Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najbolji filmovi svih vremena

1 2 3
  • #16
    3 0

    postova:193
    played @ 15.9.2013. 13:30

    napravi listu tebi najboljih filmova, a pri tom zanemari osobno najdraže filmove... čudan kriterij...

    ja  ne mogu - meni je to neodvojivo... ne mogu film smjestiti među najbolje a da mi se nije svidio...

  • #17
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 15.9.2013. 22:40

    hm doista kakva kontradikcija

    "...koje smatra najboljima u povijesti kinematografije. Zanemarimo ovdje osobno najdraže filmove"

    @Auran, kakvi su to filmovi koje bi mi trebali smatrati najboljima a pri tome zanemariti najdraže ?

    Po toj logici mogli bi prepisati top 10 svih vremena i eto.

    No dobro evo mojih:

    1. Kum 1,2,3

    2. Conan (sa Schwarzeneggerom

    3. Dobar Loš Zao

    4. Gladijator

    5. Legenda O Jeseni

    6. Dracula (Gary Oldman)

    7. Terminator 2

    8. 2001 Odiseja u svemiru

    9. Diplomac (Dustin Hoffman)

    10. Leptir (Papillon)

    Eto mojih nekih top 10 onako na prvu iz glave, pokušao sam gađati različite žanrove, naravno da su mi svi dragi, najdraži ili štogod, ali su svi nadasve vrlo kvalitetni i dobri filmovi.

    Mogao bih nastaviti nizati:

    Vrućina (Pacino - De Niro)

    Rio Bravo ( stari western)

    Tragači (stari western)

    Nepomirljivi ( Eastwood western)

    Bilo jednom u Americi

    Zameo ih vjetar

    Ben Hur

    Otimači izgubljenog kovčega

    Planet majmuna (i stari i novi)

    Pakleni šund

    Matrix

    Gospodar prstenova (sva tri dijela)

    itd....

  • #18
    0 3

    postova:311
    auran @ 16.9.2013. 11:03

         Played i Gorlock kontradikcija je ako ne razumijete razliku između subjektivnosti i objektivnosti. No ako neke to zbunjuje ili ne mogu da budu objektivni, neka onda budu subjektivni i sastave popis svojih najdražih filmova (kad već ne mogu razlučiti jedno od drugoga). Kako god, ako se želi mislim da nije teško sastaviti listu od 10 filmova. Cfnf (i ti si se potrudio i izabrao dijagonalni poredak umjesto klasičnog okomitog redanja i k tome obrnuo numeracijski slijed - foraOsmijeh) i Gorlock hvala i na vašim popisima. Played čeka se i tvoja lista.Cool 

         P.S. Npr. za mene je Hajduk najdraži / najbolji klub na svijetu - to je moje subjektivno mišljenje, ali ako želim biti objektivan priznat ću da su Bayern, Barcelona i Real Madrid bez dvojbe najbolji nogometni klubovi na svijetu.Smije se 

  • #19
    5 2

    postova:2916
    gorlock @ 16.9.2013. 21:16

    @auran, to sa nogometnim klubovima je jedno a film je drugo.

    Mislim ne znam tko bi mogao napisati primjer da mu je Sumrak S(tr)aga - najbolji film i staviti ga na prvo mjesto kad to ne može biti.

    Naravno sad će se vjerovatno naći neki pametnjaković i napisati tako nešto.

    Mislim da su svi članovi portala koji su napisali svojih top 10 bili vrlo objektvini i doista su izabrali dobre filmove. 

    Neku večer sam ponovo gledao recimo Bourneov Ultimatum koji bi se svakako mogao naći na nekoj od listi.

  • #20
    4 1

    postova:167
    apex @ 16.9.2013. 21:26
    1. Star Wars (svi djelovi) 2. Kum (trilogija) 3. Forrest Gump 4. Saving Private Ryan 5. Psycho 6. Goodfellas 7. Scarface 8. The Sting 9. Jaws 10. Pulp Fiction
  • #21
    4 3

    postova:2916
    gorlock @ 17.9.2013. 14:52

    Kada bi na ovom portalu bio pravi @franz vjerovatno bi lista top 10 glasila ovako:

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

     1. Hitler: Konačni pad

  • #22
    3 2

    postova:260
    franz88 @ 17.9.2013. 14:53

    e bas tako... bravo gorloce ... kako si samo znao?!

  • #23
    4 1

    postova:311
    auran @ 17.9.2013. 18:48

         Hahahahaha. Baš si me nasmijao Gorloče. Ova ti je dobra.Namiguje Apex hvala ti na tvom izboru filmova. Molim i ostale članove da se uključe u biranje najboljih filmova. S obzirom da mi se već nekoliko ljudi požalilo na minuse koje netko stavlja pojedinim popisima filmova, pozvao bi onoga koji to čini neka se toga okani jer je to potpuno nepotrebno s obzirom da se ovdje ne radi o nikakvim diskusijama ili komentarima pojedinih filmova, već isključivo o osobnim izjašnjavanjima o tome kojih se 10 filmova svakom pojedinom članu čine najboljima. Podržimo jedni druge i pokažimo bar malo dobre volje i pozitivnosti. Lijepi pozdrav svima!Smije se  

  • #24
    4 2

    postova:514
    fox89 @ 18.9.2013. 9:36

    evo i mojih top 10:

    1. Star Wars (originalna trilogija)

    2. Kum ( 1 i 2)

    3. Taxi driver

    4. Deer hunter

    5. Clockwork orange

    6. One flew over the cuckoos nest

    7. Reservoir dogs

    8. Rashomon

    9. M (Lang)

    10. Touch of evil

    Ima još toga, ali ovo je onako na prvu iz glave Osmijeh

    cheers.

  • #25
    4 1

    postova:256
    karter @ 18.9.2013. 14:14

    Iako nisam baš fan takvih izbora jel je teško i nabrojati a kamoli ih rangirati evo i moje "najobjektivnije" subjektivne liste, da je potpuno subjektivna možda bi promijenio 1-2 naslova, sve u svemu to je to:

    1. The Godfather: Part II (1974.)

    2. Once Upon a Time in the West (1968.)

    3. The Godfather (1972.)

    4. Taxi Driver (1976.)

    5. The Lord of the Rings trilogija (2001.-2003.)

    6. Blade Runner (1982.)

    7. Jaws (1975.)

    8. Apocalypse Now (1979.)

    9. The Thing (1982.)

    10. Saving Private Ryan (1998.)/ The Thin Red Line (1998.)

    Evo nažalost sve američki filmovi jel koliko god htio nisam mogao tako visoko staviti i filmove drugih država (Rusija, J.Koreja, Fransuska,Japan) gdje ih ima zbilja odličnih ali ne za top 10. Na 5. mjestu je trilogija jel je praktički nemoguće odvojiti i rangirati gospodare prstneova, a na 10. mjestu su dva filma gotovo potpuno različita iako im je tema skoro ista međutim oba na svoj način izvrsna i isto se nisam mogao odlučiti.

  • #26
    1 1

    postova:311
    auran @ 21.9.2013. 10:00

         Fox89 i Karter hvala i na vašim izborima filmova. Znam da vam nije bilo lako izabrati najbolje naslove. Čini se da je lista od samo 10 filmova premala, teško se odličiti, ali ljudi do sada vam sjajno ide. Hajde ekipo nastavite i dalje postati svoje liste. Priključite se i vi ostali, bili veliki ili mali, sa svojim izborima najboljih filmova. Ugodan vikend svima i dobro se odmorite.Cool

  • #27
    4 0

    postova:560
    crnisokol @ 21.9.2013. 19:09

    evo i mojih TOP10, samo nabacano, bez poretka:

    Pulp Fiction

    Lord of The Rings trilogija

    Godfather

    Star Wars ( epizode IV i V)

    Mission Impossible

    Gladiator

    Braveheart

    Black Hawk Down

    Aliens

    Oldboy

  • #28
    2 2

    postova:311
    auran @ 1.10.2013. 21:16

         Samo 17 korisnika portala MojTV iskoristilo je priliku da na jednom zajedničkom mjestu iznesu svoje izbore i mišljenja o 10 najboljih filmova svih vremena! Gdje je ostatak članova? Hajde ljudi potrudite se, ipak je ovo portal o filmu, stoga bi trebalo napraviti nekakav rezime o tome koje filmove smatrate najboljima. Neposustajmo. Svi vi koji još niste napišite i priložite nam svoje liste. Ne bojte se, nije ovo kontrolna niti ispit, nema točnih i netočnih odgovora, radi se o osobnim procjenama stoga bez skanjivanja i srama navalite, pišite, postajte, razglabajte i dijelite svoja mišljenja.Cool 

         P.S. Crni sokole hvala i tebi što si se odazvao i postao nam svoju listu najboljih filmova.Osmijeh

  • #29
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.10.2013. 22:13

    Podržite @Aurana (iako se nas dvojica često kosimo) ovo je plemenita ideja....

    Tipkovnicu u ruke, nagrade su dosita vrijedne.... (možete osvojiti 1,2,3....100 lajkova i možda baš vaših top 10 filmova postane najjlajkovani post svih vremena....)

  • #30
    3 2

    postova:260
    franz88 @ 1.10.2013. 22:31

    ...jer ako se nebute sami priljepili i sudjelovali, bude auran s macetom dosao po vas!

    dakle idemo idemo.... da cujemo tko je 18 -ti dali imamo 18 -tog!!

    prvi put drugi put ...treeeciiii put!! ...........

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala