Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Horror filmovi

1 2
  • #16
    0 0

    postova:5
    zokislav @ 2.1.2009. 19:23

    "it" stephena kinga je jedan od rijetkih filmova koji su mi bolji od knjige...

    po meni su kvalitetni horrorci doista rijetki, jer se danas kvaliteta filma mjeri u litrima prolivene krvi...

    vise volim price u kojma  prevladava mistika, a ne samo puko klanje, jer npr. svi "vriskovi", pa "znam sto si radila proslog ljeta" i ostatak tih mesarskih filmica su jako slicni i predvidivi...ako se ne varam prvi film takvog tipa je bio "petak 13."

    kao legendarne i superkvalitetne horrore bih jos naveo "psycho" od hitchcocka(mozda ce biti diskusija oko zanra) te "rosemaryno dijete"... 

  • #17
    0 0

    postova:112
    entina @ 11.11.2010. 23:58

    evo sam se baš sjetila jednog filma koji je bio na hrt-u u nekom nepopularnom terminu. film je švedski, na tragu je projekta vještica iz blaira, al je meni nekako bolji. nije tipičan horor, nema tu puno krvi ni bu-hu bića, više je psihološki. jako je atmosferičan. davno sam ga gledala, al je baš ostavio dobar dojam na mene. no, evo link da ne drobim više :)

     https://film.krstarica.com/l/filmovi/nepoznato/

  • #18
    0 0

    postova:1962
    aya @ 12.11.2010. 1:10

    Sjećam se tog filma, bio je prije par godina zbilja u nekom bijesnom sitnonoćnom/ranojutarnjem terminu.....znam da je bilo krvi do koljena.

    Jedino, da me ubiješ, nemrem se sjetit kako završava (valjda sam ipak zaspala....) 

  • #19
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.11.2010. 19:45

     top horori....moji;)

    brda imaju oci                                                        1408                                         teksaski masakr prvi i drugi

    vrazji otpadnici                                                       brod duhova                               jason

    pogresno skretanje                                                 groblje kucnih ljubimaca            podrhtavanje       

    The Wicker man                                                      stvar                                      hostel

    gospodari pakla prva tri djela                                  intervju sa vampirem                 slagalica strave

    strah u ulici brijestova prva tri dijela                        na rubu horinzonta                    psiho                

    krug                                                                      13 duhova                             isijavanje

    exzorcist prvi i drugi                                           rozmarina beba                         koca od voska

    carry                                                                     petak 13

        resident evil                                                             ono                                         zrcala

    e to je ukratko jer mi je top 50.......ima sad jos i old school horori ali to cu drugi put pisat ;))

  • #20
    0 0

    postova:1130
    mario @ 23.11.2010. 0:49
    Ih, Podrhtavanje, kult film. :) Baš sam nedavno opet pogledao prva dva dijela. Ako ti se to svidjelo, pogledaj Critters, na istu je šemu, čudovišta, malo komedije i puno krvi.
  • #21
    0 0

    postova:666
    doom @ 23.11.2010. 6:40
    hehe gledal sam sve djelove to su oni mali cupavci ...znam zakon film hehe
  • #22
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 24.11.2010. 17:58

    obožavam horrore.svakako pogledajte martyrs,eden lake,dead end,haute tension,the descent,the thing,cabin fever,rec,Dead Man's Shoes,El rey de la montaña,À l'intérieur,wolf creek,the ruins,vacancy,drag me to hell.

     


  • #23
    0 0

    postova:1130
    mario @ 24.11.2010. 22:56

    Kakav je taj El rey de la montaña? Nikad čuo..

    E i za ljubitelje slasher đira, preporučujem Hatchet, jedan od najzabavniji slashera što sam ikad pogledao, uskoro bi trebao i nastavak izaći.
  • #24
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 25.11.2010. 13:54

    Kakav je taj El rey de la montaña? Nikad čuo..

    E i za ljubitelje slasher đira, preporučujem Hatchet, jedan od najzabavniji slashera što sam ikad pogledao, uskoro bi trebao i nastavak izaći.
    mario

    pa to ti je španjolski triler/horor,jako sličan eden lake-u.manijakalna djeca sa snajperom vs. neki lik i likuša,a radnja se odvija u nekoj šumi.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala