Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Prizivanje 2

1
  • #1
    2 0

    postova:101
    xxx333 @ 17.6.2016. 17:35

    Prilično dobar nastavak

  • #2
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 10.7.2016. 12:48

    od samog glupavog početka, nezanimljivo, zamorno...sve već viđeno stotinama puta...preeedugačko...prvi dio je bar bio "zabavan", ovaj je samo dosadan....

  • #3
    0 0

    postova:392
    samuraj @ 23.9.2016. 16:42

    Pošto mi je i prvi film bio malo precjenjen, od nastavka nisam imao velika očekivanja. I na koncu bio je i u skladu s tim niskim očekivanjima. Ovaj film može biti solidan što se tiče režije, glume i tehničkih elemenata, a što se tiče radnje nemože bit niti prosječan. Sve bi to možda i bilo u redu da se ne navodi da je prema istinitom događaju. Ja nemogu reći niti da vjerujem niti da sam sto posto skeptičan prema paranormalnom i znam da nikad filmovi nemogu u potpunosti prikazati stvari onako kako su se zbilja dogodile, ali ovako nešto reklamirat kao istinit događaj nema veze s pameti. 

    Što je je, prvi dio je ipak bio bolji upravo zbog manje pretjerivanja. Samo se bojim da bi sad ovaj serijal, kako to obično i biva s hororima koji su imali visoku gledanost, dobije još bezbroj nastavaka gdje bi svaki slijedeći bio lošiji od onog predhodnog.

  • #4
    1 0

    postova:158
    fantasma13 @ 15.10.2016. 22:22
    To "based on True story' je toliko isforsirano i isprostituirano da je postalo nakaradno. Film je solidan, jedina zamjerka: ebesh horor u kojem nitko nije poginuo cijeli film :D
  • #5
    0 1

    postova:93
    malo @ 27.3.2021. 22:21

    Ne postoji paranormalno. Postoji samo novonormalno.

  • #6
    0 0

    postova:14
    chunmin898 @ 1.4.2021. 10:11

    It's great to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thank you, the information and knowledge here helps me a lot. us map

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala