Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čudovište

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 22:45
     Može netko nekaj reći o ovom filmu ?
  • #2
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.2.2009. 22:49

    .. nisam gledao ni ja ali naslov.. hmm tko zna?

    franz

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.2.2009. 22:53
    Nisam ni ja gledao, ne interesira me previše, ali čuo sam da je vrlo dobar. Mislim da je čak Charlize Oskara osvojila.
  • #4
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 22:55
     Može netko nekaj reći o ovom filmu ?
    Arnol


    Jako dobro je opisan na portalu, to je jedan od filmova za koji treba imati želudac. Charlize je uvijek imala dobre uloge ali uvijek uz nekog jačeg glumca od sebe same. Ovdje je ona glavna i moram priznati iznenadila me je glumom. mislio sam da nijev dorasla ulozi.

    SVAKAKO GLEDATI

  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 22:57

     Mene nekako odbija, pa vas zato pitam za mišljenje.

    Moguće da joj je to bila najbolja uloga, bar sam tako nešto pročitala.

    Tako da je lako moguće da je dobila zlatni kipić. 

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.2.2009. 23:03

     Mene nekako odbija, pa vas zato pitam za mišljenje.

    Moguće da joj je to bila najbolja uloga, bar sam tako nešto pročitala.

    Tako da je lako moguće da je dobila zlatni kipić. 


    Arnol


    Pa odgovorio sam ti.

    SVAKAKO GLEDATI - težak film ! ali dobar

  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.2.2009. 23:06


    Pa odgovorio sam ti.

    SVAKAKO GLEDATI - težak film ! ali dobar


    gorlock
    Da vidim hvala, nego ono neki osjećaj odbojnosti imam prema njemu. Hmm, dobar želudac, možda. 

  • #8
    1 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 10:42

    Vrhunska stvar! I nevjerojatna istinita priča, u kojoj ipak (koliko se sjećam) nisu prikazani elementi klasične namještaljke, koja je policija "odradila" na ubojici, već je akcent na samoj osobi i demonima koji je gone na ubojstva i prostituciju.

    Gledala sam dokumentarac u kojem je prava akterka(ne glumica) razgovarala s novinarkom i rekla da je policija od samog početka znala tko je ubojica, ali zbog nekih svojih razloga (mislim da su i policajci bili umiješani direktno u neka ubojstva) su je pustili da i dalje ubija, pa su joj poslije prišili sve i svašta. Policajci koji su "radili" na slučaju, dobili su premještaje u neka druga mjesta, a ona je su naravno pogubljena. Meni ta cijela priča zvuči logično, jer ne vjerujem da je ona tako dobro prikrivala tragove da je ne bi odmah pronašli.moram priznati da sam i zaboravila masu detalja, ali dokumantarac jebio izvrstan.

    Gluma izvrsna, tema intrigantna, ali bilo bi dobro kad se bude u prilici pogledati i njezinu stranu priče. Ja sam to gledala na nekom stranom programu, i voljela bih ponovo, jer je osim same priče zanimljiva i ona kao osoba i kao jedna od rijetkih (ako ne i jedina) žena - masovni ubojica!

  • #9
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 11:07

    ,, Schlange osim nje evo još par imena koje su bile to, tako da nije jedina, nažalost!

    .. Upozorenje !! ACHTUNG!! nije za svakog!! --- 18 only ----

    - Bathory Erszebet - okrutna Mađarska grofica - grpfica je za svoje mučenje koristila željezo vruče za žig, topljeni vosak i noževe, npr. sluškinji koja je pričala za vrijeme posla vlastoručno bi zašila usta!

    - Katherine Knight - Australka, zaklala supruga i njegovog psa! skinila mu kožu s tijela objesila u dnevnoj sobi skuhala meso i navečer poslužila za večeru!

    - Ilsche Koch - zapovjednica koncentracijskih logora!

    - Mary Ann Colton - Britanka, udavala se tri puta, "igrom slučaja" sva tri muža je ubila, majku, djecu svoju itd!

    - Bella Gunnes - jedna od najvećih serijskih uboica Amerike! između ostalog i svoje dvie kčeri.

    - Kraljica Mary prva - jedna od najokrutnijih kraljica po svojih ubojstvima i mučenjima!

    .. a postoji  još čitavi niz osoba, ženskog spola koji su bili masovne ubojice, kao i kod muškog što ima nažalost!

    .. znači samo replika na Schlange!

    franz

  • #10
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 15:18

    ,, Schlange osim nje evo još par imena koje su bile to, tako da nije jedina, nažalost!

    .. Upozorenje !! ACHTUNG!! nije za svakog!! --- 18 only ----

    - Bathory Erszebet - okrutna Mađarska grofica - grpfica je za svoje mučenje koristila željezo vruče za žig, topljeni vosak i noževe, npr. sluškinji koja je pričala za vrijeme posla vlastoručno bi zašila usta!

    - Katherine Knight - Australka, zaklala supruga i njegovog psa! skinila mu kožu s tijela objesila u dnevnoj sobi skuhala meso i navečer poslužila za večeru!

    - Ilsche Koch - zapovjednica koncentracijskih logora!

    - Mary Ann Colton - Britanka, udavala se tri puta, "igrom slučaja" sva tri muža je ubila, majku, djecu svoju itd!

    - Bella Gunnes - jedna od najvećih serijskih uboica Amerike! između ostalog i svoje dvie kčeri.

    - Kraljica Mary prva - jedna od najokrutnijih kraljica po svojih ubojstvima i mučenjima!

    .. a postoji  još čitavi niz osoba, ženskog spola koji su bili masovne ubojice, kao i kod muškog što ima nažalost!

    .. znači samo replika na Schlange!

    franz


    franz


    Frone drogi,

    uspoređivati brojnost muških i ženskih masovnih ubojica je smiješna. Vama pišo ne da mira i ima vas daleko daleko dalekooooooooo više!Innocent

    Aufwiedersiehen, Govn Franz!

  • #11
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 15:28

    sorry schlange ali pokazala si svoje neznanje!! poklopi se po ušima i neizlazi van iz špilje do ponedjeljka! mući malo mući

    von franz

  • #12
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 15:38

    sorry schlange ali pokazala si svoje neznanje!! poklopi se po ušima i neizlazi van iz špilje do ponedjeljka! mući malo mući

    von franz


    franz

    Zloćo mali! Kako to razgovaraš sa mnom, ha?
  • #13
    0 0

    postova:541
    franz @ 15.2.2009. 15:40

    Zloćo mali! Kako to razgovaraš sa mnom, ha?
    crna_guja



    ... jaaaooooo pa to boli!!

    zašto si tako agresivna prema meni! jesi se to zaljubila u mene kao i flash gordon!!

    von franz

  • #14
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 15:48



    ... jaaaooooo pa to boli!!

    zašto si tako agresivna prema meni! jesi se to zaljubila u mene kao i flash gordon!!

    von franz


    franz

    Tulipane, kažem ti! Za poludit mi je kad čitam tvoje postove.... tako blizu, a tako daleko....
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala