Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Novogodišnje smeće

1 2
  • #16
    0 0

    postova:541
    franz @ 2.1.2011. 18:29

    skidam filmove vec godinama i imam tere i tere filmova i serija koje sam skinul za svoj gušt isto tak skidam i igre za komp  i mjuzu takoder za sebe neprodajem niti mi nije sila za sada........i skidat cu tak dugo dok ima neta, struje i dok sam ziv......i zaboli me....onaj ko oce imati doma original cd ili dvd i ako ima love bude si kupil ja koji nemam love cu skidati do besvjesti!!!!


    doom


    ... Wink

  • #17
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 2.1.2011. 19:11
    Bog poživi torrent i stream :D
  • #18
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 2.1.2011. 22:41

    mislim da se ovdje neki ljudi gadno varaju kada misle da su ljudi koji skidaju sve zivo, odnosno "pirati" krivi za sve te silne izgubljene milijune velikih i malih mediskih industirja...

    pa ajde da vam onda predstvavim jednu zanimljivu frazu: uzrocno-posljedicna veza!

    naime silne milijune sto te industrije gube mogu ponajvise zahvalit same sebi i svojoj bahatosti...

    filmovi na dvd-ima, igirce, glazba na cd-ovima, sve je to toliko skupo, cijena toliko napirena, nebi li ti vodeci ljudi sto vise novaca stavili u svoj dzep...e pa eto im ga sad...

    ljudima je dojadilo za neku igricu placat 500kn ili neki cd s 20pjesama 80kn itd itd...da je cijena odpocetka bila pristupacnija, ljudi bi vise kupovali originale a velikani bi i dalje imali finog profita...

    sad se ljepo desio onaj efekt lavine...od neke male jeke ili grumena snjega dobili smo nezaustavljivu silu u pokretu...sad im je kasno kajanje...

    nisam zasljepljen, znam da bi i dalje bilo piratstva, al bi ga bilo puno puno manje...nekom Peri se nebi vise toliko isplatilo prodavat piratski cd za 20kn ako bi original u trgovini bio 30kn...zar ne?!

    et recimo koja zemlja danas prednjaci u broju hakera? pa kina...i to ne samo zbog broja ljudi vec vladinoj jakoj cenzuri...tamo nemoz ni opru gledat ak nisi haker...a to ce se sve kini odbit oglavu...

    uzrocno-posljedicna veza...stvarno je kurva :D

  • #19
    0 0

    postova:114
    skype @ 3.1.2011. 16:14

    10. Salt / 700.000
    9. The hurt Locker 7 6.850.000
    8. Sherlock Holmes / 7.160.000
    7. Green Zone / 7.730.000
    6. Clash of the Titans / 8.040.000
    5. Iron Man 2 / 8.810.000
    4. Shutter Island / 9.490.000
    3. Inception / 9.720.000
    2. Kick-Ass / 11.400.000 
    1. Avatar / 16.580.000
    Lista top 10 filmova prema broju downloada koju je napravio TorrentFreak izgleda ovako:

    Film The Hurt Locker, jedan od “miljenika” Akademije završio je na devetom mjestu, a skinut je gotovo sedam miliona puta. No, producenti filma podignuli su tužbe protiv nekoliko hiljada “pirata” koji su film razmjenjivali na nezakonit način.

    Film Warnera Brosa “Inception” s 9.720.000 download-a se nalazi na trećem mjestu.

    Drugo mjesto pripada filmu “Kick-Ass” koji je zabilježio 11.400.000 downloada, iako je pomalo razočaravajuća njegova zarada u domovini Americi od “samo” 48 miliona dolara.

    Superultramega popularan blockbuster "Avatar", koji je svoju premijeru doživio krajem prošle godine, u 2010. godini je postigao apsolutnu prevlast u svijetu filma. Osim što je dobitnik tri Oskara, Avatar je proglašen i filmom koji je ostvario najveću zaradu na kino blagajnama, a s 16.580.000 downloada s torrent web stranica postao je i nosilac epiteta “piratskog filma 2010. godine”. Prošlogodišnjeg pobjednika “Star Trek”, naučno-fantastična epska filmska priča “prešišala” je za čak 33 odsto.

    **********************

    Od 2011. godine nastavlja se slanje upozorenja i to korisnicima koji su zanemarili prethodna, a onima koji se ne odazovu pozivu biće trajno ukinut pristup Internetu.

    "Istina je da sam snimio epizodu serije koju ste naveli. Jednostavno nisam imao izbora, zato što sam pratio čitavu sezonu. Obećavam Vam da to više neću raditi, ali Vas molim da mi dozvolite da snimim samo još poslednju epizodu."

     Neki od odgovora na ova upozorenja, objavio je i francuski "Le Figaro":

    Kako su naveli državni zvaničnici, ovim činom žele smanjiti stopu piraterije u toj zemlji.

    Oko 100 000 Internet korisnika u Francuskoj, koji snimaju sadržaje kršeći prava autora, primilo je e-mail i/ili pismenu opomenu da prestanu sa navedenim radnjama. Ukoliko se ogluše o ovaj poziv, država će im ukinuti pristup Internetu.

    Francuska je upozorila oko 100 000 Internet korisnika da prestanu sa skidanjem nelegalnih sadržaja.

  • #20
    0 0

    postova:114
    skype @ 3.1.2011. 16:50

    Dok nisam nabavio DM i zakupio C$haring liniju, često sam skidao filmove sa torenta, i ja sam legalista po prirodi i zato me stalno grize savjest što sam zakoračio u te polu-legalne vode. I sad, dok pratim preko 100 HD -kanala uz nekih "petstotinjak"  u SD,  iz paketa koji bi me legalno koštali preko 2000 € godišnje, osjećam veliku nelagodu Embarassed. Toliku da ponekad poželim da sve to pogasim i uključim STB kako bih ponovo pogledao film koji sam gledao prije 5 godina, ali ovaj put u 4:3 formatu i  kojeg će mi prekinuti sa 8 bloka reklama od po pola ure. U max-videoteci također nema filma koji valja a da ga nisam odavno pogledao, a i da nisam, plaćam flat pa ne znam zašto bih platio nešto što bih mogao da skinem za toliko vremena koliko mi treba da skočim do video kluba, gdje će mi utrapiti opet piratsku kopiju istog filma, jer se navodni original sa navodno otkupljenim pravima čuva od oštećenja !!! 

    Ajde da se ne zamajavamo, kradeno voće je najslađe voće Wink i ako ga možete pojesti a da ne snosite posljedice zbog toga, pojest ćete ga . Buzdo nema pojma što su torrenti i kako se skidaju, kako se kače titlovi i gdje se skidaju, kad nauči, (ako nauči Tongue out) brzo će promijeniti stav prema pirateriji Laughing.

     

  • #21
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 3.1.2011. 19:24

    "Ajde da se ne zamajavamo, kradeno voće je najslađe voće Wink i ako ga možete pojesti a da ne snosite posljedice zbog toga, pojest ćete ga . Buzdo nema pojma što su torrenti i kako se skidaju, kako se kače titlovi i gdje se skidaju, kad nauči, (ako nauči Tongue out) brzo će promijeniti stav prema pirateriji Laughing."

    Je, priznajem sve navedeno! Nemam pojma kako skidati torrente i kako kačiti titlove, al' zato znam cjepati drva i prstima jedne ruke čupati dlačice iz nosa! 

    Laughing

    Jebat ga, ja sam udaren u glavu od kad znam za sebe i jednostavno ne mogu protiv toga. Iako znam spržiti CD i skinuti glazbu ja još uvijek kupujem originale.

    Siguran sam da bi i da naučim spomenute radnje i dalje kupovao originalne DVD-e ili išao u kino.

    A što se tiče MaxTV-a, potpuno se slažem. Videoteka im je jebeno smeće! Loš izbor starih filmova po previsokim cijenama! Takva sramotna ponuda uz prateće cijene doslovno me tjera na razmišljanje o piratstvu i ilegalnim načinima nabave filmova. Da ne spominjem njihovu nakaradnu ponudu serija i ostalih sadržaja u već spomenutoj kvazi videoteci...

  • #22
    0 0

    postova:114
    skype @ 3.1.2011. 20:49

    "Ajde da se ne zamajavamo, kradeno voće je najslađe voće Wink i ako ga možete pojesti a da ne snosite posljedice zbog toga, pojest ćete ga . Buzdo nema pojma što su torrenti i kako se skidaju, kako se kače titlovi i gdje se skidaju, kad nauči, (ako nauči Tongue out) brzo će promijeniti stav prema pirateriji Laughing."

    Je, priznajem sve navedeno! Nemam pojma kako skidati torrente i kako kačiti titlove, al' zato znam cjepati drva i prstima jedne ruke čupati dlačice iz nosa! 

    Laughing

    Jebat ga, ja sam udaren u glavu od kad znam za sebe i jednostavno ne mogu protiv toga. Iako znam spržiti CD i skinuti glazbu ja još uvijek kupujem originale.

    Siguran sam da bi i da naučim spomenute radnje i dalje kupovao originalne DVD-e ili išao u kino.

    A što se tiče MaxTV-a, potpuno se slažem. Videoteka im je jebeno smeće! Loš izbor starih filmova po previsokim cijenama! Takva sramotna ponuda uz prateće cijene doslovno me tjera na razmišljanje o piratstvu i ilegalnim načinima nabave filmova. Da ne spominjem njihovu nakaradnu ponudu serija i ostalih sadržaja u već spomenutoj kvazi videoteci...


    buzdovan

    Kupujem i ja originale ali samo zato što bolje zvuče od zgnječenog  mp3-a. DvD-e više ne kupujem jer ono što se nudi za 2,99 € je obično smeće žnj-produkcijskih kuća koji štancaju na žnj-medijima sa žnj tehnologijom. Još kad vidim naljepljeni žuti subtitl ... od Dolbyja ni D, zapitam se je li to uopće legalno pušteno u promet ili se radi o sofisticiranom kriminalu.

    U mom selu kino odavno nije u funkciji pa si više ne mogu priuštiti taj  užitak.Cry  

     

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala