Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Trenutak istine

1 2 3
  • #31
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 13.7.2015. 0:11

    Srećom, emisija je ukinuta. Nažalost, reprizira se. 

    Odurno je kaj je uopće ikad pokrenuta, super je kaj evo svi na ovom forumu iskazuju gnušanje njome. Znači,  ugodno sam iznenađena 🙌👧👱

  • #32
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.7.2015. 11:43

    ne razumijem to opće zgražanje nad emisijom...emisija je, čak i više nego neke ostale emisije na hrvatskim dalekovidnicama, vrlo poučna sa socijalnog aspekta i puno se iz nje može naučiti o ljudima koji nas okružuju i s kojima živimo..

  • #33
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 14.7.2015. 14:28

    Bearfoot, točno. Ipak, što mogu naučiti a da već ne znam iz svakodnevnog života? Iole iskusna osoba zna da smo ljudska bića: odurni, lažljivi, škrti, amoralni, pohlepni, promiskuitetni, licemjerni, neodgojeni... Kaj sad, iskreno, gledajući emisiju jedino razmišljam ne o tome kakvi su sve ljudi koji me okružuju, već o tome kako se osjećaju bližnji TE OSOBE na stolcu, ništa drugo...

    Ta je emisija zanimljivija psihijatrima i psiholozima vjerojatno, ma može i sociolozima. Ali prave životne vrijednosti i pouke za prosječnog a kamoli natprosječnog gledatelja u njoj zapravo - i nema...

  • #34
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.7.2015. 15:36

    baš nisam mislio trošiti dalje riječi na ovo smeće tipa nova i rtl...bilo je to više trolanje, ali jedno je znati, a drugo je stvarno vidjeti ili doživjeti takvu osobu...vidjeti čovjeka koji riječi i djelom uobličuje navedene pridjeve, to je vrijedno iskustvo...bližnji ih vjerovatno dobro poznaju, ali postavlja se i pitanje motiva i cilja takvog izlaganja kao i upletenosti režije u cijeli koncept pa i kontekst....

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala