Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Da Vincijev kod

1 2
  • #1
    1 4

    postova:2527
    bearfoot @ 9.3.2011. 0:16

    Prije romana Da Vincijev kod, pročitao sam "Sveta krv i Sveti Gral", (preporučam svima, vjernici ili ne),koja je znanstveno dokumentaristička knjiga, zbog čega su i izgubili sud s Brownom, koji je obranu temeljio na svom romanu kao fikciji.

    Nakon te dvije knjige, svake posebne na svoj način, nisam ni očekivao puno od filma znajući da se ta priča ne može ekranizirati na zadovoljavajući način, kao ni većina drugih.

    Loša gluma, zbrkano i nepovezano s puno rupa...

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 9.3.2011. 9:50
    neznam kaj bi rekel o ovom filmu meni je oke vise manje  ali ga nebi mogel pogledati dva puta ..ovo mi je film pogledas i gotovo vise nikad!!
  • #3
    0 2

    postova:211
    bumerang @ 9.3.2011. 17:21
    procitao sam obadvije knjige i super su,mada se meni i film svidja ali nikako se nemoze mjerit sa knjigom,niti jedan film
  • #4
    0 0

    postova:41
    incognito @ 9.3.2011. 19:21
    Film tako-tako, ali zato Silas... Laughing
  • #5
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 13.3.2011. 11:49

    Knjigu nisam čitao, i dobro je da nisam, prije samog gledanja filma štošta sam o njemu pročitao, mnogo kontroverznih stvari.

    Budući je to bilo tako, film me je držao prikovanog za ekran, Tom Hanks (meni osobno) na trenutke dosadan, ali radnja u kojem se film odvija je vrlo zanimljiva, teorija o Isusu kao suprugu i ocu, te mogućnost postojanja njegove loze, dovoljan je razlog da vas privuče za ekran. 

     

  • #6
    0 1

    postova:61
    black79 @ 13.3.2011. 12:50
    film koji je uspio podignut sve ustanove na noge ispunio je svoju svrhu..crkva se bunila,vlade su ga htjele zabranit..tak da po meni je film ok..naravno da se ne može uspoređivat knjiga i film..
  • #7
    0 1

    postova:22
    cobbler @ 13.3.2011. 19:23
    Meni nije baš a knjigu nisam čito.
  • #8
    1 2

    postova:1962
    aya @ 13.3.2011. 20:18
    Meni nije baš a knjigu nisam čito.
    cobbler

    Čiji li si ti klon?

    Niti po stilu, niti po sadržaju nije tako teško za dokučiti Innocent!

  • #9
    2 0

    postova:94
    frxi @ 14.3.2011. 16:16
    film je bas za jedno gledanje i vise ne.kolko su ga najavljivali ko saam tom henks dolazi usraše više Innocent
  • #10
    1 0

    postova:513
    bozoli @ 14.3.2011. 20:41
    Pokušala sam čitati knjigu nakon što sam odgledala film (jer mi je film bio jako dobar - klasični bombastični rasplet na samom kraju), ali to što sam čitala nije bila knjiga, to su bile scene i didaskalije iz filma. Možda sam trebala nastaviti dalje od tih dvadesetak stranica, ali čini mi se da je dobro ili pročitati knjigu ili pogledati film, nikako obadvoje.
  • #11
    2 2

    postova:71
    g_6 @ 2.7.2011. 1:33
    film sam slučajno počeo gledati, oko 25 minuta nakon početka, i u 10 sekundi me osvojio, obožavam filmove koji imaju jedinstven zaplet :) a ne da bude ispucan na 10 drugih filmova. Inače sam ateist, ali ovaj film preporučam svima, bili vjernici, ili ne
  • #12
    0 0

    postova:4
    who_i_am @ 17.3.2012. 14:45
    svakako preporucujem da se pogleda ovaj film
  • #13
    0 2

    postova:2
    alen munitić @ 11.1.2013. 20:02

    preporučujem knjigu!

  • #14
    1 0

    postova:4
    ante krnić @ 19.1.2013. 18:08

    osobno mi se film nije svidio tema je dobra, tu nisu mogli falit, radnja mi je često prespora, smetaju me čudesna spasenja u zadnji čas, općenito je priča dosta nelogična. Glumci me nisu uvjerili u svoje uloge, niti je itko okarakteriziran dovoljno dobro da razvijem sliku o njima.Tema i atmosfera jedino dobre.Film je imao potencijala koji nije nikako iskorišten tako da preporučam film onima koji vole bezrazložnu jurnjavu.

  • #15
    1 0

    postova:601
    robertini @ 19.1.2013. 20:10

    Meni je puno bolja knjiga bila - Anđeli i demoni!

    Najbolji dio ovog filma je kad McKellen ruši katoličke dogme kroz one kratke flashbackove (koliko su love uložili samo u te povijesne rekonstrukcije?), mlada glumica je TOTAL PROMAŠENA za tu ulogu (pa zar bi ih ubilo da je imala i nešto seksipila??), Hanks kao da je tek izašao iz puberteta, a facijalna gluma mu je na razini kroničnog zatvora koji nikako da prođe...

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala