Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Mr. Nobody (2009)

1
  • #1
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 21.2.2011. 23:31

    još jedan genijalan film koji nisam našao u bazi filmova.definitivno film koji vrijedi pogledati jer nudi nešto novo i originalno...

    preporuka!

    Mr. Nobody je priča koja govori o izboru. Nemo je devetogodišnji dječak koji je součen s "nemogućom odlukom" - nakon rastave njegovih roditelja mora birati hoće li poći s majkom ili ocem. Sve ovo se događa u trenucima jer se majka upravo ukrcala na vlak dok otac stoji s njim na peronu. Mašta dječaka u ovom trenutku odlazi u dva smjera - u život koji će živiti ukrca li se u vlak, odnosno - u život koji će imati ostane li s ocem. Oko cijele ove misli vrti se i glavna misao s kojom se poigrava film: "Ne znam budućnost pa ne mogu donijeti odluku. Ali sada, kada znam budućnost - i dalje ju ne mogu donijeti." Pravi izbor ne postoji jer su svi izbori pravi. Svaka od odluka stvara drugi život - svoj zasebni svemir. Film je odlično uklopio moderne teorije o prirodi vremena, teoriji kaosa, teoriji struna i tzv. "butterfly effect" (leptirov efekt) i kroz ovu fantaziju postavio, ali ne i odgovorio, na mnoga pitanja koja će vas zasigurno zaokupiti nakon gledanja ovog filma.
  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 22.2.2011. 11:23

    hu, zanimljiv opis filma...

    sine!!!!skidaj!!!!

  • #3
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 22.2.2011. 14:41

    hu, zanimljiv opis filma...

    sine!!!!skidaj!!!!


    bearfoot
     

    evo i trailerWink


  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 22.2.2011. 19:40
    Uh, mrzim ga. Baš sam se osjećala isprazno nakon gledanja. Cry
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala