Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Trenutak istine

1 2 3
  • #1
    3 0

    postova:711
    gordan @ 9.9.2008. 20:55
    Gledam sad ovaj Trenutak istine i sve je to ok, ali fali na displayu iza ta crta poligrafa. Iako nisam ekspert za čitanje rezultata poligrafa cijela stvar bi bila puno zanimljivija, ovako čovjek stječe dojam da ovi iz režije igraju en ten tini, sava raka tini i onda stisnu točno ili netočno.
  • #2
    3 0

    postova:3
    armagedon @ 12.9.2008. 11:13
    Nikada u životu nisam gledala nešto tako blesavo i degutantno. U što se mi to mijenjamo? Da li nas zaista zanima da li je netko zadovoljan dužinom svog penisa? I da li je napirlitana "domaćica" munula kada svom mužu lovu od kućanstva za svoju ljepotu. A nije joj uspjelo. Zaista padamo sve niže i cijena nam je sve niža. A da li se u konačnici isplati? Dobili smo opet emisiju koju bi trebalo braniti djeci, da ne pomisle da je to normalno.
  • #3
    1 1

    postova:1130
    mario @ 12.9.2008. 12:33
    Nikada u životu nisam gledala nešto tako blesavo i degutantno. U što se mi to mijenjamo? Da li nas zaista zanima da li je netko zadovoljan dužinom svog penisa? I da li je napirlitana "domaćica" munula kada svom mužu lovu od kućanstva za svoju ljepotu. A nije joj uspjelo. Zaista padamo sve niže i cijena nam je sve niža. A da li se u konačnici isplati? Dobili smo opet emisiju koju bi trebalo braniti djeci, da ne pomisle da je to normalno.
    armagedon


    A eto, ja se mogu kladit da će ovo biti uspješno jer ništa nije slađe nego smijat se tuđoj gluposti. Nisam gledao emisiju ali pročitao jučer da je onog momka napucala cura. Koliko mu je sad drago što je tamo otiša...ni ovce ni novce.

    Ne bih se čudio da za par godina vidimo verziju onog showa iz filma Running Man. :D

  • #4
    3 0

    postova:711
    gordan @ 25.10.2008. 0:40

    Ne znam da li vi imate takav dojam, ali meni to sve izgleda namješteno. Ne mogu vjerovati da tip otkrije da je ševio okolo dok mu je žena bila trudna, da bi isto tako povalio i sve njene prijateljice itd, i onda odustane na 50 tisuća kuna. Pa što je još mogao reći?

    Uskoro očekujem da netko mrtav hladan na pitanje, jeste li kad ubili tri čovjeka odjednom, kaže: jesam, ali zapravo su bila četvorica. Samljeo sam ih u mašini za meso, sad vise na mom tavanu. Idete li dalje na pitanje za 100.000 kuna? Ne bih, hvala, ovo sam si zacrtao, u redu je.

  • #5
    3 0

    postova:68
    aco78 @ 25.10.2008. 14:40
    Emisija je skroz bezveze. Rezultati namješteni. Čak uvjeravaju sudionike emisije da lažu čak ako i govore istinu.
  • #6
    2 0

    postova:220
    gor @ 25.10.2008. 21:13
    Divno je koliko ljudi mogu nisko pasti.  Da li zbog slave ili novaca ne znam, ali činjenica je da samopoštovanje nemaju nikakvo. Ali kao i uvijek, drugi ljudi vole gledati kad neko pljuje po sebi i zlurado misliti:gle budalu, ja to nikad ne bi. Ali gledaju i dalje. Pa tko je sad tu luđi? Ovi koji se sramote i uzmu lovu, ili ovi koji gledaju, osjećaju sram jer to gledaju, a sve zabadava.Surprised
  • #7
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.10.2008. 22:02

    Potpuno se slažem sa Vama Gor, ja tu emisiju niti ne gledam jer mi tu osobno nije ništa zanimljivo, čak čitajući komentare ostalih sugovornika razmišljao sam da li da uopće išta komentiram ali čitajući vaš odlučio sam, iako sam uvjeren da i Vi to ponekad gledate. Ja sam osobno "TO" gledao jedanput i smatram kako bi gledanost porasla, trebaju u emisju pozvati primjer Vojislava Šešelja ili Radovana Karađića i upitati ih: jeste li odgovorni za etničko čišćenje Hrvata? Ako točno i iskreno odgovore, pa da ih nagrade sa milijun kuna, ili da možda potencijalne osumnjičenike za nedavna zlodjela u Zagrebu također stave u kviz pa da i njih nagrade ako budu iskrenu i odgovore: da ja sam ubojica, pa da i njih nagrade, zar bi se i na to trebali smijati. Koji apsurd. Koliko samo ljudi mogu nisko pasti, kakvo mi to društvo postajemo i kakvo smeće na TV-u ljudi gledaju, kao i Big Brother, kome je to uopće zanimljivo, kakvu poruku šalje televizija, "PRIZNAJTE SVOJE GRIJEHE I UMJESTO KAZNE NAGRADIT ĆEMO VAS SA MILIJUN KUNA!!!!!!!!!!

    S R A M O T A: GLASAM ZA UKIDANJE TAKOVIH EMISIJA.

  • #8
    2 0

    postova:220
    gor @ 26.10.2008. 1:25
    Moram priznati da ipak ne gledam, to jest gledao sam jednu emisiju (ne baš cijelu).Ipak svjestan sam kad bih počeo gledati neku od emisija, vjerojatno bih je pogledao do kraja. Radoznalost je vražja stvar. Zato jednostavno preskačem program kad je na rasporedu. Idealista sam i htio bih zadržati bar donekle dobro mišljenje o ljudskom rodu, a osobe koje tamo nastupaju definitivno bi ga srušile.
  • #9
    3 0

    postova:2
    spule @ 19.12.2008. 15:07
     Ovo je najjadnija emisija koju sam ikad gledao, čovjeku bude neugodno gledati i slušati što su lljudi sve u stanju napraviti i to onda zbog novca iznjeti pred cijelu Hrvatsku. Stvarno jadno!-.-' 
  • #10
    3 0

    postova:519
    buzdovan @ 27.12.2008. 9:07
    Nije mi jasno zašto se već nisu oglasila društva za zaštitu osoba s težim duševnim poremećajima i društva za zaštitu osoba s posebnim potrebama!? Tko štiti osobe koje se dovode u emisiju? A svatko tko je i najmanje sudjelovao u stavljanju ovog smeća na male ekrane zaslužuje ne prekršajnu već kaznenu prijavu... 
  • #11
    1 3

    postova:193
    crna_guja @ 4.1.2009. 18:41

    Neočekivano za moj moždani sklop, ova je emisija dobila od mene čistu desetku. E sad! Znam, znam kako to zvuči, ali tko je gledao zadnju emisiju mora priznati da je malo humorističnih emisija kojima ste se mogli tako slatko smijati kao ovoj.  Dakle, nakon što je izjavila da smatra da se udala za pogrešnog muškarca (što se pokazalo istinitim), voditeljica pita deklariranu lakomoralnu konobaricu da zašto se udala uopće za njega. A ona, mrtva hladna iako joj je i suprug u studiju kaže: Ma on je onda bio normalan čovjek, a sada - što stariji to luđi. Ne može se više s njim živjeti!

    Misusovo!!! Surprised

    Onda je još izjavila i kako je loš u sexu, koji traje jušto 2-3 minute, a muž se na to okreće publici pa govori: da hoću fiskulturu, išao bih vani vježbati....Surprised

    Inače dozvoljava mšterijama da je pipkaju, a na pitanje gdje je pipkaju kaže da to ovisi o tome koliko joj se mušterija svidi. Muž opet na to kaže da je to sve normalno i da neka je pipkaju, njemu to ne smeta. A kad je voditeljica pitala da gdje dozvoli onima koji joj se JAKO sviđaju da je pipkaju, ova kaže - e onda je to drugi slučaj! (onda je malo hanky-panky po stolovima)

    I ne da mi se više tipkati ( a ni pipkati) , ali moram priznati da su me ta dva posvemašnja kretena dobro nasmijala i dobili su od mene čistu desetku. Laughing

  • #12
    3 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.1.2009. 19:37
    @ 4.1.2009 18:41

    "Neočekivano za moj moždani sklop, ova je emisija dobila od mene čistu desetku".

    Poštovana, budući da sam se uvjerio kako ste spomenutoj emisiji zaista pridružili ocjenu 10, molim vas da se po najbržem mogućem postupku izbrišete iz liste mojih prijatelja i da me prestanete sramotiti na ovom forumu!

  • #13
    4 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 19:40

    Dokada će ova glupost od emisije biti interesantna?

    kome je ????????????      

  • #14
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 19:44
    @ 4.1.2009 18:41

    "Neočekivano za moj moždani sklop, ova je emisija dobila od mene čistu desetku".

    Poštovana, budući da sam se uvjerio kako ste spomenutoj emisiji zaista pridružili ocjenu 10, molim vas da se po najbržem mogućem postupku izbrišete iz liste mojih prijatelja i da me prestanete sramotiti na ovom forumu!


    buzdovan

    hail "buzdovan"    



     

  • #15
    2 0

    postova:711
    gordan @ 5.1.2009. 2:24
    Da... prve dvije emisije su mi bile još i gledljive iako je moje zanimanje splašnjavalo pravocrtno prema dolje,  ali ovo sad je totalno sranje, pretvara se u freakshow... Najviše ne kužim te roditelje koji dođu u emisiju i brukaju se... Njih nije briga kako će se njihova djeca sutradan osjećati u školi dok ih svi budu podjebavali. Tu bi trebala reagirati dječja pravobraniteljica. Za budale bez djece koji sramote sami sebe za 5 ili 10 tisuća kuna me baš briga, samo dajte, ali djeca nisu kriva ako su im roditelji idioti i ne bi trebala ispaštati zbog toga.
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala