Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tko pjeva zlo ne misli

1 2 3 4
  • #1
    2 0

    postova:711
    gordan @ 20.1.2009. 22:14
    Definitivno najbolji hrvatski film ikad snimljen. Relja Bašić je maestralan, a ni ostali ne zaostaju puno.
  • #2
    2 0

    postova:580
    arnol @ 20.1.2009. 22:15
     Volim ovaj film.
  • #3
    1 0

    postova:13
    stormblast @ 27.7.2010. 8:50

    RIP Mia Oremović...ovaj film su stavili zbog nje... :((((

    Obožavam ovaj film... :/

  • #4
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 27.7.2010. 22:47
    klasikCool
  • #5
    0 2

    postova:2534
    bearfoot @ 7.3.2011. 11:50
    Daleko najbolji hr film u svakom pogledu, ukratko, jer nemam rijeci koje bi dovoljno dobro opisale sve, a da ne zakinem nekoga za doprinos ovom remek djelu
  • #6
    2 0

    postova:213
    zac @ 27.12.2011. 23:46
    Najači ikad domaći film. Ocjena 10.
  • #7
    2 0

    postova:29
    sonjazg @ 11.8.2012. 21:23

    Uvijek ga s nostalgijom pogledam,izvrstan u svakom pogledu....Majetić je legenda

  • #8
    3 0

    postova:1476
    buffalobill @ 11.10.2012. 11:46

    vjerovatno jedan od najboljih hrvatskih filmova svih vremena,tu(i ne samo ovdje) bi skrenuo pozornost na jednog čovjeka iz sjene koji je zaslužan za to,drago bahun,asistent režisera,izuzetan humorist,čovjek zbog kojeg se filmovi koje je asistirao gledaju s osmjehom na licu,ne samo zbog vanserijske duhovitost,već i životnosti, u kojoj se gledatelj prepoznaje..

  • #9
    3 0

    postova:4
    dejan358 @ 21.12.2014. 23:33

    Film koji se uvjek moze ponovo pogledat.

  • #10
    2 1

    postova:72
    kristijan sever @ 9.6.2015. 14:11

    Ovaj film je fenomenalan, jedini hrvatski film koji je postao prava komedija, a svi ovi ostali naši filmovi i serije su splačine. 10/10.

  • #11
    1 3

    postova:2534
    bearfoot @ 9.6.2015. 15:16

    dobro, kristinko, tvoje komentare o sapunicama koje gledaš nisam bio relevantan komentirati, ali ovo sad je lupetanje bez pameti...ne samo bez znanja već i bez pameti....

  • #12
    1 1

    postova:72
    kristijan sever @ 9.6.2015. 17:30

    bearfoot ovo nije lupetanje bez pameti jer sam film pogledao do kraja i procjenjujem da je odličan. A osim toga ja ne gledam sapunice jer me ne zanimaju.

  • #13
    3 3

    postova:2534
    bearfoot @ 10.6.2015. 9:01

    čuj micek, ne znam iz koje pripizdine si ti došao sa svojim "procjenjivanjem" kad ne znaš ni značenje te riječi pa je koristiš neprimjereno i u krivom kontekstu, džaba ti najmanje 12 godina hrvatskog jezika...a i krivo si "procijenio" moj post...ja mislim da si glup i neznalica jer pišeš pizdarije o hrvatskoj filmskoj i televizijskoj produkciji...hrvatska ima žanrovski jednu od najbogatijih europskih filmskih produkcija, od fantastike, horora, trilera, krimića, vrlo angažirane filmove socijalne tematike, vrlo uspjele igrane serijale, pa i s ruralnom tematikom koja je  praktično nepoznata u evropskoj tv produkciji, nešto malo njemačka i francuska produkcija ali novijeg datuma...da ne spominjem animirani dio igrane i tv produkcije, kao i međunarodno priznate dokumentarne uratke povijesne i socijalne tematike, putopisna produkcija je također zanimljiva na europskom nivou....ti uopće nemaš pojma o hrvatskoj i hrvatima i valjda misliš da hrvata i hrvatske nije bilo prije devedesete, a to što si pogledao cijeli film do kraja je stvarno hvale vrijedno...prestani komentirati sapunice i malo proguglaj povijest hrvatske općenito a svakako ponovi i hrvatski jezik...budući si i vidovit znaš već unaprijed da će to poboljšati tvoje duševno stanje i pomoći u socijalizaciji tvoje komunikacije....

  • #14
    1 0

    postova:72
    kristijan sever @ 10.6.2015. 11:43

    Ajde mi ti onda navedi neke najpoznatije i najpopularnije hrvatske filmove a da ti filmovi nadmaše Tko pjeva zlo ne misli. Takav film ne postoji jel je Tko pjeva zlo ne misli najbolja hrvatska komedija stara 45. godina, a ako znaš koju drugu hrvatsku komediju koja je na istoj razini kao Tko pjeva zlo ne misli onda mi se javi. Ja kažem taj film je naša hrvatska komedija na prvom mjestu.

  • #15
    1 3

    postova:2534
    bearfoot @ 10.6.2015. 12:34

    tebi je kao i nekim drugim revnim forumašima razumijevanje napisanog teksta veliki problem, neriješiv čak..zaključujem da moraš puno više čitati...knjige, a u tvom slučaju pomoći će i novine, pa i žuta štampa....to će pomoći ne samo u razumijevanju napisanog teksta već i u pisanju smislene i pravilne proste rečenice, ne treba biti proširena....a također ti je svojstveno daljnjom diskusijom dublje zakopavanje u glib vlastitog svemira u kojem živiš, onog, najvećeg....mislim da ću vrijeme bolje iskoristiti pecajući...

1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala