugs rasprava svaka u kojoj se ne koriste uvrede,  psovke i omalovažavanja. Što se tiče krivnje za ovu agoniju 50% je tvoja, a 50% od kokoshina. To što je on tebe izazvao ne znači da su mu ti trebao odgovoriti, jer nije prvi puta da se ovo događa, a ti koji si bio član ovoga foruma još prije mene pod drugim nazivom trebao bi to jako dobro znati.

  • #94
    0 4

    postova:46
    hugs @ 24.3.2019. 23:42

    samuraj @

    Na pogrešnog si naletio ako želiš oprat svoju nečistu savjest. Rasprava je bila na rubu incidenta jer si je ti potkurivao svojom neobrazovanošću i drskim prikrivenim omalovažavanjem tj. mojim potcjenjivanjem. Kada više nisi imao argumenata išao si na mene ad hominem, ali toliko primitivno i jadno da si mi se smučio pa ti nisam htio ni odgovarati jer znam da ne bi ništa shvatio. Onda me je prozvao onaj kokoshin@ i nakon što sam mu na krajnje korektan način održao besplatnu lekciju iz povijesti etiketirao me je fašistom. Odgovorio sam mu u narednom postu čistim znanstvenim pristupom, nikako ad hominem proširujući mu vidike za koje on očigledno nije bio zainteresiran jer su rušili iluzije na kojima je dotični sazdao svoj svjetonazor. Nemavši argumenata da me demantira povukao se. Onda je nakon nekog vremena ničim izazvana uletila ona što "njuši" i otvorila sezonu lova na mene. Čopor se brzo okupio i pridružio hajci. Gdje je tu moja krivnja?

  • #95
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 24.3.2019. 23:53

    E vidiš ovo je već neuljudna rasprava. Neznam o kakvom incidentu govoriš ali prvo si ti meni napisao "Nisu opasni oni koji ne znaju, nego oni koji misli da znaju a ne znaju". Ja sam ti onda sasvim pristojno odgovorio da je to 100% točno. Tada nisam imao nikakve indicije da me na temelju neslaganja u vezi filma smatraš neobrazovanim i glupim. Očito sam se gadno prevario. No dobro, uglavnom jasno je tko je koga prvi potcjenio i bocnuo.

  • #96
    0 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 0:02

    Čitavo si vrijeme rasprave bezobrazno vrijeđao moju inteligenciju neznanjem bez ikakvih argumenata jer si diskusiju svojom neukošću praktički sveo na prepirku. Nisi priznavao moje argumente ni kada sam te činjenično raskrinkao kad si tvrdio da u filmu "nema ni Židova, ni nacizma ni Holokausta". Nisi se zbog tih tvojih očiglednih negacija notornih istina koje sam ti predočio ni posramio!

    I onda vidjevši s kim imam posla, riješim okončati prepirku kažem ti da si opasan jer misliš da znaš, a ne znaš na što ti meni onako u stilu neznalice bez po' muke odbrusiš: "100 % točna tvrdnja, trebaš je se držati u životu."

    I šta da čovjek kaže na to?

  • #97
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 25.3.2019. 0:15

    Ma o kakvom vrijeđanju ti pričaš? Pa vidimo tko koga vrijeđa, Dali sam ja tebe možda nazvao glupim, primitivnim, neobrazovanim? Nikoga nikada nisam ovdje tako oslovio, niti sam ikada o nekome tako i pomislio. Zašto i bih. Zbog filmova? Ma daj. Da ja nekoga zbog njegovog filmskog ukusa nazivam glupim. Očito da to kod tebe tako ide pa si onda uvjeren da i drugi tako misle.

  • #98
    0 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 0:22

    Ne bacaj svoje greške na mene i ne skrivaj se iza čopora!

    Argumentirano sam demantirao tvoje neistine: "U Ryanu nema ni riječi o antifašizmu, fašizmu, nacizmu, židovima, holokaustu itd." i potpuno ispravno te okvalificirao kroz izreku o neznalicama koju si bez imalo stida i srama usmjerio na mene.

    I još mi se nakon svega usuđuješ docirati!?!

  • #99
    2 2

    postova:28
    firestorm @ 25.3.2019. 0:25

    Jao dečki, pa vama zaista nije bilo jasno da pokušavate komunicirati sa intelektualno poDkapacitiranim, zdravorazumno insuficijentnim, naci majmunom aleksom :))), razočarali ste me sada, eto. 

  • #100
    1 1

    postova:392
    samuraj @ 25.3.2019. 0:31

    Pa ni nema riječi u smislu teme I poruke. Nije to bit filma. Ti si meni onda kao argument naveo da je u filmu neki židov koji se moli i što ja znam više što. Ja sam ti onda napisao da to što je neki lik u filmu židov ne znači ništa.

  • #101
    0 4

    postova:46
    hugs @ 25.3.2019. 0:33

    Jesam li ti ja kriv što nisi u stanju proniknuti suptilnu poruku na kojoj počiva film, a koja je za tebe nepostojeća sve dok ti je netko ne razvuče na bilboard i još ti za svaku sigurnost upre prstom u nju?

  • #102
    1 2

    postova:392
    samuraj @ 25.3.2019. 0:41

    Pa evo razvuci mi je ti pa da konačno završimo s ovim natezanjem.

  • #103
    2 1

    postova:28
    firestorm @ 25.3.2019. 0:42

    Jao jao, ko što reče Konfućije nekada:"Bolje šutjeti i biti relativno simpa redikul nego otvoriti njušku i otkloniti svaku sumLju da si imbecil. Lol ;)  jao, šta nam snađe aleksu... 

  • #104
    4 2

    postova:128
    mario1505 @ 25.3.2019. 11:48
    Ja uvijek kažem, ako si nacist ustaša fašist whatever, budi muško i reci da, ja sam nacist. A ne se skrivati iza teorija zavjere. Svakome normalnome tko je pročitao bar par stranica o drugom svjetskom ratu i tko je vidio video zapise iz Auschwitza i Dachau-a jasno je kakvo je to zlo bilo kakvo nikada prije u povijesti nije postojalo. Sve drugo je palamuđenje i izdrkavanje keyboard warriorsa
  • #105
    0 4

    postova:1473
    buffalobill @ 25.3.2019. 12:00

     ha ha "keyboard warriors" odlicno :)

1 2 ... 5 6 7 8 9
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala