Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Smrtonosni hitac

1
  • #1
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 1.3.2017. 22:32
    Mickey Rourke genijalan u ovoj ulozi, nemam rijeci. Svakako gledati!
  • #2
    1 1

    postova:1091
    yuma @ 2.3.2017. 11:10

    Mickeya jedva gledam...boli me dok ga gledam... prizor njegovog slobodno mogu reći svjesno unakaženog lica mi odvlači pažnju s uloge. Evo, to je činjenica nažalost. Glumcima je lice osnovni alat, njegov alat je sjeban.

    Diane Lane..nju ne shvaćam ozbiljno jer mi je fakat prosječna da ne kažem loša glumica koja je karijeru izgradila na skidanju. Erotičnom, ali ipak skidanju.

    Ovaj tip što glumi njenog muža je zgodan, ali gluma mu je isto nižerazredna.

    Likovi su plitki, nerazrađeni i - dosadni. Ovaj je kao Indijanac, ne znam zakaj se na tome inzistira kad ta činjenica nije opravdana niti jednom kroz film, on uopće nema dodirnih točaka s Indijancima i ne znam zakaj bi to uopće bilo bitno. Htjeli su oplemeniti film s nečim egzotičnim, al su ispucali taj adut bezveze... Njegov pajdaš je možda najbolje odglumio, makar mi je i on iskarikiran malo... 

    Ma... Scenarij puca po šavovima kroz cijeli film, priča je prilično smiješna; nit bi se tako ponašali kriminalci, niti ugroženi ljudi. 

    E sad, jedino što ovaj film pruža je neka nada da bi mogao pogledati nešto dobro; radi poznatih imena i zanimljivog sinopsisa, a zapravo ništa od toga. Sviđa mi se detalj s bakom jedino :-D 

  • #3
    1 0

    postova:106
    zanoktica @ 2.3.2017. 20:35
    Jadni ti glumci kojima je lice jedini ili osnovni alat. Slazem se da mu je lice unakazeno i sigurno da je ruzno gledat tragove plasticnih operacija. Al kad njegov duh izadje na povrsinu, ostavi me bez daha. To je, u biti, prekrasan covjek i odlican glumac. Mislim da nije Indijanac samo radi egzotike, nego zato sto onda ta surovost i brutalnost, suzdrzanost i smirenost, dobiva neku novu tezinu. Da se osvrnem na radnju. Zasto mislis da se par u slicnoj situaciji ne bi mogao ponasati bas tako? Po meni, nema nekih prevelikih nelogicnosti. Nema pretjerivanja. Nema superjunaka nerealnih koji potuce desetoricu malim prstom. Ne zelim traziti dlaku u jajetu jer je stvarno dobar film u pitanju.
  • #4
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 3.3.2017. 16:30

    Čuj... SPOILER ZA ONE KOJI NISU GLEDALI

    Što se tiče Mikija, upravo o tome se i radi; meni on nije zračio ničim, njega kamera lovi suzdržanog, on je taj koji ne ubija aktivno nego pasivno (dozvoljava da oko njega ljudi stradavaju, čak i oni do kojih mu je stalo - ona djevojka - ali ne poduzima ništa) i upravo ti momenti su meni prazni. Njegova šutnja, mirno sjedenje, stoičko podnošenje meni su prazni, ja ga vidim u kadru i nisam uzbuđena pri pogledu na njega...Nije mi karizmatičan.

    Što se tiče ovog para; također mi fali nešto; u tom filmu nit se razrađuje glavni lik (Miki), nit se razrađuju žrtve, niti njihov komplicirani odnos, niti Mikijev partner; niti sama radnja; ništa se nije razradilo... kako bi bilo moguće da ti krimosi žive za osvetu, a u više navrata propuštaju sjajne prilike (npr. kad je ona ostala sama u kući s puškom on je odustao, kao da je problem napasti ženu na osami, imao je čitavu noć da je dokrajči kad mu je to najbitnije trenutno), zatim kad ju je mogao koknuti na izlaznim vratima, prije nego je otišao po muža van kod kamioneta. Nije li logično; napokon su oboje skupa, sad prvo kokne nju koja stoji kraj njega, pa se ode van obračunavati s tipom..? Ne, on nju ostavlja unutra i odlazi krknut frajera... WTF, mogao ju je riješit za 1,5 sekundu... a ona je imala priliku za spas kad se išla presvući pa se spuštala s puškom... Mogla ga je čekati gore na katu s puškom, ne bi joj mogao ništa,a ona se spušta dolje i traži ga u prostoriji u kojoj je bio... pa naravno da nije glup i da ne drijema na kauču, nego je oprezno čeka da se spusti s kata... Zatim taj FBI, isto, sve neuvjerljivo... 

  • #5
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 3.3.2017. 19:52
    ovak cure,film nije zasluzio toliko paznje i rijeci,bogte pa ja sam ga zaboravio a ti yuma pamtis svaki detalj,nju nije ubio jer je prekrsio svoja pravila placenog ubojice,gotovo namjerno jer mu je pun kufer svega,a sto se tice mikija mora biti jasno da kao glumac ima svoje limite,zato je najbolji u hrvacu gdje na neki nacin glumi samog sebe,posrnulog i sjebanog freaka ps zanoktica jesi ti musko ili zensko?
  • #6
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 3.3.2017. 21:06
    Buffalo, nemoj tako, svi mi imamo svoje limite, al i dalje stojim iza toga da je Rourke dobar glumac, sto mi je potvrdio ovom ulogom. Yuma, nije nista isprazno, malo pozornije prati izraz njegovog bica, manje ruznu facu, kad se moram tako izraziti. Bio je izrazito uznemiren kad je onaj konj izasao iz auta dokrajciti Donnu. Bio je tolerantan i suosjecajan kad je kreten partner maltretirao zensku (zrtvu, zaboravila sam kak se zvala, Kate?). Ovaj film se ne bavi puno likovima i ne razradjuje pricu jer to nije potrebno, samo prati glavnog lika, njegov povratak kuci i komplikacije u kojima se nadje takav jedan tip. A zrtve su obican par pred rastavom sa svojim problemima, nebitno previse za pricu jedino sto nisu zivjeli zajedno vise, a to Mickey nije mogao znati...
  • #7
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 3.3.2017. 21:48

    normalno da imamo,ne pada mi na pamet da ga omalovazavam kao covjeka,samo kazem da ga malo precjenjujes kao glumca

  • #8
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 3.3.2017. 22:13
    Moze bit, Buffalo. Al nemam puno vremena za filmove, pa onda i tih nekolicinu kad pogledam budem extra razocarana, ako je los, ili pak budem extra odusevljena, ako je dobar. Ali moram jos jedan argumen za Mickya nadodati :) Zamisli da je Segal odigrao tu ulogu, u sta bi se pretvorio film...
  • #9
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 3.3.2017. 22:14
    Moze bit, Buffalo. Al nemam puno vremena za filmove, pa onda i tih nekolicinu kad pogledam budem extra razocarana, ako je los, ili pak budem extra odusevljena, ako je dobar. Ali moram jos jedan argumen za Mickya nadodati :) Zamisli da je Segal odigrao tu ulogu, u sta bi se pretvorio film...
  • #10
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 4.3.2017. 5:25

    Buff... pišem ovo odmah nakon gledanja pa mi sve friško. Za nekoliko dana neću se sjećati ni ko je glumio koliko mi je film prosječan...

  • #11
    0 1

    postova:1474
    buffalobill @ 4.3.2017. 8:24
    a ista stvar je samnom,podsjetio sam se citajuci vase komentare,ne znam da li je zanoktica uopce gledala hrvaca gdje je m rourke dobar,mislim da su i kriticari tu njegovu ulogu ocjenili najboljom u karijeri
  • #12
    1 0

    postova:106
    zanoktica @ 4.3.2017. 20:30
    Nazalost nisam! Imala sam veceras u planu i sigurna sam da negdje imam taj film, al ga sad eto nema! Nisam ga prije gledala jer nisam fan sportskih drama, nisam bila ni Mikijev fan, evo do sad! :)
  • #13
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 5.3.2017. 10:44

    pogledaj si to,sport je tu u drugom planu,i daj molim te promjeni u profilu spol,samo zbunjujes posten narod
    a sto se tice samog sporta ,to ti je wrestlling,kombinacija sporta i zabavnog showa za djecu,dobro je zaviriti i u pozadinu te price

  • #14
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 5.3.2017. 12:18
    :) Hocu, hocu!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala