Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najbolji filmovi svih vremena

1 2 3
  • #31
    2 2

    postova:311
    auran @ 2.10.2013. 12:53

         Hahahahaha. Dobri su vam komentari, Gorlock i Franz88.Smije se Evo svakom po plus za nagradu.Cool Samo napred ljudi.Osmijeh 

  • #32
    4 1

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 19:03

         Pozdrav škvadro! Bio sam pomalo lijen te sam tek sada objedinio i obradio sve vaše popise najboljih filmova te ću vam za koji trenutak podastrijeti rezultate.Namiguje  Ipak mi nije trebalo onoliko vremena koliko ljudima koji su sređivali podatake od popisa stanovništva.Plazi jezik No konačno sam i to odradio i mogu reći da napokon imamo 10 najboljih naslova po izboru nas portalovaca!Smije se  Na žalost, samo se 17 članova portala potrudilo napisati liste svojih favorita za najbolji film, uključujući tu i moju malenkost, no i to je bilo dovoljno da se dobije respektabilan broj naslova i iskristaliziraju najbolji.

         Sveukupno bila su predložena 134 filmska naslova od kojih je 93 dobilo samo jedan glas, 23 filma su dobila po dva glasa, 8 je filmskih naslova s po tri glasa, 3 filma imaju respektabilna četiri glasa, 5 filmova je dobilo po pet vaših glasova i za kraj jedina 2 filma koja se mogu podičiti s najvećim brojem vaših glasova, njih šest, nalaze se na samom vrhu popisa najboljih filmova po vašem izboru.Osmijeh A sada evo i rezultata:

          1. Kum 1                                                                                 6

          2. Gospodar prstenova: Dvije kule                                         6

          3. Gospodar prstenova: Prstenova družina                           5    

          4. Gospodar prstenova: Povratak kralja                                 5 

          5. Dobar, loš, zao                                                                   5

          6. Gladijator                                                                             5

          7. Iskupljenje u Shawshanku                                                  5

          8. Kum 2                                                                                 4

          9. Pakleni šund                                                                       4                                                              

        10. Ratovi zvijezda epizoda 5: Imperij uzvraća udarac           4

  • #33
    4 1

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 19:16

        11. 2001.: Odiseja u svemiru                                                   3

        12. Bilo jednom u Americi                                                        3                              

        13. Blade Runner                                                                     3

        14. Dobri momci                                                                      3

        15. Forrest Gump                                                                    3

        16. Ratovi zvijezda epizoda 4: Nova nada                              3 

        17. Taksist                                                                               3          

        18. Titanic                                                                                3    

        19. Apocalypse Now                                                                2

        20. Bram Stoker's Dracula                                                      2            

          21. Građanin Kane                                                                  2

        22. Hrabro srce                                                                       2

        23. Kum 3                                                                                2

        24. Legenda o jeseni                                                               2

        25. Leon                                                                                   2

        26. Let iznad kukavičjeg gnijezda                                            2

        27. Lice s ožiljkom                                                                   2

        28. M                                                                                        2

        29. Matrix                                                                                                            2  

        30. Metropolis                                                                          2          

  • #34
    4 1

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 19:26

        31. Paklena naranča                                                               2

        32. Planet majmuna (1968.)                                                   2

        33. Podmornica                                                                      2

        34. Psi iz rezervoara                                                              2

        35. Ralje                                                                                  2

        36. Ratovi zvijezda epizoda 6: Povratak Jedija                      2

        37. Spašavanja vojnika Ryana                                               2

        38. Tanka crvena linija                                                            2

        39. Vitez tame                                                                         2

        40. Zameo ih vjetar                                                                 2

        41. Zelena milja                                                                       2

        42. 3:10 To Yuma                                                                   1

        43. 12 Angry Men                                                                    1

        44. Ace in the Hole (1951.)                                                     1

        45. Aliens                                                                                1

        46. Američka povijest X                                                          1

        47. Američki gangster                                                             1

        48. Američki psiho                                                                  1

        49. Anonimna, jedna žena u Berlinu                                       1

        50. Bande New Yorka                                                             1

  • #35
    5 1

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 19:50

         Ostatak filmova ću samo navesti bez stavljanja rednih brojeva ispred naslova. Svi navedeni naslovi u ovom postu imaju po jedan glas stoga ih neću pisati radi preglednosti: Batman, Ben Hur, Bilo jednom na Divljem zapadu, Black Hawk Down, Casablanca, Chinatown (1974.), Conan (sa Schwarzeneggerom), Dan obuke, Deveta vrata, Diplomac, Divlja horda, Djevojka od milijun dolara, Dodir zla, Fighter, Full Metal Jacket, Goli pištolj, Gospodar prstenova (1978.), Hot Fuzz, Ima li pilota u avionu, Inception, Inventing the Abbotts, Kad jaganjci utihnu, Kakvi frajeri, Klub boraca, Koncert, Krupna riba, La Notte di San Lorenzo, La Vita e Bella, Ladri di Biciclette, Le Salaire de la Peur, Leptir (Papillon), Lovac na jelene, Mačka na vrućem limenom krovu, Mediteraneo, Memento, Milenium ili Milenij trilogija (Muškarci koji mrze žene, Djevojčica koja se igrala vatrom, Kule u zraku), Milijunaš s ulice, Most na rijeci Kwai, Mrak film, Nemoguća misija, Nepomirljivi, Okuribito / Odlasci, Oldboy, Otimači izgubljenog kovčaga, Pijanist, Pirati s Kariba: Na kraju svijeta, Planet majmuna (novi), Ples s vukovima, Prestiž, Psiho, Ptice, Rashomon, Ratovi zvijezda epizoda 1: Fantomska prijetnja, Ratovi zvijezda epizoda 2: Klonovi napadaju, Ratovi zvijezda epizoda 3: Osveta Sitha, Rio Bravo (stari vestern), Rope (1948.), Sam u kući 2, Schindlerova lista, Sedam samuraja, Sestre Marije Magdalene, Se7en, Silent Hill, Sin City, Sjaj u travi, Stand By Me, Studengora, Zdrpi i briši (Snatch), Terminator 2: Sudnji dan, The Lucky Ones, The Shining (1980.), The Thing (1982.), Tragači (stari vestern), Treći čovjek, True Grit, U ime oca, Umjetnik, Umri muški, Vrtoglavica, Vrućina, White Heat (1949.), Yojimbo, Žalac, Život drugih. 

         Evo ljudi gotovo je! Nadam se da vam se sviđa kako je ispalo i da ste zadovoljni. Mislim da sada ponosno možemo reći da smo pravi filmski portal koji ima svoj vlastiti popis najboljih filmova.Osmijeh Uživajte! I pozdrav!Cool

  • #36
    3 1

    postova:2915
    gorlock @ 12.11.2013. 21:45

    Svaka  čast @aurane na top sastavljenoj top listi !

    Zadovoljan sam popisom filmova, ima tu vrhunskih filmskih remek djela.

    Ono što me posebno veseli jer i ja mislim tako, da je film KUM - najbolja drama ikada snimljena.

  • #37
    2 1

    postova:311
    auran @ 12.11.2013. 22:35

         Bome i ja sam zadovoljan kako je sve to ispalo. Odlični filmovi su isplivali i, naravno, legendarni Kum je zasluženo zauzeo vrh.Smije se Trebalo mi je dosta vremena, ali sad kad vidim kako je dobro ispalo mogu samo reći da je vrijedilo. Sada imamo bar nekakav orijentir za sve ljubitelje filmova i one koji će to tek postati (da parafraziram Dražena Sirišćevića iz Opere Box).Namiguje

  • #38
    1 1

    postova:54
    meanmotherfucke @ 12.4.2016. 15:28

    The Good, the Bad and the Ugly

    Once Upon a Time in America

    For a Few Dollars More

    Vertigo

    To Catch a Thief

    The Godfather

    The Apocalypse Now

    The Conversation

    Se7en

    Gone Girl

    Reservoir Dogs

    Pulp Fiction

    Kill Bill  vol.1 and vol.2

    Django Unchined

    The Hateful Eight

  • #39
    0 0

    postova:37
    kalimero70 @ 9.4.2018. 16:15

    1) Gone with the wind

    2) Rebecca

    3) It's a Wonerfull Life

    4) The Godfather

    5) How Green Was My Valley

    6)The Good, The Bad, and The Ugly

    7) One Flew Over the Cukoo's Nest

    8) Casablanca

    9) Psycho

    10) Taxi Driver

    itd...

  • #40
    0 0

    postova:3
    retriver @ 9.4.2018. 17:13

    Evo i mojih top 10

    Let iznad kukavicjeg gnijezda

    Taksist

    Cinema Paradiso

    Umberto D

    American beauty

    Elephant man

    Doktor Zivago

    Sto se dogodilo sa Baby Jane

    Ben-Hur

    Psiho

  • #41
    0 0

    postova:228
    atlantiday @ 14.4.2018. 17:07

    Let iznad kukavičjeg gnijezda

    B.Stoker Drakula

    Pasija

    Matrix

    Diplomac

    Isijavanje

    Amadeus

    Kum

    2001.Odiseja u svemiru

    Kad jaganjci utihnu

  • #42
    0 0

    postova:1
    dardanela @ 23.8.2018. 15:44
    1. Lovac na jelene 2. Ben Hur 3. Taksist 4. Gospodar prstenova 5. Kum 6. Dogodilo se jednom u Americi 7. Amarcord 8. Pulp fiction 9. Sofijin izbor 10. Dom za vješanje
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala