Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Midsommar

1 2 3
  • #31
    3 7

    postova:126
    fdrdf9 @ 3.6.2020. 12:20
    Od ovog tvojeg amaterskog stihoklepstva punog lazi nikad nista gluplje, malicioznije i odvratnije u zivotu nisam procitao. Propao ti Tito, propala ti Juga, siroce ostao si bez vodje, partije, nacije, domovine, a na kraju i pameti jer nema vise nikog da misli za tebe pa utjehu nalazis vrijedjajuci one koji svjedoce tebi tako omrazenu istinu.
  • #32
    6 3

    postova:28
    firestorm @ 3.6.2020. 12:30

    Gosn "prosvetitelu" zašto ste tako maliciozni,kakav je to rječnik?!

    Shvatam da imate fiksaciju falusom,time vas šamaraju cijeloga života ali ipak iskontrolišite svoje homoerotične nagone i skonosti i budite pristojni.

    Kao zastupnik "pravih" vrijednosti i "istina" širite pozitivnu energiju a ne toksičnost i mržnju.

    ;)

    PS bitno je da si pročitao ;) :D

  • #33
    1 8

    postova:126
    fdrdf9 @ 3.6.2020. 12:35
    Procitao sam i zgrozio se nad golemom kolicinom najgnusnijih lazi i jos vecom kolicinom zlobe koju moze izreci samo onaj tko nema ni stida ni srama i jos gore ni straha od Boga. Sasvim je razvidno da patoloskih uzivas u vrijedjanju, laganju i klevetanju.
  • #34
    7 3

    postova:28
    firestorm @ 3.6.2020. 12:43

    Pogodio sam nerv jel' da ;) hihihi.

    Samo polako,gosn' prosvetitel,dišite duboko i pokušajte se smiriti,neće vas nitko dirati,ovo je sigurno okruženje.

    Jasno je da su vam konstantno pred očima partija,crvena boja,zvijezda itd,rezultat je to dugogodišnje frustracije vašim fizičkim nedostacima a i određenim povjesnim dešavanjima ;) ali sve će biti dobro,tu smo da pomognemo hihi

  • #35
    1 7

    postova:126
    fdrdf9 @ 3.6.2020. 12:47
    Neizivljeni polutalentirani stihoklepac pun zlobe i jala koji opravdano, nikad nije dobio priliku da se realizira kao umjetnik jer nista umjetnicko ne nosi u sebi pa se ovdje istrpava svojim malicioznim umotvorine bolesnoga mozga od kojih se normalnom covjeku gadi zivot. Sta si ti pogodio, stihoklepstvo ti je na moralnom dnu, puno lazi, pa ti ne bi s plaze ocean pogodio.
  • #36
    6 3

    postova:28
    firestorm @ 3.6.2020. 12:49

    Run aleksa run...

    Run poput...'ajde reći ćemo vjetra ;) :d (nećemo biti maliciozni) hihihi

    Edit: OKP poremećaj kod našeg prosvetitela,ponovno,dolazi do izražaja,svega 5-6x je ,do sada (nakon inicijalnog napada bjesnila hihihi) ,ispravio,popravio,dopunio,editirao itd.ove nebuloze koje naziva komentarima.

    Ah,šta radi ta partija i Soroš ...hihihi 

  • #37
    3 2

    postova:27
    pasanac @ 17.6.2020. 12:13

    Kamo ovaj svijet ide.

    Da je netko prije 30 god. rekao za ovakav film da mu je dobar strpali bi ga na psihijatriju.

    Još jedna zanimljiva stvar. Režiser je okrenuo kameru naopako tijekom nekakve vožnje u autu i.....VAU, dio publike je u transu od oduševljenja, što zapravo govori koliko je filmska industrija potrošena i koliko je poblika željna nečeg novog. Dovoljno je napraviti nešto drugačije pa makar bilo skroz bezveze i dio publike će u tome vidjeti remek djelo.

  • #38
    5 0

    postova:348
    masina @ 24.1.2021. 22:04
    Šta korona uradi od ljudi sunce ti... I da (edit), vi svi, zajedno, morate nešt jebat, i to pod hitno..
  • #39
    1 3

    postova:1
    vega23 @ 13.5.2022. 13:13
    Kad gledate neki film koji nakon gledanja ne možete izbaciti iz glave onda znate da ste pogledali odličan film. Meni se ovaj film na prvo gledanje nije svidio, ali Ari Aster je čudo. Genijalac režije, bar što se tiče modernog horor filma. Bobby Krlic je napravio odličnu glazbu za film koja baš prati atmosferu filma i uvlači se pod kožu. Pawel Pogorzelski ima predivnu kameru tj film je vrhunski snimljen. Ima odličnu glumu koja je strahovito uvjerljiva.
  • #40
    0 0

    postova:1
    darkman051 @ 18.3.2023. 22:30

    Prosječna ocjena 5 a nitko još nije dao peticu. E, pa evo mu je!

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala