Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Cloverfield

1
  • #1
    0 0

    postova:33
    bayawiki @ 24.4.2011. 15:45
    "...kamera iz ruke koje će neke gledatelje i dobrano iznervirati." Srećom samo neke, jer je baš odlično napravljeno upravo to. Iako spada u produkciju novih SF filmova (u posljednjih 20 godina se ništa posebno nije dogodilo u tom žanru, jer dovoljno se osvrnuti oko sebe i vidjeti da živimo SF), izdvaja se po sjajnim efektima, klaustofobinom i mučnom pričom, beznadežne panike i straha od nepoznatog. Ovaj puta stavljen u termin koji odgovara ovakvoj priči. Iako ga ja mogu pogledati i prije i poslije ručka.
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 24.4.2011. 21:28
    Moram priznati da mi je lakše reći da je film bio dobar ako mi nitko prije toga ne kaže da je. Ima nešto u tome da onda čovjek očekuje puno, previše. To vrijedi i za ovaj film. U ruke sam ga dobila od prijatelja koji ga je prije toga nahvalio, da sam pomislila evo novog remek-djela. Naravno da  film nije ispunio moja očekivanja. Zbog neobičnog načina snimanja (kamera u ruci) imala sam osjećaj da je netko uskrsnuo klinca iz Projekt: vještica iz Blaira i poslao ga da snima u Armageddonu ili Danu neovisnosti.
  • #3
    0 0

    postova:1
    bertoja @ 24.4.2011. 22:27
    vrhunski film,jedan od najdrazih filmova moga brata...mozda donekle iritira rucna kamera,ali daje i poseban gust gledanju,sve u svemu palac gore
  • #4
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 24.4.2011. 23:53
  • #5
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 25.4.2011. 0:00

    pa i ne izgleda tako strašno...

  • #6
    0 1

    postova:513
    bozoli @ 25.4.2011. 10:22
    Peso!! Muci, muci! LaughingLaughingLaughing
  • #7
    0 0

    postova:112
    entina @ 25.4.2011. 11:06

    Muci, muci....cutie! :D I tako ja sinoć pogledala ovaj film i nije me nešto pretjerano oduševio. Kamera malo iritira ispočetka, al brzo se navikneš (i malo mi je neuvjerljivo da tip snima cijelo vrijeme, jer ko bi se time bavio u borbi za vlastiti život) al dobro, to je film.

    Previše me podsjeća na neke druge filmove i nema ništa posebno po čemu bi ga pamtila, a imam osjećaj da mu je tako malo falilo da se pretvori u nešto drugačije....neobičnije...6!

  • #8
    1 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 22.11.2016. 19:25

    Film je vrlo dobar, završni kadar na snimci izleta u luna parku otkriva pad objekta XY u more ,cool.

  • #9
    2 1

    postova:371
    cala @ 12.2.2018. 21:21

    dobar film,ni ovaj novi paradox mi nije loš,efekti stvarno odlični,kamera je ok,film ni kratak ni predug,likovi tako tako,osjećaj klaustrofobije u dobrom dijelu filma,sve u svemu meni skoro pa odličan

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala