Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Midsommar

1
    0 1

svrljozvrljo @ 21.7.2019. 12:53

Auuuu....je*em ti....luda kuča....što dalje to luđe...

1 0

samuraj @ 12.10.2019. 15:38

Ok, priznajem nisam razumio film, onaj koji je svaka mu čast, no bez obzira na možebitnu poantu film je loš. Ono što je najzanimljivije da se je meni jedino svidio ugođaj filma, što je zbilja nevjerojatno s obzirom na to da je riječ o hororu. Taj neki romantičarski ugođaj koji više liči na melodramu nego na horor je napravljen u maniri Terrenca Malicka i zbilja je fascinantan. Prelijepa scenografija, fotografija, rad kamere itd. Ostali segmenti filma znači nula bodova. Radnja bezveze i to još razvučena za popizditi. Likovi još gori od siromašne i besmislene radnje. Karakterizacija ne postoji, motivacija ne postoji, odnosi među likovima potpuno nejasni, dijalozi na razini hrvatskih filmova. Onda još i to što su radnju sa nekim opičenim i izoliranim kultom smjestili u Švedsku mi je također promašaj.

Možda će sada netko reći da kenjam, jer da je ovo samo horor pa se ni ne očekuje da bude jak na više nivoa. Kao prvo vrlo je diskutabilno dali je ovo uopće horor, a kao drugo film koji traje 2 i pol sata mora imati i nešto više od prikaza lijepe prirode i plesne koreografije.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2020 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala